Jump to content

P: RENAULT LAGUNA 3- 2.0dCi-110kW


nenad321

Recommended Posts

Gledam ovaj auto vec nekoliko tjedana, cinila mi se super cijena, ali sam danas naletio na 2011.god sa cca 120 000km, bez kune ulaganja za 10 000eur, vjerujem da nije fiksno,s tim da je 1.5dci, ali meni osobno to ne igra neku ulogu. Imam jos par auta za stavit na papir pa krenut u pregled :-)

1.5dci je preslab motor za takav automobil

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vezano za neke postove u kojima autori kazu "auto je star 10 godina, normalno da ima ogrebotina i udubljenja"...OK, moze i ne mora biti normalno.

Moj bivsi auto (Scenic II) star 11 godina koji sam prodao je imao 0 (nula) udubljenja i 2-3 sitne ogrebotinice koje su bile jedva vidljive.

Mojsadasnji auto star 9 godina ima 0 (nula) ogrebotinai 0 (nula) udubljenjai toga ima itko zeli takav auto platit ce gamalo vise.

Ovaj auto (Laguna iz oglasa) ima nesto nizu cijenu jer mozda kozmeticki nije savrsen i vlasnik tada mora jasno reci potencijalnom kupcu, pogotovo ako dolazi iz udaljenijih krajeva pravo stanje stvari jer nije dovoljno staviti 20 000 Kn nizu cijenu i tako pravdati losije stanje kada kupac dodje.

To su neka nepisana pravila i mozda cak i stvar opce kulture...ako je prodavac tako napravio (nisam citao cijeli topic) onda nema razloga za prigovore.

Sto se mene osobno tice, bitnija mi je mehanika i da je uredno odrzavana, ali isto tako bi preskocio auto koji kozmeticki ima puno mana...cak i da je mehanicki odlican...jednostavno dao bih malo vise da je sve kako treba, a to se itekako moze naci...treba samo malo vise vremena.

Link to comment
Share on other sites

Toplijim danim kreće prodaja/kupovina i još je vikend. Biti će čudno ako ovaj ne promijeni vlasnika za tjedan dana.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam megana2 zamijenio za novce i clia2 ne bas reprezentativnog kojeg sam prodao na rate prijatelju i na kraju dobio koliko sam i mislio dobiti za megana

Link to comment
Share on other sites

 

Sto se mene osobno tice, bitnija mi je mehanika i da je uredno odrzavana, ali isto tako bi preskocio auto koji kozmeticki ima puno mana...cak i da je mehanicki odlican...jednostavno dao bih malo vise da je sve kako treba, a to se itekako moze naci...treba samo malo vise vremena.

Sve se slazem, mada kada je u pitanju auto star recimo 15 godina, tipa B segmenta, tesko je naci kozmetski savrsen. Kada je u pitanju auto D segmenta star tri godine, ili jos bolje E segmenta, jedino sto prihvatam su tackice od kamencica na haubi.

Link to comment
Share on other sites

Vezano za neke postove u kojima autori kazu "auto je star 10 godina, normalno da ima ogrebotina i udubljenja"...OK, moze i ne mora biti normalno.

Moj bivsi auto (Scenic II) star 11 godina koji sam prodao je imao 0 (nula) udubljenja i 2-3 sitne ogrebotinice koje su bile jedva vidljive.

Mojsadasnji auto star 9 godina ima 0 (nula) ogrebotinai 0 (nula) udubljenjai toga ima itko zeli takav auto platit ce gamalo vise.

Ako zivis u manjem mjestu je moguce, ako zivis i vozis auto po gradu (vecem od 100.000 stanovnika) - nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

 

Ako zivis u manjem mjestu je moguce, ako zivis i vozis auto po gradu (vecem od 100.000 stanovnika) - nemoguce.

To jegeneraliziranje jer npr. ti ako zivis u zagrebackoj Dubravi u obiteljskoj kuci i imas svoj parking i recimo netko tko živi u Sisku koji je neusporedivo manji u stambenoj zgradi i parkira na parkingu sa ostalima sta mislis tko je u boljem polozaju.

Vrlo vjerojatno je da ti neces imati udubine po vratima...Zagreb je za auto nemilosrdan u nekim drugim stvarima, dosta trpi kvacilo opcenito kao i ovjes jer su ceste u Zagrebu grozne, a kvrcavice sa drugima su moguce bilo gdje.

Link to comment
Share on other sites

i ajmo se vratit na topic o prodaji lagune da ne odemo predaleko ;)

Link to comment
Share on other sites

i ajmo se vratit na topic o prodaji lagune da ne odemo predaleko ;)

sto se tice prodaje lagune dosta ljudi zove,propituje....

meni se ne zuri ,prodat ce se

 

Link to comment
Share on other sites

stabi cijeli tooic na njuskalo

Link to comment
Share on other sites

Zamjena?

Link to comment
Share on other sites

Prodano,moze tema pod kljuc

daj malo detalja. 52 tkn? Netko s foruma? Imaj srca :-)

Link to comment
Share on other sites

Ništa im nemoj reći, ionako su rekli da je auto za ku**c emoji6.png

ja ne

Link to comment
Share on other sites

Znam da ti nisi.

Javit će nam valjda gdje ga je udomio.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nemoj leba ti da se lik registrira a hoće garant.... :zubo:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nemoj leba ti da se lik registrira a hoće garant.... :zubo:

 

 

 

Procitao je temu prije kupnje na moj zahtijev 

Link to comment
Share on other sites

i za koliko je otišao kad smo se već toliko raspisali nemoj zatvorit topic bez te informacije :D

Link to comment
Share on other sites

Iz pouzdanih izvora (Story) saznah da je auto bio u oglasima svih radio postaja, i da se auto poklanjao iz razloga što smo zaključili da je auto za ku**c.

Kako ni takav džabe nitko nije htio, ponudio je nekoliko tisuća eurića da ga netko odveze na Cios. Zanimljivo ni u Ciosu ga nisu htjeli, i takav nesretan završio je u Zagorju na farmi purana kao inkubator.

Eto sada znam što i mene čeka, samo se nadam da će moja ipak prije postati inkubator jer je karavanka. I Već sam počeo skupljati novce da prodam Lagunu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.