Jump to content

Renault novi modeli


lagunaCoupev6

Recommended Posts

sutra je itako sluzbeno predstavljanje, pa cemo ga cijeloga moci vidjeti.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

Vidi se odmah da je to loš fotošop zubo.gif

Znak će biti veći dobroje.gif i otvori za zrak u braniku drukčiji

2013-Renault-Fluence-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo i original slike..

Renault_Fluence_2.JPG toliko o fotoshopu.. :)

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

^^

Gen je, na nasem trzistu, zamjenio aut. i exp. megane berlinu te se nudi u dvije opreme.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Evo malo najava...

post-1254-026680700 1354881593_thumb.jpg

post-1254-095141300 1354881599_thumb.jpg

post-1254-063460000 1354881606_thumb.jpg

Megane 4 bi mogao ludo izgledati...

Ali lagunu više neće napraviti ko jedinicu... :frown:

Edited by Evado
Link to comment
Share on other sites

nema ti ovo neke pretjerane veze kako ce finalni proizvodi izgledati. po meni su najvise pogodili buduci scenic 4 i mozda megane 4 ostalo su sve debelo promasili.

Laguna nema sanse da bude takva bezvezna, jer su sami rekli da moraju nesto radikalno promjeniti i da se moraju posvetiti vizualnom izgledu. Kao referencu su spominjali audi 5 sportback i opel insigniu. Dakle 5 vrata ali kupeovski izgled. Spominjali su takodjer rjesenje iz superba za vrata prtljaznika. I prednji kraj ce vjerojatno biti dosta agresivniji od ova sta vidimo na slici.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Službene najave za ženevski auto show:

novi clio rs,

twingo 3,

novi energy motor.

Link to comment
Share on other sites

Službene najave za ženevski auto show:

novi clio rs,

twingo 3,

novi energy motor.

WTF?? Za Twingo i motor znam,ali za Clio RS sam baš pitao prije 2 tjedna RS brand managera pa mi je rekao da se ne planiraju nikakvedrastične izmjene (tipa jači motor...itd). Otkud ti te informacije?

Link to comment
Share on other sites

WTF?? Za Twingo i motor znam,ali za Clio RS sam baš pitao prije 2 tjedna RS brand managera pa mi je rekao da se ne planiraju nikakvedrastične izmjene (tipa jači motor...itd). Otkud ti te informacije?

Vijest je po svim francuskom auto portalima i svi navode da je to sluzbena info.

Kakve promjene ce biti ostaje tek za vidjeti.

 

Ima i jedna nesluzbena informacija vezana za extremni megane rs i da bi trebao biti predstavljen u 5 mjesecu. Znaš li nešto o tome?

Evo citam da ce opel u zenevi predstaviti koncept extremne verzije astre opc, tako da mozda ima nesto u tome jer ne vjerujem da bi renault tek tako dopustio da ih opel preduhitri.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

Vijest je po svim francuskom auto portalima i svi navode da je to sluzbena info.

Kakve promjene ce biti ostaje tek za vidjeti.

 

Ima i jedna nesluzbena informacija vezana za extremni megane rs i da bi trebao biti predstavljen u 5 mjesecu. Znaš li nešto o tome?

 

Ma ništa....slabo kolaju informacije ps mtr  :ninja3:

Link to comment
Share on other sites

Evo c/p sa službenog dopisa RNH medijima :

 

Svjetsku će premijeru imati nova inačica gradskog automobila koji je gotovo simbol marke, nova generacija Renault Twinga.  

U Renaultovu izložbenom prostoru bit će predstavljena i nova inačica Renaulta Clio RS te novi motori linije Energy. 

 

Onda valjda bude neki facelift RS-a ... jedva čekam da ga vidim... nadam se da ne bude samo nova boja i novi spojler...

Link to comment
Share on other sites

Evo c/p sa službenog dopisa RNH medijima :

 

Onda valjda bude neki facelift RS-a ... jedva čekam da ga vidim... nadam se da ne bude samo nova boja i novi spojler...

 

Trebala bi i nova cijena... 

Link to comment
Share on other sites

Evo c/p sa službenog dopisa RNH medijima :

 

Svjetsku će premijeru imati nova inačica gradskog automobila koji je gotovo simbol marke, nova generacija Renault Twinga.  

U Renaultovu izložbenom prostoru bit će predstavljena i nova inačica Renaulta Clio RS te novi motori linije Energy. 

 

Onda valjda bude neki facelift RS-a ... jedva čekam da ga vidim... nadam se da ne bude samo nova boja i novi spojler...

ako se dobro sjecam, citao sam negdje da ce izbaciti jacu verziju RS-a sa 230ks i 280nm ili tako nesto...

EDIT: http://www.autoevolution.com/news/new-renault-clio-rs-gordini-coming-in-2014-with-230-hp-63950.html

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

ako se dobro sjecam, citao sam negdje da ce izbaciti jacu verziju RS-a sa 230ks i 280nm ili tako nesto...

EDIT: http://www.autoevolution.com/news/new-renault-clio-rs-gordini-coming-in-2014-with-230-hp-63950.html

Ma to sam i ja mislio ali sam dobio odgovor da zasada nema nikakve potvrde takve verzije Clia .... pričekaćemo pa vidjeti,sad sam i ja zbunjen :blink:

Link to comment
Share on other sites

http://www.autoevolution.com/news/scoop-renault-clio-rs-200-edc-monaco-gp-coming-to-geneva-76003.html

 

Izgleda ipak nista od novoga clia rs. Tipicno renaultovo prodavanje magle.

Ako je ovo istina, a mislim da je neka se napuse k..... Ne mogu vjerovati da mogu monaco gp seriju predstavljati kao novi model.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

Naravno da mogu. Justinbieberovci kojima je novi clio pojam su takvi da su u stanju svoga staviti u oglase i stati u red za monaco verziju zbog posebne bijele boje npr :)

Link to comment
Share on other sites

Zašto ne kupovati auto i zbog stila? Nova boja je šik stvar i tjeranje mode, zašto ne? Auti su i moda također.

 

Ko ima viška novaca u životu, osjeća se neugodno u 'starom' modelu...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.