Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

3 minutes ago, homer said:

Jedino žalosno je, kaj su se na ovome svi izredali, od novinara do test vožnji, tako da po meni ne vrijedi te novce... 

 

Uvijek ima opcija... bzvz naletio na oglas pa ga stavio tu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma jasno, samo što će u budućnosti biti sve manje takvih auta. Cijene lete u nebo, tako da će automatski biti sve manje opcija... 

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, homer said:

Ma jasno, samo što će u budućnosti biti sve manje takvih auta. Cijene lete u nebo, tako da će automatski biti sve manje opcija... 

Slazem se s tobom, zato ih treba cuvat, i ne prodavat eto ako se bas ne mora. Tako da zadnjih par dana u moru nerealnih ponuda koje dobivam u zamjenu za Trophya sve nekako razmisljam da ga ostavim doma, jer je zbilja poseban auto koji ima "ono nesto" i veseli me kad god sjednem u njega. 

Edited by Sasaa
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BorisL said:

Ma ostavi ga....

Uklapa mi se u "dream garage" planove.... jedan odlican FWD, jedan odlican RWD, jedan sa motorom iza, .... (nastavi niz)  :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Sasaa said:

Slazem se s tobom, zato ih treba cuvat, i ne prodavat eto ako se bas ne mora. Tako da zadnjih par dana u moru nerealnih ponuda koje dobivam u zamjenu za Trophya sve nekako razmisljam da ga ostavim doma, jer je zbilja poseban auto koji ima "ono nesto" i veseli me kad god sjednem u njega. 

Jel to Bruno ponudio metar drva i 20 deka tirolske, plus zamjena za žutog? 😂

Šalu na stranu, treba te aute čuvati i guštati u njima. Neće više bit takvih vozačkih auta za šaku eura. Evo novi Yaris GR će bit ziher preko 40k eura kod nas, s dodatnim paketima, šperom i sl, eto nas na 50k. Za Yaris. Sjećam se tamo 2010. kad sam kupovao megane coupe tce, za 130k kn su mi nudili clio 197, novi 0km. Trošarine, norme i ostali debilni nameti, su doveli do toga da imamo najviše cijene auta u ovom dijelu Europe. A standard ostao isti ili neznatno viši. 

I ja sam jedno vrijeme razmišljao o prodaji u smjeru da gledam mrs4, ali uzevši u obzir sve gore navedeno, a i da imam doma odličan auto koji se održava na vrijeme i kvalitetnim dijelovima, ne pada mi na pamet više. A ako mi opet padne, otići ću se vozit po nekoj dobroj cesti i izbit si gluposti iz glave 😂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma ne... nude mi nekakve njemacke poluprozivode sa 150+ k km “malo vozene” koje cijene po 25+k e [emoji1787]

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan dobar monovolumen? Sharan VR6 ili Espace 3.5 V6. Moze proc i Zafira OPC

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ruske said:

Jedan dobar monovolumen? Sharan VR6 ili Espace 3.5 V6. Moze proc i Zafira OPC


 

 

:frajer:

 

 

 

D04E148B-22B8-4A77-AC1D-C3ED38BA2227.jpeg

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedan dobar monovolumen? Sharan VR6 ili Espace 3.5 V6. Moze proc i Zafira OPC

Sent from my SM-A515F using Tapatalk



Samo tfsi dolazi u obzir... sa 3cim motorom... onavezno nachipan [emoji1787]
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

😏😏 ..spy photos..slikano s prozora? 

Edited by nansale
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ivan1902 said:

Nema ih puno

 

Predivan je! 

Malo sam ti popravio slikicu

image.thumb.png.1aa0ba5200c0b39f2aa0f50f6671bd03.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 16. 12. 2020. at 11:10, Ivan1902 said:

Nema ih puno

20201216_110802.jpg

Kako misliš? Ovo je obični Trophy. Rekao bih da ih čak ima više prodanih nego "običnih" 280

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, nema ih ni ovdje toliko. U cijeloj Švedskoj ih ima 73, a od toga je 20ak u privatnom vlasništvu. Ostali su demo vozila. Više sam se referirao općenito na Megana RS i koliko pratim strane forume i Facebook stranice, Trophy-a uvjerljivo ima više. U Švedskoj konkretno ima 64 reganih Trophya i samo 9 kom 280-ki.
Na trackdayu prošle godine bilo samo 3 komada M4RS i 2 TrophyR, ostalo sve trice.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
2 hours ago, BorisL said:

Fora je sivi, nije jako upadljiv

RS mora vrištati..... u svakom pogledu! :ahaa:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hans said:

žuti je žuti , bar meni

Sent from my DUB-LX1 using Tapatalk
 

Slažem se, sa žutim se vidi da nešto "nije normalno" kod njega :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.