Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

55 minutes ago, VedranSB said:

Isti auto, oglašen na dvije različite platforme (i države).

https://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-208-1.6-thp-gti-oglas-38017488

"Nije nikad bio u prometnoj i sve na autu je serijski.
Ja sam drugi vlasnik i auto je kod mene i kod prethodnog vlasnika redovno održavan."

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=369235519&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=43&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=relevance&searchId=4375046c-6157-b7c6-9df8-b0574a5666ad&ref=srp

Reparierter Unfallschaden (Popravljen nakon nesreće ako sam dobro shvatio Googla)

Fahrzeughalter: 9 (9. vlasnik vozila)

Šteta, baš sam se zagrijao...

Imaš takvog kod kuce vec 😆

Link to comment
Share on other sites

Samo su boja i marka isti, po svemu drugome to je drugi auto :)

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja mislio, ali ni na običnoj tipkovnici ni na numeričkoj 1, 2 i 3 nisu ni blizu broja 9. :)

Link to comment
Share on other sites

Nazoves, pitas. Ili odes pogledas auto i vidis. Nagadanje o broju vlasnika sto negdje na internetu pise ne mozes znati sto je istina.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, VedranSB said:

Samo su boja i marka isti, po svemu drugome to je drugi auto :)

moze malo info o tome ? 

Link to comment
Share on other sites

Mene najviše smeta pljuvanje po HR:

Its an amazing car but it's to uncomfortable for daily use in bad Croatian roads.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

da, jer smo odlika kvalitetnih cesti :D 

Link to comment
Share on other sites

jer postaviti lezece koji ce sluziti svrsi, te nece unistavati auto nije u interesu...

u Nor sam se tako iznenadio. imaju neki cudan oblik i ako vozis po ogranicenju, predjes glatko, ako vozis 5 brze postaje neugodnom, a preko toga te glava boli jer sabije ovjes na silasku s njega. Znaci nece lupiti auto niti zagrebati (isprobano). I nista ne lomi tim naglim prelazima ali itekako ti da do znanja da si vozio prebrzo, ili pak odgovarajucom brzinom. Jednako tako spaja nogostup pa je za invalide lak prelaz. 

evo jedan primjer:

image.thumb.png.61835cec4f748b7c41c4cbc37bdec8cb.png

gotovo ga ni ne vidis, niti osjetis posebno ako si po ogranicenju (u ovom slucaju 40)

ili evo ulaz u moje naselje ogranicenje 30.

image.png.912ed8008fd54d51a0b597421166fce0.png

na zalost i tu su ostecena cesta zbog zimskih uvjeta (pri ciscenju snijega ga cesto digne) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ovi u hr su boze sacuvaj.

Izgleda da se naplacuju po kolicini utrosenog betona. I niču posvuda. Po selima, nenaseljenim dijelovima cesta, divljastvo. 

Trebali bi kamera pa kazne divljacima a ne da se svi vozimo preko prepreka.

Kak tome stati na kraj.. ubijaju nas. Mene kicma trga, moram ic u 1. brzini preko. 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

U CH ovdje gdje sam ja uopće ne postoje ležeći, svi poštuju ograničenja, ceste su bez zakrpa. Može i tako. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ofc. vi oduzimate vozila za prekoracenje od 40km/h :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MilosB said:

jer postaviti lezece koji ce sluziti svrsi, te nece unistavati auto nije u interesu...

u Nor sam se tako iznenadio. imaju neki cudan oblik i ako vozis po ogranicenju, predjes glatko, ako vozis 5 brze postaje neugodnom, a preko toga te glava boli jer sabije ovjes na silasku s njega. Znaci nece lupiti auto niti zagrebati (isprobano). I nista ne lomi tim naglim prelazima ali itekako ti da do znanja da si vozio prebrzo, ili pak odgovarajucom brzinom. Jednako tako spaja nogostup pa je za invalide lak prelaz. 

evo jedan primjer:

image.thumb.png.61835cec4f748b7c41c4cbc37bdec8cb.png

gotovo ga ni ne vidis, niti osjetis posebno ako si po ogranicenju (u ovom slucaju 40)

ili evo ulaz u moje naselje ogranicenje 30.

image.png.912ed8008fd54d51a0b597421166fce0.png

na zalost i tu su ostecena cesta zbog zimskih uvjeta (pri ciscenju snijega ga cesto digne) 

Nisi mogao naći neku topliju zemlju za život?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, dado_sk said:

Nisi mogao naći neku topliju zemlju za život?

Danas.. Ako je tebi ovo hladno onda ne znam gdje bi trebao zivjet. Zime su rijetko ispod -10C (na jugu tu di jesam jelte)

orca-image--278701246.jpeg

Slika nakon prolaza kroz dugi hladan tunel a prije toga auto u hladu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dado_sk said:

Nisi mogao naći neku topliju zemlju za život?

Čim sjevernije tim se bolje živi. 

Čim južnije tim tužnije. 

Norveška, Švedska, Finska, najbolje drzave europe.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Čim sjevernije tim se bolje živi. 

Čim južnije tim tužnije. 

Norveška, Švedska, Finska, najbolje drzave europe.

 

Ako si poslozis zivot kako spada moze ti biti dobro bilo gdje...na EU mislim.

Link to comment
Share on other sites

Samo negde trebas biti rodjen pod sretnom zvijezdom ili nesto naslediti da bi mogao zivet a ne prezivljavat a drugde cijene radnika, znanje i privatno vrijeme..

Link to comment
Share on other sites

Na kraju svi dođu umrijeti u hr. Imam susjede "švicarce" i "švede". 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dado_sk said:

Na kraju svi dođu umrijeti u hr. Imam susjede "švicarce" i "švede". 

Znam neke Nijemce, što naši što rođeni u Njemačkoj, što pravi Nijemci. Situacija je jednostavna. Imaju kuću koja vrijedi u Njemačkoj 500 000+€. Imaju ok mirovine, nešto sa čime mogu preživjeti i to je to. Odluče se prodati kuću. Nađu si van njemačke u jeftinijoj zemlji sasvim pristojnu kuću za 200k €, ili realno u Hrvatskoj i manje. I 300k€ i mirovina im ostanu za sasvim pristojan život.

Realno da ti je dijete odraslo i ima svoj život i obitelj negdje dalje od tebe, ti i supruga u mirovini da li bi htio još uvijek biti predstavnik stanara i zezati se sa svime što imaš, ili to sve prodati, kupiti za 1/3 cijene nešto što je baš za tebe i lagano uživati?

BTW na sličnom planu radimo supruga i ja, ali neće biti Hrvatska za povratak, a ni neću ostati u Njemačkoj.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mata73 said:

Zar i ti u Albaniju?

 

Plan je ostati u EU :)

Link to comment
Share on other sites

Dok ti budeš išao u penziju, kao i ja,  bit će i Albanija u EU, tak da 🤣

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

U Rumuniju ce kolega forumas, navodno je tam jeftinije

sto ti je zivot, dok radis kazu ti odi u Albaniju na more , tam ti je jeftinije

odes u penziju, odi u Rumunsku , tam ti je jeftinije

 

ima li jos kakav life hack, pratim vas za više savjeta

mislim da mi se radi tvrda koža na peti, imal kakih dobrih pedikerki u okolici Tetova ili Prištine

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.