Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Jos malo o Laguni Copue redesign - napokon dobija i motor iz MRS! :hura: :hura: :hura:

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2011&mm=12&nav_id=564074

haha zao mi je sta te moram razocarati, ali ne dobija. Tiskarska greska. Mislili su na 205 ks. Ako ces benzinca od 240 ks tu ti je v6 motor (koji ujedno dosta trosi, a performanse mu ubija los automatik).

Link to comment
Share on other sites

haha zao mi je sta te moram razocarati, ali ne dobija. Tiskarska greska. Mislili su na 205 ks. Ako ces benzinca od 240 ks tu ti je v6 motor (koji ujedno dosta trosi, a performanse mu ubija los automatik).

bas sam se razocarao sad :laugh: i meni bilo cudno da imaju dva motoroa slicne snage, a da su izbacili yajo od 205ks :tup:

Link to comment
Share on other sites

bas sam se razocarao sad :laugh: i meni bilo cudno da imaju dva motoroa slicne snage, a da su izbacili yajo od 205ks :tup:

2.0 turbo motor iz megana rs bi zahtjevao i promjene laguninog prednjeg ovjesa, a to im je ocito preskupo. vidimo u stvari koliko skrtare na laguni coupe kad nisu imali obraza niti nove sluzbene slike objaviti nego su na postojece samo photoshopirali ledice :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Ova laguna coupe je jedan od najlipših auta danas. I kad pogledam lagunu i ovoga twinga,nije mi jasno kako to da izlaze pod istom znackom...

Link to comment
Share on other sites

Znas da sam se dvoumio da li je Ibiza, ali od nje ima staklo a guzica mi ipak vise vuce na 147 :zubo:

Pa nije loše kad guzica vuče na tuđu, evo ja bi volio da ženina guzica vuče na guzicu od J Lo :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Pa nije loše kad guzica vuče na tuđu, evo ja bi volio da ženina guzica vuče na guzicu od J Lo :zubo:

hahaha careeee :rotfl:

nadaj se da ti žena neće ovo pročitat :rotfl::rotfl:

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Grand Scenic je odličan, nadam se da će vratiti kod nas u ponudu 150 ks-a s automatikom u ovom redizajnu, dok je Clio 4 kopirani Kia Rio sa svih strana (osim vjerojatno unutra će biti Renault).

Edited by ! mario !
Link to comment
Share on other sites

Nije Renault, ali je po meni brat blizanac Latitudea, i naravno ovo će biti prekrasan model!!

http://autoklub.jutarnji.hr/kia-optima--luksuzna-krstarica-u-lovu-na-passata/993267/?artId=993265&foto=4

Kia nema veze sa Samsungom, ovu optimu već jako dugo najavljuju i prototip je bio ipak puno ljepši od konačnog proizvoda. Mislim da je ovo sedan verzija (za sada) isključivo karavanskog hyundai I40 o kojem ću reći nekoliko brojeva: 250,000 kuna, 1.7 crdi, 130 ks, 12,5 - 100, 190 kmh :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Kia nema veze sa Samsungom, ovu optimu već jako dugo najavljuju i prototip je bio ipak puno ljepši od konačnog proizvoda. Mislim da je ovo sedan verzija (za sada) isključivo karavanskog hyundai I40 o kojem ću reći nekoliko brojeva: 250,000 kuna, 1.7 crdi, 130 ks, 12,5 - 100, 190 kmh :dobroje:

ima veze sa samsungom jedino u tome da mu kradu kupce u koreji

- 30 posto na trzistu koje je u porsatu 1.2 posto

Link to comment
Share on other sites

sedan verzija (za sada) isključivo karavanskog hyundai I40 o kojem ću reći nekoliko brojeva: 250,000 kuna, 1.7 crdi, 130 ks, 12,5 - 100, 190 kmh :dobroje:

Fundahi i40 je dostupan i kao limuzina, već neko vrijeme...vozio sam predserijski model i ostao prilicno razocaran...osim gomile prostora ne vidim nista pozitivno u tom autu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.