Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Joj pa klinac si i po godinama koliko sam vidio i po tome što te uvijek napaljuje samo tvoj meg3 koji je brži od meg4. I nisam ja odveo komunikaciju na svađu nego ti, tako da je očito tvoja razina. Briga mene, ja se smijem, nit imam jednog niti drugog, pričam s neutralne strane :).
A onaj moj post je krivo zvučao i krivo sam se izrazio, ali ga kasnije više nisam mogao prepraviti jer su me citirali već. Trebalo je biti u smislu da mi je žao što kao narod nemamo više novaca pa da se češće kupi i meg4, da nisu samo auti stariji od 5 godina nego da ima i najnovijih i najmodernijih primjeraka pa da bude nešto novo i drugačije u odnosu na prijašnje.

Pa kad nemas staro ni novo nemoj onda komentirat nista...Btw jesi li bio kada na worthersee susretu?


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ajmo ozbiljno, zbilja misliš da postoji nesto na Meg4 sto je radikalno bolje nego na Meg3?

Davno su prosla vremena da je starija verzija Mega losija od novije, jednostavno vise nema mjesta napretku...

Jedino sto Meg4 ima je 4control, ostalo je sve isto ili na razini Meg3...

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Btw to sta vozim r26 iz 2008 neznaci da nemam za novi mrs4 ili je godiste auta mjerilo financijske situacije...Imam obiteljski i ovaj za vikend i gust,a ekipa koja me pozna zna kakav auto vozim i koliko je novaca upucano u auto samo radi gusta...


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

R26 je bio vrhunski vozački stroj, meg 250 su mnogi pljuvali kad je došao kako je puno pitomiji, iako je jači i uglađeniji. Pa su se ljudi navikli i bio je vrhunski vozački auto. Ista priča je s novim rsom. Sve su to vrhunski strojevi. Može ti se sviđat kako su se godinama razvijali ili ne, ali svaki je donio nešto novo i bio brži od prethodnika na stazi. Ali da ima neke velike razlike, nema. Probao/vozio sam se/bio vožen u svima, imam svoj osobni sud i nikome ga ne namećem. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, homer said:

R26 je bio vrhunski vozački stroj, meg 250 su mnogi pljuvali kad je došao kako je puno pitomiji, iako je jači i uglađeniji. Pa su se ljudi navikli i bio je vrhunski vozački auto. Ista priča je s novim rsom. Sve su to vrhunski strojevi. Može ti se sviđat kako su se godinama razvijali ili ne, ali svaki je donio nešto novo i bio brži od prethodnika na stazi. Ali da ima neke velike razlike, nema. Probao/vozio sam se/bio vožen u svima, imam svoj osobni sud i nikome ga ne namećem. 

Eto, ovo je kvalitetan osvrt. Problem je sto u dosta nekih prijasnjih postova se pljuvalo po cetvorci u odnosu na trojku (sto je nametanje) pa je ovo ispao dodatak. Nema veze, moje isprike ako sam te uvrijedio, ne zelim biti u svadi na forumu. Zivio renault sport, koji god :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Nznm zasto sam izbacen iz nje hahahahsh


Zašto lažeš ovaj napaćeni forum?

79befce57816a005a8707e7a94d5ffe7.jpg

994d41800b6e5fbece1309a2074313fa.jpg

d4902defd6d51cc3c51662d3b702861f.jpg

67623a23183f69836b8b071de9869820.jpg

f83cfd7610673aa9e1fc55cd5b2f2ba5.jpg

Mučko si đubre.
  • Haha 11
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@Ninoo

Stari nema frke, ali na krivog si se namjerio. Ja ni u jednom postu nisam pljuvao po mrs4, a ni po bilo kojem drugom autu. Ok možda jesam po golfu, al to je više otpor protiv 80% vozača golfa koji su krkani. Isto tako nisam ni popljuvao tvog clia, nego sam te molio da napises vise o njemu, jer me zanima cijela rs ergela, koja mi se, opet kažem, može sviđat ili ne, al neću nikad pljuvati. 

Edited by homer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, homer said:

Ne bih htio pokretat rasprave, ali na papiru je konjica gotovo ista. Nešto je trulo u državi Danskoj 😂 

Drugi pokušaj

 

Ispalo mu negdi 200ccm

6 hours ago, homer said:

Ne bih htio pokretat rasprave, ali na papiru je konjica gotovo ista. Nešto je trulo u državi Danskoj 😂 

Drugi pokušaj

 

Ispalo mu negdi 200ccm

6 hours ago, homer said:

Ne bih htio pokretat rasprave, ali na papiru je konjica gotovo ista. Nešto je trulo u državi Danskoj 😂 

Drugi pokušaj

 

Ispalo mu negdi 200ccm

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Raptor6767 said:

Ovom sa snimke i kosa i zubi već poispadali....lako za 200ccm.

Glavno da si se ti micek moj poslije lijepo napapao, hebes megane i renole. 😘

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fina se rasprava razvila u par stranica, a nitko da spomene da je 4 RS oborio neke rekorde na Nurburgringu, Suzuki, Spa-Francorchampsu... nisu to bilo kakve staze! Dakle, tamo gdje se zbilja računa tko je brži - IV RS je brži. Eto, da i ja zatrolam malo :D Ma uzeo bih ja i jednog i drugog da mogu, samo mi se teško odlučiti koji bi mi bio draži.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Glavno da si se ti micek moj poslije lijepo napapao, hebes megane i renole. [emoji8]
Bome.
Bitno je da smo pojurili i pojeli.
Sve sam vam omogućio.
Link to comment
Share on other sites

Ja bi dao dve nove cetvorke za glanc novi 200. I imprecu gratis 😆😆😆

Edited by El.komandante
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Fina se rasprava razvila u par stranica, a nitko da spomene da je 4 RS oborio neke rekorde na Nurburgringu, Suzuki, Spa-Francorchampsu... nisu to bilo kakve staze! Dakle, tamo gdje se zbilja računa tko je brži - IV RS je brži. Eto, da i ja zatrolam malo [emoji3] Ma uzeo bih ja i jednog i drugog da mogu, samo mi se teško odlučiti koji bi mi bio draži.
Meni je Trophy-R sa carbon pack-om brutalan auto ali em su svih 30kom rasprodani em je +75k€. Nemam te novce.

"Obični" Trophy je također odličan/sposoban auto.
Bar ono šta sam se kratko družio s njim.
Ne bih se bunio, ali trenutno nije ono šta tražim od petog vozila u obitelji.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ninoo said:

 

A i to ručno mjenjanje mi više ide na k, svi se nabrijavaju na ručni mjenjač, kao to je fora, to je auto itd...me je k, prošlo vrijeme, najbolje onda da u ferrarija staviš isto ručni mjenjač da guštaš. Neki nisu u mogućnosti kupiti novi RS, a drugi pak koji jesu su emotivno vezani za stare verzije pa si ne žele priznati da je novije bolje, možda ne u svemu, ali u bitnim stvarima je.

Meni to isto ide n k, samo u obrnutoj varijanti. Uvijek sam sanjao o nekom Renault Sport modelu, ali jedini razlog zbog kojeg sam uzeo 208 GTi ne Clio IV RS (a svi znamo gdje je Renault Sport na nekoj ljestvici iznad Peugeot Sporta) je taj što Peugeot ima ručni mjenjač (i to konačno jedan ok mjenjač). Čak bih mu oprostio jedan par vrata viška, ali preko nikakvog automatika ne mogu prijeći. A ne smatram se zaostalom osobom koja živi u prošlom vremenu niti wannabe racerom. Mislim da si je Renault ozbiljno naštetio odlukom da ne ostavi opciju ručnog mjenjača i čini mi se da su to vidjeli i kupci, jer kada sam kupovao automobil na oglasnicima ih baš i nije bilo, a nije baš da ih ni uživo viđam kao svojevremeno Clio III RS.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

K....se Renault srozao u prodaji samo zbog nedostatka rucnog mjenjaca. Pa cjenovno su osli u nebo. Jbte taj Megane trophy nakrcan s opremom ode debelo iznad 300000kn. To je ajme oslo gore. Clio 4 bio blizu 200000, trophy i preko. Ja se sjecam kad se clio sport 197 sa super opremom mogao dobiti za 138000kn. Bijeli stajao u salonu. No ima tu jos debilizma. Npr manje mjesta iza u cetvorci i prtljazniku, tvrda plastika i izgled unutra. Evo nedavno sam glancao 2018 cetvorku dizela od 90ks. Aut mjenjac, led svijetla i maglenke, sva 4 podizaca i el.preklopni retrovizori, polukozna sjedala, senzori naprijed i nazad s kamerom, navigacija, automatska klima. Cijena oko 140000kn. Puno previse. Toliko je kostao sport. A ovo ima prosjek 8.8L. 

Clio 3 197 je bas pogodjen izgledom, opremom i cijenom, mjenjacem. Al onda ga je ekipa srozala cipiranjem, mjenjanjem svega na garanciju zbog rejsanja, pa onda prica kako nema te konje i sl. Svaki koji dodje drama. Ili neizgleda nikak, ili fali snage ili kubika ili nevalja cijena. Jbga samo je jedno rijesenje. Novi RS6. To je Enterprise na kotacima.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim insideri javljaju u RS Jebaci malo jaci grupu. Eto, samo to je dovoljno da vidimo kakav je forum. No nejebe me to. Jbga netko nema, netko vozi M5 na 1000ks. Takvima ni to nije dovoljno. Evo moj i dalje vozi sa 251000km

Link to comment
Share on other sites

Vidim insideri javljaju u RS Jebaci malo jaci grupu. Eto, samo to je dovoljno da vidimo kakav je forum. No nejebe me to. Jbga netko nema, netko vozi M5 na 1000ks. Takvima ni to nije dovoljno. Evo moj i dalje vozi sa 251000km
Dopeljaj se do Paulanera pi**a ti materina. Gladan sam.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Raptor6767 said:
26 minutes ago, Zrmi RS said:
Vidim insideri javljaju u RS Jebaci malo jaci grupu. Eto, samo to je dovoljno da vidimo kakav je forum. No nejebe me to. Jbga netko nema, netko vozi M5 na 1000ks. Takvima ni to nije dovoljno. Evo moj i dalje vozi sa 251000km

Dopeljaj se do Paulanera pi*ki*a**a ti materina. Gladan sam.

14-16.02 sam u ZG. Idemo jest onda. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, homer said:

Hebote zrmi pa ti imaš stockholmski sindrom...

Jok bato, sindrom ima Zrmija 👌👈

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, homer said:

Hebote zrmi pa ti imaš stockholmski sindrom...

Mislis na debelog i mene hahaha

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mijenjam lanciu za mrs3 kljuc za kljuc

ps. samo da nije žuti ili bijeli  i da nema preko 110tkm

ps2. i nemoj da su gume ćelave 

ps3. može biti lagano udaren..ali ne u stup ili zid

ps4. Lancia je top, nema ulaganja, još 93tkm do sljedeće promjene brtve glave 

psPro. ponuda je kratkotrajna pa požurite 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Na temelju svega što sam pročitao ovdje sam zaključio da su i Megane 3 i Megane 4 vrhunski vozački strojevi i oba su poželjna. Megane 3 jer brži po ravnom i više je old-school, a Megane 4 je vrhunski paket sukladan vremenu u kojem je napravljen. E da, zaključio sam i da tu ima ozbiljnih pacijenata :lool: 

  • Like 7
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.