Jump to content

P: RENAULT LAGUNA 3- 2.0dCi-110kW


nenad321

Recommended Posts

Pitur mu baŔ i nije pogodio nijansu vozačevih vrata. :)

pa boja vrata i blatobrana je ista. Ako su vrata lakirana onda je i blatobran. Ta srebrna je varljiva na suncu. Trebalo bi uživo vidjeti.

Link to comment
Share on other sites

Å alio sam se, znam da je varljiva. Uvijek me ljudi pitaju jel mi na Yarisu bojan prednji branik, a on takav tvornički. Ā Ponekad zna izgledati kao da boja branika nema veze s ostatkom auta.Ā 

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Ako ćemo komentirati, auto nije hitno prodati, ali cijena je jako brzo pala na sadaÅ”nju cijenu.

Ā 

Realna cijena auta je oko 70.000kn,posto ima malo km mozda cak i vise.

Stavio sam zadnju cijenu 52.000kn posto ima tih sitnih ostecenja po karoseriji .

Ā 

Ā 

Å alio sam se, znam da je varljiva. Uvijek me ljudi pitaju jel mi na Yarisu bojan prednji branik, a on takav tvornički. Ā Ponekad zna izgledati kao da boja branika nema veze s ostatkom auta.Ā 

Nemoj se salit s mojim automĀ :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Prodavaču je ovako joŔ bolje, besplatna reklama, o autu se priča. Mislim da je odlična cijena. Svaki dan mi iskoči ova tema i pitam se znam li koga za preporučiti auto dok ne nestane? Di je bio ovakav oglas kad sam ja kupovao auto?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

hehe,to je premalo za takav auto [emoji4]

skupi jos 1000e i javi se,ispod 52.000kn ne idem.

Ā 

Znam da je premalo.

Da trazim obiteljski auto dosao bih sa 60k kn odmah.

Trebam nesto manje za sebe.

Sretno s prodajom u svakom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kužim zaÅ” ovaj auto već nije prodan!

Boja ovako na slikama izgleda različita, ali to zna bit samo na slikama. Kamera ima malo drugčije oči od naŔih :)

Link to comment
Share on other sites

Ponudio sam autoru čiŔćenje teme. Njemu ovako odgovara a i nama također. Sad samo čekamo da se pokoljete pa da vas pozatvaramo... :bat:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je cudno sta se vec nije pocistilo...iskreno citajuci ovo osim sta sam se umorio uhvatila me panika iĀ nevjerica, u jednom trenutku i radoznalost pa sam uzeo kokice ali sam ih ubrzo i povratio...wtf...kako cu prodati svoj kad bude isao na bubanj , izgleda da cu ga morati ili pokloniti ili zapaliti ili eventualno dati spreÅ”ati:nezna:Ā jer ako mi netko bude prigovarao za 13 godina star auto(ispod cijene) da je farban, da ima ogrebotinu na braniku da mu malo skripe vrata itd....ja ga palim:ruza:Ā Ā a potencijalni kupac "neka bjezi dok moze".....

Link to comment
Share on other sites

Ne moras ga ni zapaliti ni spresati jer cu ga ja rado udomiti za par tkn i ne moras nista popravljati po njemu, cak cu biti spreman i nove zimske gume mu kupiti. A mozda i ljetne ako bude trebalo

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kužim zaÅ” ovaj auto već nije prodan!

Boja ovako na slikama izgleda različita, ali to zna bit samo na slikama. Kamera ima malo drugčije oči od naŔih :)

Zato Å”to je to Laguna, auto koji se apsolutno ne prodaje, odnosno ne kupuje na naÅ”em tržiÅ”tu. Samo Å”kicni broj Laguna u oglasniku, osim Å”to je vrlo malen, ne mijenja se mjesecima, uvijek isti oglasi. RazmiÅ”ljao sam o Laguni, ali to me nažalost razuvjerilo od kupnje. Ipak jednog dana auto treba i prodat pa ću se zadovoljit s tim da izgubi većinu vrijednosti kao svi francuzi, al bar će se prodat. :)

Link to comment
Share on other sites

Ponudio sam autoru čiŔćenje teme. Njemu ovako odgovara a i nama također.

Ā 

Ā 

Ā 

Ā 

Treba malo diskutiratĀ :yeah:

Meni je cudno sta se vec nije pocistilo...iskreno citajuci ovo osim sta sam se umorio uhvatila me panika iĀ nevjerica, u jednom trenutku i radoznalost pa sam uzeo kokice ali sam ih ubrzo i povratio...wtf...kako cu prodati svoj kad bude isao na bubanj , izgleda da cu ga morati ili pokloniti ili zapaliti ili eventualno dati spreÅ”ati:nezna:Ā jer ako mi netko bude prigovarao za 13 godina star auto(ispod cijene) da je farban, da ima ogrebotinu na braniku da mu malo skripe vrata itd....ja ga palim:ruza:Ā Ā a potencijalni kupac "neka bjezi dok moze".....

Slazem se u potpunosti!!!!

Link to comment
Share on other sites

Da je ova bogatija opremom, odavno bi bila mojom novom mezimicom. Ako joj je sva mana ovo Ŕto se vidi na slikama nije vrijedno diskusije.

Link to comment
Share on other sites

Da je ova bogatija opremom, odavno bi bila mojom novom mezimicom. Ako joj je sva mana ovo Ŕto se vidi na slikama nije vrijedno diskusije.

Nekima nazalost ocito je :)

Link to comment
Share on other sites

Zato Å”to je to Laguna, auto koji se apsolutno ne prodaje, odnosno ne kupuje na naÅ”em tržiÅ”tu. Samo Å”kicni broj Laguna u oglasniku, osim Å”to je vrlo malen, ne mijenja se mjesecima, uvijek isti oglasi. RazmiÅ”ljao sam o Laguni, ali to me nažalost razuvjerilo od kupnje. Ipak jednog dana auto treba i prodat pa ću se zadovoljit s tim da izgubi većinu vrijednosti kao svi francuzi, al bar će se prodat. :)

Tako sam i ja mislio, ali sam prodao svoju za 35 dana stajanja na oglasu, prvom koji je dosao da je pogleda i trecem koji je pozvao. Dok je prodaja bila u toku, i pregovori, imao sam jos jednu ozbiljnu ponudu. Tako da je moje iskustvo sasvim drugacije. Moj prijatelj je svoju prodao takodje unutar dva meseca. Vozeci je 4 godine, izgubio sam u ceni oko 2300 evra.

Link to comment
Share on other sites

Ja gotovo nikad kod prodaje farbam niti previse ne ulazem u auto i zato je uvijek na dnu po cijeni. Ali uvijek naleti mamlaz koji trazi od auta starijeg od 5g koji je vozen po gradu da nema ogrebotina ili udubljenja. Jedan me je kod prodaje clia 2 pitao kako to da je apsisala boja (radilo se o nemetalik crvenoj). Samo kaj sam do sad skupio iskustva tako kad vidim da previse pocne pametovat ja odustanem i odem.

Ono kao sto je netko napisao, meni auto izvana izgleda katastrofa ali je odrzavanje uvijek islo na vrijeme i nisam stavljao Ŕrot dijelove u auto, pazio koje ulje ide i na kolko se mijenja - ali dosta fafana pada na izgled i uzmu na kraju macka u vreci zato kaj je svjeze lakiran.

Sent from my E6653 using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

dosta fafana pada na izgled i uzmu na kraju macka u vreci zato kaj je svjeze lakiran.

Ā 

Ā 

Ā 

to se meni dogodilo,k tome jos iznosi neistine po forumu

ja sam slike prilozio i od tada ga nema cut ni vidit

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja mislio, ali sam prodao svoju za 35 dana stajanja na oglasu, prvom koji je dosao da je pogleda i trecem koji je pozvao. Dok je prodaja bila u toku, i pregovori, imao sam jos jednu ozbiljnu ponudu. Tako da je moje iskustvo sasvim drugacije. Moj prijatelj je svoju prodao takodje unutar dva meseca. Vozeci je 4 godine, izgubio sam u ceni oko 2300 evra.

Koliko je tih 2300 eura postotak ukupne vrijednosti? Ne znam kako se kreću cijene kod vas. Ovako se s Meganeom tjeÅ”im da ću ga lakÅ”e prodat na ovom naÅ”em malom i fau-ve indoktriniranom tržiÅ”tu.

Link to comment
Share on other sites

to se meni dogodilo,k tome jos iznosi neistine po forumu

ja sam slike prilozio i od tada ga nema cut ni vidit

Ā 

Hm,hm da si odmah te slike priložio (gdje se vidi izgrebeniĀ prednji branik/hauba i ovih 5,6-7 točkica po vratima) ovaj razgovor ne bi ni vodili!Ā 

PS. malo su ti farovi mutni, teĀ razbijeno malo svijetlo na braniku, zaboravljam to je sve uključeno u cijenuĀ :yeah:

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Hm,hm da si odmah te slike priložio (gdje se vidi izgrebeniĀ prednji branik/hauba i ovih 5,6-7 točkica po vratima) ovaj razgovor ne bi ni vodili!Ā 

PS. malo su ti farovi mutni, teĀ razbijeno malo svijetlo na braniku, zaboravljam to je sve uključeno u cijenuĀ :yeah:

jel to sad ozbiljno ili opet neka zajebancija? pa auto ima 10god, ekipa polira farove nekon 5 ili manje godina starosti automobila.. bolje da su mutni i to poliranjem rjesis nego da su novi pa da se pitas jel auto bio razbijen sprijeda ili ne.. za 2-3k eura koliko je auto ispod cijene, ako je kolko sam uspio popratit ovu temu, nema se tu sta cijepidlacit.. kupis, ulozis i znas sta imas.. ili kupis novo i miran si.. ova rasprava apsolutno nema vise nikakve veze. autoĀ je kakav je, takva mu je i cijena, zato i postoje druge (skuplje) ili nove.. svako ima pravo na svoj izbor, a daljnje cijepidlacenje cu micat jer doslovno ne vodi nikud, sve sto je trebalo bit receno i prikazano je i ucinjeno. :hey:

Edited by dolac
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hm,hm da si odmah te slike priložio (gdje se vidi izgrebeniĀ prednji branik/hauba i ovih 5,6-7 točkica po vratima) ovaj razgovor ne bi ni vodili!Ā 

PS. malo su ti farovi mutni, teĀ razbijeno malo svijetlo na braniku, zaboravljam to je sve uključeno u cijenuĀ :yeah:

ne možeÅ” od jodie foster dobiti lanu jurčević nikak. Aliako da da Ā jodie Å”ansu možeÅ” lijepo uživati a da te ne koÅ”ta previÅ”e. Lana je dosta njih raskučila

Link to comment
Share on other sites

Koliko je tih 2300 eura postotak ukupne vrijednosti? Ne znam kako se kreću cijene kod vas. Ovako se s Meganeom tjeÅ”im da ću ga lakÅ”e prodat na ovom naÅ”em malom i fau-ve indoktriniranom tržiÅ”tu.

Negde oko 25% inicijalne vrednosti. Kupljena polovna iz Holandije stara tri godine, prodata prosle godine, stara 7 godina. Cene su kod nas vrlo sarolike, i idu od 5000 evra za recimo 2008 1.5 sa oko 300.000 do nekih 10-ak hiljada za modele sa kraja proizvodnje sa oko 120-150.000 km u 2.0 dci varijanti i liftback karoseriji koja je skuplja.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovaj auto vec nekoliko tjedana, cinila mi se super cijena, ali sam danas naletio na 2011.god sa cca 120 000km, bez kune ulaganja za 10 000eur, vjerujem da nije fiksno,sĀ tim da je 1.5dci, ali meni osobno to ne igra neku ulogu. Imam jos par auta za stavit na papir pa krenut u pregled :-)

Link to comment
Share on other sites

Polovni auto nikad nije bez ulaganja.

Link to comment
Share on other sites

Polovni auto nikad nije bez ulaganja.

Ne bi seĀ složio s tobom. Sve ovisi od kakvog GAZDE kupujeÅ” auto (servisi, limarija itd.) !Ā 

U nekoliko primjera sam se osvjedočioĀ da su prijatelji/rođaci pa i sam kupili polovan auto i puno godina vozili bez greÅ”ke, samoĀ redovnog servisa.Ā 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglaÅ”avanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vaÅ”em web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa koriÅ”tenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponaÅ”anja.