Jump to content

110 dCi motor Fluence


Iveky

Recommended Posts

Zna netko za rabljene felge za fluence 16" da se mogu kupiti? (povoljno naravno)

Kolko nudiš? Imam ja,gore su jos prve gume (2010). Imaju poneku površinsku ogrebotinu al nikad nis udareno njima... Vozim isključivo ja od prvog dana. Zamijenio bi eventualno za neke 15"...

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

jesam li ja nešto krivo shvatio ili se Fluence u Singapuru u privilege opremi prodaje za 9.990 $ ???

Link to comment
Share on other sites

http://www.renault.com.sg/Promotions/Salespromotion.html

http://www.sgcarmart.com/new_cars/pricelist/37/2016-08-19.pdf

 

pretpostavljma da nešto ne štima sa decimalama i da je to 7000€ a ne 70000

u srbiji je bio limited 11000€

 

koliko god kod nas bila objektivno jeftina cijena izgleda da ga prodaju još jeftinije po svijetu

Edited by goran_sch
Link to comment
Share on other sites

kod nas 125, 130 tkn i to kao jeftino, a pogledaj koliko je po svijetu. Vjerojatnoi njihove države manje kamatare svoje kupce

Link to comment
Share on other sites

Susjed mi ima Fluence i prije nekih 2 mjeseca kada je Osijek i okolicu poharalo ono strasno nevrijeme (vjerovatno ste culi za to) kojemu je dan prije predhodio led velicine oraha mnogi su imali poprilicnu štetu...uglavnom dan kasnije mi pokazuje stetu na autu...hauba i krov puni sitnih udubljenja.

Imam dojam da na ovim novijim generacijama rade sve tanje limove jer dok sam imao Scenic II bilo je takvog leda u zadnjih 9 godina, ali nikada mi nije ostavio traga.

Kada je stradao taj Fluence, bio je parkiran pokraj moga BMW-a na kojemu nije ostao niti jedan trag na limu...jedino mi je stradao BMW logo naprijed jer je udubljen, ali lim nista.

Link to comment
Share on other sites

negdje moraju šparati, limited edition sa masu opreme 110ks dizel 116 tis kn ... za tu cijenu jedva kupiš pola

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam da se on pravi u Turskoj a tamo su specijalisti da naprave uštedu a da je ne vidiš ... dok ne postane gusto

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam da se on pravi u Turskoj a tamo su specijalisti da naprave uštedu a da je ne vidiš ... dok ne postane gusto

Jesi li ti ozbiljan? 

Link to comment
Share on other sites

Vjerovatnio je samo ironican. :D 

O ustedama se misli u Francuskoj, a Sulejman je tamo samo da sastavi. :D 

Link to comment
Share on other sites

Ma nije Sulejman nego Suljo ... nešto mi zvuči bliže našim prostorima

Link to comment
Share on other sites

Susjed mi ima Fluence i prije nekih 2 mjeseca kada je Osijek i okolicu poharalo ono strasno nevrijeme (vjerovatno ste culi za to) kojemu je dan prije predhodio led velicine oraha mnogi su imali poprilicnu štetu...uglavnom dan kasnije mi pokazuje stetu na autu...hauba i krov puni sitnih udubljenja.

Imam dojam da na ovim novijim generacijama rade sve tanje limove jer dok sam imao Scenic II bilo je takvog leda u zadnjih 9 godina, ali nikada mi nije ostavio traga.

Kada je stradao taj Fluence, bio je parkiran pokraj moga BMW-a na kojemu nije ostao niti jedan trag na limu...jedino mi je stradao BMW logo naprijed jer je udubljen, ali lim nista.

Tada je "poharalo" i Pančevo.  Auti su izrešetani  samo tako, bez razlike VW, AUDI, Renault... Večeras sam vidio "izmitraljiran" SUBARU Forester. Evo jednog BMW-a "kockice". dobio je samo nekoliko dobrih bubotaka. 

IMAG1463.jpg

Link to comment
Share on other sites

Od kako znam za sebe grada (tuča, led ... ima još imena) ima svuda po Balkanu ali izgleda da je u Vojvodini i Slavoniji najžešće.

Link to comment
Share on other sites

Tada je "poharalo" i Pančevo.  Auti su izrešetani  samo tako, bez razlike VW, AUDI, Renault... Večeras sam vidio "izmitraljiran" SUBARU Forester. Evo jednog BMW-a "kockice". dobio je samo nekoliko dobrih bubotaka. 

IMAG1463.jpg

 

Moj je jednu generaciju mladji od ovog E30 na slici...uglavnom ni traga od leda, a Fluence je dosta stradao.

Link to comment
Share on other sites

To je opticka varka. To da je lim u pitanju. Ustvari je kartonska ambalaza amalgamirana limenkama coca-cole...

Link to comment
Share on other sites

Evo se vratio s putovanja do Nurnberga, nakon 3000km, nisam ga gonjao preko 150. prosječna potrošnja po kompjuteru je 4.5 litre, vidit ćemo kolika je po mojoj evidenciji poslije...

Iznenadilo me da je u Njemačkoj cijena goriva jednaka ili jeftinija nego kod nas: tankao po cijeni od 1.06 eura

Poslano sa Lenovo Mobicha

Link to comment
Share on other sites

slovenija i mi smo turbo skupi skoro pa cijela europa je jeftinija ili na razini naših cijena

u austriji se može toćiti skoro i kunu jeftinije sječam se kako je prije bilo prokletstvo točiti u austriji zbog skupog goriva

ako ti je tolika potrošnja i da dodaš pola litre više je super s obzirom da je vožnja autoputom

stavi stvarnu potrošnju izračunanu "pješice" baš me zanima

Link to comment
Share on other sites

U Srbiji je obični dizel 1.13 a onaj "aditivirani" još i više, a u Crnoj Gori 0.9. Pa vidi kada se žališ ...

Link to comment
Share on other sites

Nije to žaljenje, već komentar koji pokazuje koliko nas 'deru'. Oni tamo bi davno digli revoluciju da su im prosječne plaće kao na Balkanu.

Poslano sa Lenovo Mobicha

Link to comment
Share on other sites

I mi smo dizali revolucije pa nam nikako nije bilo bolje ... znaš onu definiciju iz jednog filma "automobil je prevozno sredstvo kojim se prevoze široke narodne mase, preko svojih predstavnika"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.