Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

Maaa jedino odozada... Ne znam, moram ga vidjet uživo, provozat, onda ću nekaj više moć reć, ali za prvi dojam, bljak. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

neznam, meni je isto na prvu bio odvratan.. sad sto ga vise gledam, sve mi bolje izgleda, pogotovo rs

Moram priznati da sam u istom taboru. Prva reakcija je bila dizanje zeluca. Negdje sredina - obican mali gradski auto. Sad - pizdek mi se poceo svidjati. :doh:

Nekak smo i onako planirali kupiti nesto potpuno drukcije od Mežanea kao drugi auto... malo, 'jeftino', s malom potrosnjom, pouzdano da mozemo na duze ture. Novi Twile s 1.5dci... hmmm... mrmlj.

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da sam u istom taboru. Prva reakcija je bila dizanje zeluca. Negdje sredina - obican mali gradski auto. Sad - pizdek mi se poceo svidjati. :doh:

Nekak smo i onako planirali kupiti nesto potpuno drukcije od Mežanea kao drugi auto... malo, 'jeftino', s malom potrosnjom, pouzdano da mozemo na duze ture. Novi Twile s 1.5dci... hmmm... mrmlj.

ne bi se ni ja žalio na ovog bijelog rs-a u garaži.. ono kao nesto drukcije od Mežanea, kao drugi auto :zubo::dobroje:

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

najavljen je izlazak nove petice. biti ce na platformi novoga clia 4 i po svemu sudeci to ce biti skuplja trovratna verzija novoga clia (koji izlazi samo u varijanti s 5 vrata). Nece biti retro model, ali ce zadrzati neke stilske elemente po kojima je stara petica bila pretpoznatljiva.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam 5-icu sa zalaska njenje proizvodnje tek trenutak prije nego ju je nasljedio clio, čak je imala kokpit koji su imali prvi clijaći. Bio je vrhunski auto. 1.1 motor, joj kad se toga sjetim.

Link to comment
Share on other sites

Jel se zna da li će kod nas biti dizelske verzije twinga?

Ja bi si ga rado ubo, po njihovim specifikacijama troši 3,4L mješovite vožnje.

Link to comment
Share on other sites

Pitao Hansa o cijeni i dobavljivosti, dobio ovo kao odgovor;

"E da zaboravih ...cijena za novi Twingo dci nije formirana još, kad dođe u prodaju (3. ili 4. mjesec ?!?) će biti."

Link to comment
Share on other sites

Pitao Hansa o cijeni i dobavljivosti, dobio ovo kao odgovor;

"E da zaboravih ...cijena za novi Twingo dci nije formirana još, kad dođe u prodaju (3. ili 4. mjesec ?!?) će biti."

Tko je Hans? :) Novi sam pa ne znam.

Znači tek u 4.mjesecu dolazi :/

Link to comment
Share on other sites

Tko je Hans? :) Novi sam pa ne znam.

Znači tek u 4.mjesecu dolazi :/

Uf, tesko odgovoriti. Clan foruma, zaposelnik u Renaultu, tehnicki guru, trkac... opcenito netko s dosta zivaca kome dugujem dosta zahvalnosti, cuge i klope :zubo:

Nezakonitoj i meni pase dostupnost auta od 4.mj pa nadalje, tako nekako smo i mislili kupovati auto. Po ovome sto citam, taj Twile bi mogao biti best buy... samo ako Renault ne zasere cijenu.

Link to comment
Share on other sites

Gledao danas novi Twingo, cijena starta na 92 900 kr, 12.386 €. U seriji ESP i masa opreme, ukljucujuci tempomat. Boje su super pogodjene, jedino malo onaj zadnji kraj sa dodatnim svjetlima razocarava. :nezna:

Link to comment
Share on other sites

zaboravljas da se radi o danskoj

U Danskoj su auti dosta skuplji nego recimo u HR (oko 30%) zbog davanja prema državi.

Link to comment
Share on other sites

Gledao danas novi Twingo, cijena starta na 92 900 kr, 12.386 €. U seriji ESP i masa opreme, ukljucujuci tempomat. Boje su super pogodjene, jedino malo onaj zadnji kraj sa dodatnim svjetlima razocarava. :nezna:

svjetla na zadnjem kraju su dodana radi toga da twingo odzada ne bi izgledao preuzak i previsok kako je do sada izgledao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.