Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

1 hour ago, direstraits said:

Ja od ovih kamera i senzora qrac vidim kad ulazim u desne krivine. Šoferšajbu smanjuju konstantno, prave automobile za ljude do max 180 cm. 

Vidiš da su i po dizajnu znaka pretpostavili što će se vidjeti u desnim zavojima...

A09_1.png

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CRN11 said:

Izgleda da se mora za tenkistu polagata kako stvari stoje s tim prozorima.

Pa ako se Ljecnici primarne medicine budu drzali slova zakona.Koji je izglasan - ili ide na glasanje nisam sigur... Malo ce nas imati vozacku... 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, frenchkey said:

kako nisi, evo još ružniji

2021-Tesla-Model-S-Plaid-Offsite-4.png?f

 

2021_0616_af327f4aj00qus4ik001gd200nd009yg00id007t.jpg

Edited by Domagoj84
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Sjeo sam malo jučer iz znatiželje u Conquest i mogu reci da ima začuđujuće više prostora od Kadjara i Meganea. Sve skupa se vidi da je mali auto na povišenoj platformi ali nije tijesan, bar naprijed. Nisam kupac takvog auta pa nisam dalje ni gledao, ali dosta dobar dojam.je ostavio. 

No moram primijetiti da su na svim Renaultima kvake očajno napravljene, žar se stvarno ta plastika ne može preciznije i čvršće napraviti? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Max said:

se stvarno ta plastika ne može preciznije i čvršće napraviti? 

Ne za te pare. 🤣

Link to comment
Share on other sites

Nažalost. Cijene su otišle u qrac, kod svih, ali kvaliteta ne prati. O postprodajnoj usluzi da ne pričam. 

Link to comment
Share on other sites

Kad se sjetim da sam megana prije 5.5 god platio novog 130 tkn, ne znam da li bi se smijao ili plakao.. Neki dan od žene kolegica kupila novu kiu stonic, benzinac neka ono srednja opremica (niš posebno) za te pare.. bzvz 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
a isukrsta ti [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja danas prvi put sjeo u Twingo s ovim ne baš toliko čudnim volanom [emoji16]IMG_20211112_141229.jpg

Poslano sa mog M2102J20SG koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja danas prvi put sjeo u Twingo s ovim ne baš toliko čudnim volanom [emoji16]IMG_20211112_141229.thumb.jpg.6c5d5ea944989496fcf9ecbd17534174.jpg

Poslano sa mog M2102J20SG koristeći Tapatalk

Ovo je jos OK [emoji23][emoji23]
Link to comment
Share on other sites

ja neki dan sjeo i provozao twingaca prvi put, pa super se vozi, stvarno...a mali 0.9 mapiran na 105ks bogami fino ide i ubrzava...

ostao sam iznenaden...a okrece se oko svoje osi skoro haha

 

Link to comment
Share on other sites

Da, to mu je dobra osobina zahvaljujući stražnjem pogonu. Kolega u čijem Twingu sam sjedio mi se požalio na osjetljivost na bočni vjetar i da nije baš ugodan za vožnju po auto putu...

Poslano sa mog M2102J20SG koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 19. 11. 2021. at 22:18, logan said:

Da, to mu je dobra osobina zahvaljujući stražnjem pogonu. Kolega u čijem Twingu sam sjedio mi se požalio na osjetljivost na bočni vjetar i da nije baš ugodan za vožnju po auto putu...

Poslano sa mog M2102J20SG koristeći Tapatalk
 

Jako osjetljiv na vjetar  uski prednji kotači i lagan prednji kraj, na 70 kmh i udar bočnog vjetra gospođa ispred mene umalo da se zabije u kombi u suprotnoj traci. Od straha je stala kraj ceste i izašla iz auta i povratila. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prema riječima Sylvije Dos Santos, voditeljice strategije imenovanja modela pri Renaultovu odjelu za globalni marketing, naziv Austral 'spaja živost i toplinu južne polutke i poziva na istraživanje, zbog čega je savršen za jedan SUV. Ravnoteža glasova čini ga jednostavnim za izgovor i daje mu međunarodni prizvuk. Izveden iz latinske riječi australis, Austral snažno odjekuje u mnogim europskim jezicima, uključujući i francuski. A to je posebno važno za marku koja je ponosna na svoje korijene...

slažem se i meni je ime malo glupavo ali Silviji nije 🙂

još mi je najdraže bilo kad su bili samo brojevi 8, 5, 25 i sl.

Link to comment
Share on other sites

Kako piše u članku, udobno će se moći smjestiti pet osoba, bilo bi ok, još da bude u ponudi motor kao u Hyundaiu od nekih 180, 230 ks hibrid to bi bilo to.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.