Jump to content

P: RENAULT LAGUNA 3- 2.0dCi-110kW


nenad321

Recommended Posts

Ja ovo sad gledam i ne vjerujem...

 

Pa ljudi to je auto 9g star,sta ocekujete da cete kupit nov auto za 50tkn.Ako oces takav nov istreses 250tkn i nemas ogrebotine...

Auto ima stvarne km i kome treba auto da se vozi meni ovo izgleda okej ponuda,nove su gume,auto je pola godine regan a kome smetaju ogrebotine nek si polakira sta mu smeta...

Dodes vidis,kupis ili odes doma.Ne vidim smisao nekome u oglas stavljat prosti prst i te neke bezobrazne smajlice.

Sretno s prodajom!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ovo sad gledam i ne vjerujem...

 

Pa ljudi to je auto 9g star,sta ocekujete da cete kupit nov auto za 50tkn.Ako oces takav nov istreses 250tkn i nemas ogrebotine...

Auto ima stvarne km i kome treba auto da se vozi meni ovo izgleda okej ponuda,nove su gume,auto je pola godine regan a kome smetaju ogrebotine nek si polakira sta mu smeta...

Dodes vidis,kupis ili odes doma.Ne vidim smisao nekome u oglas stavljat prosti prst i te neke bezobrazne smajlice.

Sretno s prodajom!

Dario, nije stvar u godinama i parama. I što onda ako ima 8 godina, moj megan ima 10 pa izgleda ko novi.

Nego sto prodavatelj veli par crtica a uzivo druga prica. Uzmes godisnji, napravis 1050km te popušiš 1000kn da bi prica bila drugacija :( 

Link to comment
Share on other sites

Ako su te samo ogrebotine toliko zasmetale da nisi kupio auto a sve ostalo je ok onda je problem u tebi. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ako su te samo ogrebotine toliko zasmetale da nisi kupio auto a sve ostalo je ok onda je problem u tebi. 

To je onda auto za tebe.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ekipo puno vam hvala na podrsci! I ja sam munjen sto uopce ulazim u raspravu ali eto..neda mi vrag mira,i uopce mi ne smeta sto G.Stanislav pise :)

Mislim da je cijena vise nego korektna.u ato treba ulozit cca 7-8 tisuca kuna pa bi onda bio pici-pici :p

Gospodine Stanislave mislim da ste se grdno zeznuli sto niste uzeli automobil. Vi pojma nemate koliko je taj automobil kostao.

ps. Posto vas grebu tih 1.000kn ja sam vam ih spreman vratit,nije problem,posaljite mi broj racuna ,moj broj moba imate

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prilazem fotografije ostecenja pa nek clanovi foruma prosude dali se auto koji realno vrijedi 70.000-75.000 isplati kupiti unatoc ostecenjima na fotografijama za 52.000?

Volio bi cuti misljenja forumasa

IMG_0940[1].JPG

IMG_0941[1].JPG

IMG_0942[1].JPG

Link to comment
Share on other sites

To su takva ostecenja da bi ja taj auto u presu bacio -.-

Joj daj covjece pa to je nista ako je samo to...

Link to comment
Share on other sites

To su takva ostecenja da bi ja taj auto u presu bacio -.-

Joj daj covjece pa to je nista ako je samo to...

To je u biti to,na vratima nema niti jedno ostecenje a kamoli da su svih 5 vrata osteceno kao sto g.Stanislav govori(sutra cu prilozit fotografije),sto se tice haube ima jedno vidljivo mjesto gdje mi se pticica pokakala(malo je lak izbljedio) :)

Link to comment
Share on other sites

Tako je to s prodajom. Svašta naleti. Meni je lik došao iz Dubrovnika i čudio se kako u Scenicu ima malo mjesta i da mu djeca neće stati?!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovakva oštećenja ima 99% auta starih 10-ak godina, to me ne bi odbilo od kupnje...

Link to comment
Share on other sites

To je onda auto za tebe.

uzmi ti onda auto limarijski ko ispod čekiča, ali zato mehanika kurtza ne valja.

Kad sam radio u prodaji rabljenih auta volio sam da mi oprostiš na izrazu morone poput tebe da im uvaljam šminkersko govno jer su odma pali na izgled.

To šta turbina slini nikad nije bio problem ako auto nije imo ogrebotine.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo se može za smiješno malo love urediti da bude pristojno, ne savršeno, ali ok. (Malo šmirglanja, malo kita, malo spreja)

Tko živi u gradu, puno se parkira po šoping centrima ili po centru gdje su mini parkinzi, visoki nogostupi, pitanje je vremena da se ovo dogodi.

Davno sam se prestao oko toga sekirati.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

G. Nenade dobro znaš o čemu ja pričam što smo razgovarali preko telefona i što si rekao kada sam te pitao (veliš 2-3 crtice). Pređem toliku put da bi se uvjerio u drugačije, jel to fer, korektno, pošteno? 

Bio sam spreman uložiti u zimske gume/felge (ma čak i zamijeniti mikro remen/vodenu pumpu...) te zadnji branik ofarbati ali za ove grebotine nisi rekao. To uvelike mijenja situaciju. Kad si mogao poslati 34 slike unutrašnjosti mogao si i poslati koju svježu sliku vanštine  :nezna:

uzmi ti onda auto limarijski ko ispod čekiča, ali zato mehanika kurtza ne valja.

Kad sam radio u prodaji rabljenih auta volio sam da mi oprostiš na izrazu morone poput tebe da im uvaljam šminkersko govno jer su odma pali na izgled.

To šta turbina slini nikad nije bio problem ako auto nije imo ogrebotine.

Postoji stara izreka "svatko tjera vodu na svoj mlin". Ako je problem u motoru, to se ne vidi i popravi se. Nadalje, postoji servisna knjižica o održavanju vozila na kraju krajeva za 250kn odvežeš u ovlašteni servis na pregled i znaš na čemu si.

Nisam neki balonja koji kupuje prvi auto, kupio/prodao sam dosta auto - puno više motora. Uvijek je bilo korektno kako je preko telefona/oglasa tako je i uživo. Evo za primjer prošli mjesec sam prodao motor u Sloveniju. Čovjek kada da je došao pogledao motor, upalio odmah daje ruku i novce. 

Ovo se može za smiješno malo love urediti da bude pristojno, ne savršeno, ali ok. (Malo šmirglanja, malo kita, malo spreja)

Tko živi u gradu, puno se parkira po šoping centrima ili po centru gdje su mini parkinzi, visoki nogostupi, pitanje je vremena da se ovo dogodi.

Davno sam se prestao oko toga sekirati.

Dobro znam što se može ispolirati a što ne može ali kako si čitao teme od početka uvidjeo bi u čemu je problem...

I ja sam se prestao sekirati, pogtovo nakon što sam dao ključeve ženi ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Servisna knjizica po meni nije neko jamstvo kako je odrzavan auto.. Ova ostecenja nisu nista nista ekstra, za auto koji je ispod cijene i to podosta... A sta bi ti tek rekao da si zavrsio ko ja, lik preko telefona nahvali auto, al samo kaze malo je podrapano vozacevo sjedalo i na straznjem braniku malo boja otpala kako ga je netko malo udario, ali kaze nista ekstra, a cijena je bila ono srednja za taj auto, ni preniska ni previsoka.. Dodjemo ga pogledati, kad ono jel to taj auto, sjedalo u raspadu, motor dimi plavo, ne radi najbolje, kao da se svadja, svaki dio limarije druge nijanse, na krovu poceo kit pucati i hrdjati, vrata od bunkera trula, pragovi i rubnjaci poceli trunuti, ali kaze lik, ma nije to nista strasno, sve se to da popraviti

Link to comment
Share on other sites

Kad sam davno gledao Megane II, dođem vidjeti auto, a on parkiran kraj kokošinjca i kokoši hodaju po njemu, sa svih strana lagano izbuban, gume original (a ima 50000km). 

Link to comment
Share on other sites

cekaj koji si vlasnik? samo 90tkm?

na njuskalu se moze vodit malo udubljenje praga..ove crte nazad nema na njuskalu..prednja strana je isto slikana dosta zanimljivo....prednost nema dpf i obicna rucna kocnica....u danasnje vrijeme kad se sve moze obavit sa par klikiva desavaju se ovakve strane...a ovo popravit je tesko, samo zato sto je boja nezahvalna, tesko je farbat srebrnu boju

Link to comment
Share on other sites

uzmi ti onda auto limarijski ko ispod čekiča, ali zato mehanika kurtza ne valja.

Kad sam radio u prodaji rabljenih auta volio sam da mi oprostiš na izrazu morone poput tebe da im uvaljam šminkersko govno jer su odma pali na izgled.

To šta turbina slini nikad nije bio problem ako auto nije imo ogrebotine.

To je to :)

Pogodio si u sridu :hop:

G. Nenade dobro znaš o čemu ja pričam što smo razgovarali preko telefona i što si rekao kada sam te pitao (veliš 2-3 crtice). Pređem toliku put da bi se uvjerio u drugačije, jel to fer, korektno, pošteno? 

Bio sam spreman uložiti u zimske gume/felge (ma čak i zamijeniti mikro remen/vodenu pumpu...) te zadnji branik ofarbati ali za ove grebotine nisi rekao. To uvelike mijenja situaciju. Kad si mogao poslati 34 slike unutrašnjosti mogao si i poslati koju svježu sliku vanštine  :nezna:

 

Ja i dalje stojim iza recenog,dakle te 3-4 sitnice sto sam prilozio u fotkama. To su za mene sitnice(pizdarijice) koje se mogu lako sanirati,za sitno love s obzirom da sam ti prodavao za samo 52.000kn.

Bio si spreman uloziti u zimske gume ? :hahahe:Pa bilo bi najbolje da sam ti ih ja promjenio ,zar ne ?:aua:

Remen i pumpu nije potrebno mjenjat.

Znas sta bi tebe zadovoljilo? Da sam ofarbao auto sve nanovo,veliki servis na motoru,nove zimske gume i da sam spustio jos cijenu. A mozda cak ni tada nebi bio zadovoljan :)

Link to comment
Share on other sites

cekaj koji si vlasnik? samo 90tkm?

na njuskalu se moze vodit malo udubljenje praga..ove crte nazad nema na njuskalu..prednja strana je isto slikana dosta zanimljivo....prednost nema dpf i obicna rucna kocnica....u danasnje vrijeme kad se sve moze obavit sa par klikiva desavaju se ovakve strane...a ovo popravit je tesko, samo zato sto je boja nezahvalna, tesko je farbat srebrnu boju

1vlasnik ,sada ima 98.000km

Ima ogrebotina na pragu,to se vidi na slikama iznad(slikako izbliza),crta nazad se nevidi na njuskalu jer je sitno(na slikama iznad slikano izbliza)

Mislim da nije tesko popraviti,ako uzmes auto po jako povoljnoj cijeni zar je problem ulozit 7-8 tisuca kn? Mislim smijesno je sta mi je covjek izvodio :aua:

Link to comment
Share on other sites

Ova ostecenja su nista,ja sam gledao i30 pola godine star u gorem stanju koji je 2 puta bio lupan.Odustao sam jel je krak bio ravnan.

 

Uspricavanje elementa je oko 300kn kod javor i sina koji slovi kao jako dobar majstor.

Ako na ova ostecenja dodamo jos 3 kom za 2000-3000kn se sve dovede u odlicno stanje.

Opet kazem sretno pri prodaji i ne zamaraj se,ovaj auto ce jako brzo otici...

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje stojim iza recenog,dakle te 3-4 sitnice sto sam prilozio u fotkama. To su za mene sitnice(pizdarijice) koje se mogu lako sanirati,za sitno love s obzirom da sam ti prodavao za samo 52.000kn.

 

Znas sta bi tebe zadovoljilo? Da sam ofarbao auto sve nanovo,veliki servis na motoru,nove zimske gume i da sam spustio jos cijenu. A mozda cak ni tada nebi bio zadovoljan :)

Prirodno je umanjivati probleme, to su sad za tebe sitnice a za mene nisu. Da si korektan to bi prikazao u slikama a ja bi ti se zahvalio i rekao sretno s prodajom:yeah:

ps. Posto vas grebu tih 1.000kn ja sam vam ih spreman vratit,nije problem,posaljite mi broj racuna ,moj broj moba imate

 

Ne moj govoriti stvari koje ne misliš. Kažu da čovjek vrijedi koliko i njegova riječ.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Stanislave, mislim da malo pretjeruješ i to čisto iz razloga što se u ovom slučaju to i možeš (obzirom da je oglas na forumu). Nigdje ne piše da je auto u savršenom estetskom/limarskom stanju, na slikama ovdje (a bome i na njuškalu) se vide ogrebotine (ne sve, ali se vide da ih ima). Stoga, ako želiš savršenu limariju, ne znam što ste razmatrali uopće dolaziti gledat auto i natuč si troškove ? Pitat preko telefona ima li ogrebotina po limariji, udubljenja i ako ima - završiti razgovor.

Inače, ove slike su još veoma dobre u pokazivanju stanja. Osobno mislim da ćeš se još nagledati hrpu gorih automobila i potrošiti dosta novaca na preglede. Sretno sa prodajom! I naravno Stanislave, sa kupnjom ;)

Edited by Vuco
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prirodno je umanjivati probleme, to su sad za tebe sitnice a za mene nisu. Da si korektan to bi prikazao u slikama a ja bi ti se zahvalio i rekao sretno s prodajom:yeah:

Ne moj govoriti stvari koje ne misliš. Kažu da čovjek vrijedi koliko i njegova riječ.

G.Stanislave

Koliko vidim za sve clanove foruma to su sitnice,kao sto sam i ja naveo preko telefona ,kao drugo nisam ni sumnjao da cete mi iste sekunde poslati broj racuna u poruci :yeah:

Zar vi mislite da ja nisam financiski izgubio jer sam morao taj dan izaci s posla i k tome jos slusati gluposti vas i vasega oca? Tko ce meni to vratiti? Da vam posaljem broj tekuceg racuna? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.