Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Sto se tice torbice za kljuc karticu preporucjem ovo i odmah ima za kljuceve napravljeno sto mi je jako interesantno, stvarno nije skupo i odmah sam narucio za oba dva kljuca.

Cijena je cak i prava sitnica nekih 60kn za komad

 

https://www.aliexpress.com/item/Renault-Key-Holder-For-2016-Kadjar-Remote-Case-Cover-Wallet-Key-Chain-For-Renault-2016-Kadjar/32692536508.html?spm=2114.13010608.0.0.tBJoPi

Link to comment
Share on other sites

Ima i ne ebayu isto to kolko vidim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Univerzalni je kljuc? Pasu mjere znaci i sa Scenica novog?

Link to comment
Share on other sites

Ima ali nema ovakav model, ima malo drukciji ali jos jeftiniji model ali ovaj mi se bas dopo po izgledu sa alia.

Matt narucio sam si i ja onu zastitu za sjedalice. Mogu vam reci da sam jucer vadio sjedalice van iz auta i da se udubila koza gdije ide iso fix  metalni dio, nakon pola dana se vratila na mjesto ali opet ne zelim riskirati.

Jucer sam se vozio po zavojima suma pjesak i stalno se palila lampica za mrtvi kut valjda kako je bacalo pjesak. Isto tako taj pjesak se bas fino nabacao kada se otvore vrata . 

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice torbice za kljuc karticu preporucjem ovo i odmah ima za kljuceve napravljeno sto mi je jako interesantno, stvarno nije skupo i odmah sam narucio za oba dva kljuca.

Cijena je cak i prava sitnica nekih 60kn za komad

 

https://www.aliexpress.com/item/Renault-Key-Holder-For-2016-Kadjar-Remote-Case-Cover-Wallet-Key-Chain-For-Renault-2016-Kadjar/32692536508.html?spm=2114.13010608.0.0.tBJoPi

Ti uzeo zaštitu za auto zbog sjedalica, ja uzeo ovo. ;) isto dva komada

Link to comment
Share on other sites

09859953937ac7a0946ce1b3c62ae0b0.jpg

Sta se desava kada nema zastite a zelicni dio od iso fix sjedalice pritisce i skorom da urezuje sjedalo. Sada sam podbacio rucnike dok mi ne dojdju zastite

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

09859953937ac7a0946ce1b3c62ae0b0.jpg

Sta se desava kada nema zastite a zelicni dio od iso fix sjedalice pritisce i skorom da urezuje sjedalo. Sada sam podbacio rucnike dok mi ne dojdju zastite

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Uf, grdo.... jaooo kolko je to sitnica i detalja. Nadam se da ce zastita biti dostatna.

Link to comment
Share on other sites

Ocito sak propustio, kakve zastite si uzeo i gdje?

Link to comment
Share on other sites

Imas link stranicu ili dvije iza. Na ebayu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Reko sam da cu javiti iskustva servisa. Znaci auto kuca starkelj velika gorica samo rijeci hvale. Narucili su druge mlaznice makar sada su se valjda razradile pa bacaju cak i preko sajbe vise nisu onako dolje nisko. Kuplug mi je reko da se valjda dogodilo da je ostalo zraka jer kvacilo ima pumpu i koristi ulje od kocnice te se ozracuje svaki puta kada se stisne.

Mjenjac veli moze mjenjati sajle i sve ali po njemu se cini da je sve ispravno jer je pregledo te dvije sajle za saltanje pa kao da cemo pratiti stanje po svijetskoj bazi podataka i prigovora te sta ce biti dalje jer mjenjac puno bolje radi kada se napravi 50km u komadu te vise nista ne zapinje. Moja preporuka servis gorica jer oni su van zagreba. Vise je domaca ekipa i imaju vise vremena. Znaci sef servisa je iso samnom na test voznju i nije ko oni majstori pa (sta bi vi htijeli gospodine to vam je dobro) kakvoga sam naso u zubaku sesvete kada sam reklamirao da se rucna tesko podize.

Dotegnuli su mi desnu poluosovinu i stavili ljepilo na sarafe jer je to jedino bilo u bazi da za sada treba pregledati. Ocito su veca naprezanja od onih sto su predvidjeli.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Znaci rjesili ti mlaznice? Ali ako sprica preko sajbe sad isto nije dobro. He he :p

Kuplung su isto rjesili ili ne nisam shvatio?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mlaznice su narucene pa ce mi ptomjeniti za koji dan. Kuplug nisu dirali samo pogledali. Valjda je bio zrak doso sto lako je i moguce jer kasnije nakon par stiskanja je bilo ok i sada 5 zadnjih dana nisam primjetio nista sumljivo. Mjenjac su provjerili sajle koje vode do getribe da nesto nije dobro spojeno ali sve je ok. Napraviti cu jos kilometra makar mi se cini da sada po ljeti ce to biti bolje ali me strah zime onda da nece zapinjat.

Gledo danas motor i neke stvari su dobro dizajnirali da imaju smisla i kvalitetno su odradjene sitnice sto mi se dopalo makar je naguran unutra motor da ga ni nevidite :) ulje je jos uvijek zuto nakon 1000km sto je plus

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja danas provjerio da li je sve pet oko isporuke i dalje stoji 16-ti tjedan. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kod mene isto tako, u biti 15ti. Mislim da ćemo svi tu negdje dobiti vozila

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki drzim fige za isporuku i bacam jednu bubu u uho :) da bi bilo ljepo kada dobijete vozila da se nadjemo skupa na cugi i pogledamo tutace :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki drzim fige za isporuku i bacam jednu bubu u uho [emoji4] da bi bilo ljepo kada dobijete vozila da se nadjemo skupa na cugi i pogledamo tutace [emoji4]

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Ja sam za [emoji106]

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki drzim fige za isporuku i bacam jednu bubu u uho [emoji4] da bi bilo ljepo kada dobijete vozila da se nadjemo skupa na cugi i pogledamo tutace [emoji4]

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Zasto ne? :) Samo ja sam vikendima nedostupan kad valjda vecini ljudi koji imaju normalno radno vrijeme odgovara :p

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu i preko tjedna i preko vikenda sa barem dan unaprijed dogovorom

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mogu i ja svakim danom samo da se prije dogovorimo kada i gdije

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stigo novi review od slovenaca ali na engleskom za grand scenica.. nebi postao link ali nekako mi se cini ko da je ovaj identican kojega je M@tt narucio :)

 

Link to comment
Share on other sites

Sve osim boje je isto. Nisam narucio smedi nego sivi, razmisljali smo o promjeni boje ali smo odustali na kraju ipak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stigla zastita za sjedala zbog autosjedalica.

Jedna je isofix compatible druga nije jer ovu sjedalicu koju sad imamo nema isofix bazu jer mazda to nema.

fb5a7e92537b395b12d648e5d8801e7d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koliko je trebalo da stigne. meni je pisao da ce mi doci izmedju 9-13 a narucio u nedelju. Ova dva komada su ista. Kako ti se cini kvaliteta materijala. Netko je napisao za njih da se osjete po plastici.

Link to comment
Share on other sites

Pa nekih 7 radnih dana cca ak se ne varam, cak i manje.

Koja dva su ista? Moja su razlicita. Ovaj isofix je tvrdi ko da je neka kombinacija plastike i gume i da osjeti se miris. Taj je bio 10£ skuplji, ovaj bez isofixa je klasicniji platneni sa ja mislim spuzvom unutra. Ok su, nadam se da ce sluziti onome za sto sam si ja zamislio.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eto i ja sam upravo dobio poštom obavijest da postoji mogućnost da će vozilo kasniti zbog požara u tvornici. Kontaktirao sam prodavača i kaže da je njemu u sustavu da auto i dalje dolazi u predviđenom terminu.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.