Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

14 hours ago, Max said:

Dok ti budeš išao u penziju, kao i ja,  bit će i Albanija u EU, tak da 🤣

Do tad ce se EU i raspast 😛

Link to comment
Share on other sites

Neću u Rumuniju. Želja je otići u zemlju gdje nema snijega, gdje je toplo cijelu godinu. Zemlja je odabrana, polako se i nekretnina gleda :).

Sve ide ono što voliš i kakav život planiraš. Što bi kod mene bilo da sam odabrao drugu firmu a ne firmu gdje je direktorica u IT imala 8 razreda osnovne škole i završen tečaj za njegovatelja, te naravno sestrična od vlasnika ne mogu reći. Sada je tako da znam da ne želim život provesti u Njemačkoj. Vratiti se u Osijek ne vjerujem. Otići dalje, ne vidim zašto ne.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ja bi živio na malti ili na Lošinju ili tu di jesam

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, mata73 said:

Jel se u toj obecanoj zemlji vozi krivom stranom?

Vjerovatno :)

ne bi rekao da je obećana zemlja, ali ispunjava najviše uvjeta :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 14. 06. 2023. at 15:05, VedranSB said:

Isti auto, oglašen na dvije različite platforme (i države).

https://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-208-1.6-thp-gti-oglas-38017488

"Nije nikad bio u prometnoj i sve na autu je serijski.
Ja sam drugi vlasnik i auto je kod mene i kod prethodnog vlasnika redovno održavan."

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=369235519&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=43&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=relevance&searchId=4375046c-6157-b7c6-9df8-b0574a5666ad&ref=srp

Reparierter Unfallschaden (Popravljen nakon nesreće ako sam dobro shvatio Googla)

Fahrzeughalter: 9 (9. vlasnik vozila)

Šteta, baš sam se zagrijao...

Moj bivši, ako te zanima popravak "štete" javi se.

10 minutes ago, matayaAR said:

Moj bivši, ako te zanima popravak "štete" javi se.

Moj bivši, ako te zanima popravak "štete" javi se.

Nesreča je bila kod džamije pri 20km/h. Frajer na skejtu je izletio na cestu, gospon ispred mene je stisnul naglo kocnicu, ja sam se zagledao i nisam stao na vrijeme. Puknula je kopča fara i prednja maska, hauba se malo savinula. To je popravljeno, stavljen novi far, polakiran prednji kraj i zadnji spojler jer je netko pametan na spojleru ugasio cigaretu. Također, prve ili druge godine je na kasko zamijenjena jedna zgrebana felga. Ta felga mi je doma pa ti mogu pokazati. Ja sam ga prodao 2021. Nekako sam siguran da nije 9 vlasnika izmjenio. Ovo je jedan jedini u HR. Ja sam ga posebno uvezu u hr preko prijatelja u Rijeci koji radi u AC dujmović.

12 minutes ago, matayaAR said:

Moj bivši, ako te zanima popravak "štete" javi se.

Moj bivši, ako te zanima popravak "štete" javi se.

Nesreča je bila kod džamije pri 20km/h. Frajer na skejtu je izletio na cestu, gospon ispred mene je stisnul naglo kocnicu, ja sam se zagledao i nisam stao na vrijeme. Puknula je kopča fara i prednja maska, hauba se malo savinula. To je popravljeno, stavljen novi far, polakiran prednji kraj i zadnji spojler jer je netko pametan na spojleru ugasio cigaretu. Također, prve ili druge godine je na kasko zamijenjena jedna zgrebana felga. Ta felga mi je doma pa ti mogu pokazati. Ja sam ga prodao 2021. Nekako sam siguran da nije 9 vlasnika izmjenio. Ovo je jedan jedini u HR. Ja sam ga posebno uvezu u hr preko prijatelja u Rijeci koji radi u AC dujmović.

Dijelovi za zamjenu
1. LETVICA REŠETKE PR
2. ZATVARAČ BRANIKA PR
Dijelovi za popravak
1. POKLOPAC MOTORA
2. BLAT. L+D UPASIVANJE
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala lijepa, ajde baš mi je drago to čuti. Kako tamo onda stoji da je 9. vlasnik zbilja nemam pojma. Moj je oglašen već pa ako bude sreće da brzo ode, tko zna...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel to onaj motor što troši 10, a na autoputu po 12-13?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Citroen star skoro 20 godina ni ne bi trebao koštati više. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, filipbabok said:

Jel to onaj motor što troši 10, a na autoputu po 12-13?

Nije.

Link to comment
Share on other sites

Pa jel nije to ovaj motor, malo naturpijan? 

 

 

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, robyakarider said:

ali zato potrosi litru ulja na 100 😁

Nije ni to jerbo nije VTi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma imao je moj frend taj C4 s tim motorom, pa to je smeće teško od auta.

Link to comment
Share on other sites

Jel ima koja dobra dusa iz Nasica ili okolice koja bi bila voljna bacit pregled ovog auta?

 

https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-7-1.2-tsi-bmt-oglas-40676331

 

Zbog guzve na poslu i udaljenosti mi je dosta tesko naci vremena da se sam zaletim, a ako je neki krs mi se ni ne isplati. Naravno, nudim i neku naknadu.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Max said:

Krama

Zakaj, zato kaj nije dizel?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Max said:

Krama

Zbog? Vidis nesto sto ja ne vidim?

Link to comment
Share on other sites

Vidim da 10 godina star auto, pred nepune dvije godine uvezen vjerojatno iz Njemacke ima 120.000 km. Tu mi se pali crveni alarm. Ne mora biti, ali...

A i majstor se bas strgao od pisanja oglasa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.