Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Ovo je fotošop star valjda dvije godine i već se dugo vrti po netu i nema veze sa izgledom budućeg Clia.

Gledajući kojim je smjerom Renault krenuo s dizajnom, gdje mi se od novih modela sviđa jedino Scenic i uvjetno Laguna, ne očekujem ništa dobro od novog Clia po pitanju dizajna.

Clio I i II bili su vrlo dobro dizajnirani, Clio III ph I imao je skladne linije, koje su narušili sa fazom II, a Clio III mogao bi biti samo gori.

Nisam nikada volio Peugeot, osim sportskih modela (205 GTI, 106 i 306), međutim, moram priznati da je Pug krenuo u dobrom smjeru i novi 208 koji je netom predstavljen postavlja ljestvicu vrlo visoko, osobito po pitanju najavljene mase manje od jednu tonu.

Eh, kad bi barem Novi Clio težio 1000 kg, tada bi to bio pravi posao...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je fotošop star valjda dvije godine i već se dugo vrti po netu i nema veze sa izgledom budućeg Clia.

Gledajući kojim je smjerom Renault krenuo s dizajnom, gdje mi se od novih modela sviđa jedino Scenic i uvjetno Laguna, ne očekujem ništa dobro od novog Clia po pitanju dizajna.

Clio I i II bili su vrlo dobro dizajnirani, Clio III ph I imao je skladne linije, koje su narušili sa fazom II, a Clio III mogao bi biti samo gori.

Nisam nikada volio Peugeot, osim sportskih modela (205 GTI, 106 i 306), međutim, moram priznati da je Pug krenuo u dobrom smjeru i novi 208 koji je netom predstavljen postavlja ljestvicu vrlo visoko, osobito po pitanju najavljene mase manje od jednu tonu.

Eh, kad bi barem Novi Clio težio 1000 kg, tada bi to bio pravi posao...

Mozda se pozitivno iznenadimo. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Zato su prisutna na ovim:

megane1o.jpg

]

megane2.jpg

megane3o.jpg

meganeiiifacelift.jpg

Najverovatnije ce biti neka kombinacija ovih slika i ove iz Evadovog posta. :nezna:

U Dialogysu se vec moze vidjeti izgled prednjeg kraja, ne bih rekao da ce biti oblik svjetala kao na Evadovoj slici.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo jos par slicica:

3110616.jpg

meg3ph22.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

s0renaultmeganecollecti.jpg

I da, svi koji su kupili RS Trophy ce da se malo razocaraju, jer RS u Ph2 dolazi serijski sa 265KS. :fucka: U ocekivanju smo novog 2.0T supermotora koji ce vjerovatno imati 275-285 KS. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Ova Dacija monovolumen bi mogla bit sasvim ok autić za malo para, kao da su pomješali Kangoo i Scenic u jedan auto.

Link to comment
Share on other sites

Po meni megane coupe 3 je savrsen , restilizaciom se samo gubi pocetna IDEJA I KONCEPT >

renault-megane-coupe-sport-001.jpg

PO MENI SAVRSENSTVO DIZAJNA . Coupe3 D69 savrsena kombinacija

Link to comment
Share on other sites

ak ce tak izgledat :dobroje:

po meni pun pogodak :klap:

Odličan, kao takav savršen konkurant za sve...

Link to comment
Share on other sites

Clio 4, i onaj prvi gore, mješanac Zoe-a i Mazde 2... Užas. Jedini od Renaulta koji mi se još uvijek sviđaju su Fluence, novi Latitude, Megane...

Ne razumijem, uvijek su držali tu tradiciju i osebujnost dizajna, i kaj. Prešao je Mazdin dizajner i počeo stvarat kaj, izbljuvke. Mislim, to je samo moje mišljenje, ali pogoršali su se u mojim očima... Long live old school.

Link to comment
Share on other sites

ovako ce po talijanima izgledati novi clio 4

post-5729-014236700 1325875674_thumb.jpg

Prednji kraj je čista kopija volkswagenovog prednjeg kraja na njihovim modelima.

Link to comment
Share on other sites

erm ca se tice megsa - ovaj kvazi redizajn je to samo osvjezenje za 2012.god pa 2013 dolazi ph II ili je ph Ii taj prikazani na slikama? mislim ako je to to, cemu tolike pompe oko nove faze? clio ako bude imalo slicio renderu bit ce prepredobar.. a tek rs.. :zubo:

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

Jao, od vra tan je. :frown:

neznam, meni je isto na prvu bio odvratan.. sad sto ga vise gledam, sve mi bolje izgleda, pogotovo rs

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.