Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Na testovima jako hvale kožna sjedala u scenicu, po mekoći i udobnosti. Budemo vidjeli. Čista evo koža ne može biti, ali neka kombinacija da, iako vjerujem da je prava koža, samo pitanje koja kvaliteta.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

Koje proizvode češ uzeti za njegu? 

ovi su ok? https://www.chemicalguys.hr/interijer-motorni-prostor/zastita-koze

 

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da razumijem razliku ali opet po neznam koji put ja mogu osobno usporediti sa onim sto znam i vozio sam prije sa potrosnjom. E da zena je zadovolj a sa autom a i meni je fora jer bas djeluje na cesti ko tenk :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Koje proizvode češ uzeti za njegu? 

ovi su ok? https://www.chemicalguys.hr/interijer-motorni-prostor/zastita-koze

 

Od njih sam uzeo četku, ali čistač uzimam Gyeon, link sam ti već poslao. Možeš i njihov čistač i serum, ja ću od gyeon čistač i Leather shield, a ovo pred zimu za mekoću i njegu

http://dls.com.hr/proizvod/leatherique-kit-1000ml

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Od njih sam uzeo četku, ali čistač uzimam Gyeon, link sam ti već poslao. Možeš i njihov čistač i serum, ja ću od gyeon čistač i Leather shield, a ovo pred zimu za mekoću i njegu

http://dls.com.hr/proizvod/leatherique-kit-1000ml

 

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

Četka svejedno kakva? Hard, soft medium?

Link to comment
Share on other sites

Ja svoga operem doma sa minovoshem ili kako se vec pise :) ili ako sam u prolazu u samoposluznim autopranicama. Sve mi jasno nakon par godina nije auzo bajan i vide se sitnice kada se pogleda dok je opran ali kao sto sam pisio moje osobno misljenje je da trenutno imam premalo vremena da glancam auto pa ga radije potrosim za nesto drugu. Auto je sluga meni a ne ja njemu

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja svoga operem doma sa minovoshem ili kako se vec pise :) ili ako sam u prolazu u samoposluznim autopranicama. Sve mi jasno nakon par godina nije auzo bajan i vide se sitnice kada se pogleda dok je opran ali kao sto sam pisio moje osobno misljenje je da trenutno imam premalo vremena da glancam auto pa ga radije potrosim za nesto drugu. Auto je sluga meni a ne ja njemu

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 

 

Slažem se s tobom. Ali s obzirom da je svjetlo kožna/umjetno kožna unutrašnjost ipak ču malo više pažnje posvetiti njezi tih sjedala.

Link to comment
Share on other sites

Ok. To se slazem. Imali smo stalno prije kozu u dnevnom boravku dvosjede trosjede kutne pa eko kozu i oni koji imaju kozna sjedala trebala bi vise pripaziti. Kada su nova izgledaju wauuuuu ali kada budu starija ah sta reci. Ta koza stvarno iziskuje odrzavanje i vidio sam u jednom video snjimku za teslu model x kako stavljaju postavu od platna pa onda dijecije sjedalice da uscuvaju kozu na zadnjim sjedalima pa bih cah to i preporucio da si provjerite ako neznate slucajno za takve stvari.

Meni osobno cak ih djecijih dana je bila najljepsa kombinacija koza sastrane unuta tkanina kakvu imaju edition one i bose i za sada prvi puta imam takvu kombinaciju i prezadovoljan sam.

Jednom sam cak i rekao da su me sjedala opcarala na scenicu te da mi je to predobro sto se tice udobnosti masaze i jos vise izgleda tako da tko ih je dizajnirao svaka mu cast

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto sam vidio je bio drukciji izgled jer je imalo utore ako upadne hrana od klinaca kada grickaju odostra ali funkcija je ok da zastiti sjedala sto je najbitnije. Bravo Matt.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dolac,

dovedi ti tvoj auto k meni samo da ti pokažem da će ti se auto zaključati dok je kartica u autu. Nije problem ni u tebi, niti meni, niti u autu ili kartici nego u ograničenju koje svaka tehnologija ima. Evo najednostavniji način, sjedni u auto zatvori vrata, a nakon toga zamotaj karticu u aluminijsku foliju. Poslije toga (kad se otključaš) javi na forum što se dogodilo:yeah:

Link to comment
Share on other sites

Dolac,

dovedi ti tvoj auto k meni samo da ti pokažem da će ti se auto zaključati dok je kartica u autu. Nije problem ni u tebi, niti meni, niti u autu ili kartici nego u ograničenju koje svaka tehnologija ima. Evo najednostavniji način, sjedni u auto zatvori vrata, a nakon toga zamotaj karticu u aluminijsku foliju. Poslije toga (kad se otključaš) javi na forum što se dogodilo:yeah:

nisi mi bas usput. skuzio sam ja odavno prednosti i mane moderne tehnologije, samo je ocito problem sto se moje iskustvo razlikuje od tvog. kad cu imat vremena cu vidjet kako kartica funkcionira omotana folijom pa javim.

Link to comment
Share on other sites

nisi mi bas usput. skuzio sam ja odavno prednosti i mane moderne tehnologije, samo je ocito problem sto se moje iskustvo razlikuje od tvog. kad cu imat vremena cu vidjet kako kartica funkcionira omotana folijom pa javim.

Moja iskustva sa HF karticom su fenomenalno pozitivna, a kartica mi se zaključala jednom u autu , znam zbog čega i pobrinut ću se nikad više. I zapamti, mobitel i kartica ne idu skupa jedno s drugim.

Link to comment
Share on other sites

Doplatna kozna sjedala u Scenicu su od prave koze. Ne koze od koze, vec koze od krave. :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Doplatna kozna sjedala u Scenicu su od prave koze. Ne koze od koze, vec koze od krave. :hahahe:

Hahahaha, dobro da si napisao ispravak [emoji1]

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Doplatna kozna sjedala u Scenicu su od prave koze. Ne koze od koze, vec koze od krave. :hahahe:

Hahahahhahahha. Dobra.... nego, si siguran u tvrdnju?

Link to comment
Share on other sites

Prijatelj kojem sam rekao za tu praonu u 10mj kupio novu Mazdu 6. Do sada nije nigdje drugdje prao auto osim tamo. Za sada nema swirlova. Btw, vidim da je dobio nagradu kao stalni korisnik.

Link to comment
Share on other sites

Evo ekipo ja sam probao tu karticu(kljuc) na kratko. Logicno ako je u alu foliji auto se ne otkljucaa kada dojdete do njega. Ako omotam u aulu foliju karticu u autu i udaljim se nista ne ne desava znaci auto se ne zakljucava. Ako stavim mobitel i karticu jedan na drugo u autu cak i mjenjam pozicije kada su vrata zatvorena i udaljim se od auta nista se ne desava. Eto to je kratak test tako da se kod mene ne zakljucava sam. Dali su to sredili kod novoga modela neznam jos sto posto jer je ovo bio kratak test doma.

Link to comment
Share on other sites

Evo ekipo ja sam probao tu karticu(kljuc) na kratko. Logicno ako je u alu foliji auto se ne otkljucaa kada dojdete do njega. Ako omotam u aulu foliju karticu u autu i udaljim se nista ne ne desava znaci auto se ne zakljucava. Ako stavim mobitel i karticu jedan na drugo u autu cak i mjenjam pozicije kada su vrata zatvorena i udaljim se od auta nista se ne desava. Eto to je kratak test tako da se kod mene ne zakljucava sam. Dali su to sredili kod novoga modela neznam jos sto posto jer je ovo bio kratak test doma.

Znači i na novom Scenicu kartica odbija suradnju kad je pored mobitela, ali ovo što si opisao je bolja varijanta od onog što se meni desilo. BTW ja maloprije promijenio bateriju u kartici, počelo mi javljat poruku key batery low. Izdržala je točno godinu dana, u chipoteci 2 kom 11 kuna.:wavey:Sad imam i rezervu.

Link to comment
Share on other sites

Fabi valjda si me krivo shvatio ali napiso sam da se nista ne desava ako su mob i kartica u autu jedno na drugom znaci auto se ne zakljucava. Probao sam isto ici prema autu sa mobom i karticom zajedno i normalno funkcijonira ali nisam to pisao jer sa samo jednom probo

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fabi valjda si me krivo shvatio ali napiso sam da se nista ne desava ako su mob i kartica u autu jedno na drugom znaci auto se ne zakljucava. Probao sam isto ici prema autu sa mobom i karticom zajedno i normalno funkcijonira ali nisam to pisao jer sa samo jednom probo

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 

 

Da ispričam iz prakse što se meni događalo kad je auto bio nov, nov. Dakle svako jutro vozim dijete u vrtić. Dječja sjedalica je iza desno - naravno. Dakle najprije ujutro dolazim sa klincem do auta i lovim kvaku od zadnjih vrata, koja se otključaju, pa (ponekad) odma zaključaju. Ugl stavim dijete u stolicu, zatvorim vrata, krenem oko bunkera Biiiip - zaključa se, dođem do vozačkih vrata opet otključam, sjednem, upalim i vozim. Parkiram u vrtiću, izlazim iz auta, idem oko bunkera BIIP-zaključavanje, lovim za kvaku od zadnjih desnih vrata otključava se - zatvaram i vodim dijete u vrtić. Nekih 10-ak dana redovito mi se to događalo baš svaki put i već sam postao ljut na "glupog inžinjera" koji je to tako projektirao da ne možeš okružiti oko auta, a da se ne zaključa. A onda sam napokon skužio da sam glupan ja jer nisam pročitao manual. Susreo sam se sa novom tehnologijom koju nisam proučio kako se koristi, a kao i inače u životu pretpostavka je majka svih zajeba. Zaključak, nakon što sam shvatio u čemu je kvaka, mobitel i kartica su smješteni u istoj torbici, ali na dva različita kraja. Funkcionira savršeno i izgleda ovako, pospremljena od ogrebotina, nikad se ne vadi jer nema potrebe.

WP_20170301_20_02_41_Rich.jpg

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

Zakljucak svega? Mob i kartica ne jedan kraj drugog? Onda je sve ok?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Zakljucak svega? Mob i kartica ne jedan kraj drugog? Onda je sve ok?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yes

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.