Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

 

Pa nije to ništa novo, to ja imam na meganu 3, dvostruki klik na tipku kvake i svi prozori (i krovni otvor) se zatvaraju, isto je moguće i sa dvostrukim klikom na kartici. 

Napomena, moguće je zatvraranje, ali ne i otvaranje, a mislim da je kolega pričao da ne može otvorit prozore sa daljinskim.

Ma jasno mi je da govori o otvaranju, ali sam mislio da možda sa dva tri brza klika može otvoriti, neznam, da se poigra sa tim. Pa zaista mi je čudno da se ne može otvoriti

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Super.. sada znam da sljaka preko kvake. Makar i ta kvaka je malo bedasta. Primite za kvaku (na vozacevim vratima mi se to desavalo) da auto je bio otkljucan stavim dijete kljuc unutra ili u djepu zatvorim zadnja vrata otvaram vozaceva a on se zakljuca prvo kada dotaknem kvaku pa onda maknem ruku pa se tek onda otkljuca. Mozda je taj senzor isto malo osjetljiv previse pogotovo ako se dotakne sa rukom na tom dijelu gdije na gornjem videu zatvaraju se prozori.

Rucna se neda spustiti nikako niti otvoriti prozori preko unutarnjih komandi kada ste u autu. Ako se stisne start bez da se stisne kocnica auto nece se upaliti ali udje u rezim kao kada biste dali kontakt ali ni tada se neda spustiti rucna niti otvoriti prozori iznutra. Ovo sve sljaka kada je start stop aktivan i cekate na semaforu a motor ne radi.

Link to comment
Share on other sites

Jutro. Od šume ne vidim drvo. :p U čemu je problem? Jel se daju spustiti na kraju prozori putem daljinskog ili ne? Jel se daju putem kvake?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prozori se na Renaultu nikad nisu mogli tako spustiti nego samo zatvoriti.

Kvaka ne radi na dodir nego se treba​ s rukom doći između kvake i vrata i to onda registrira senzor. Moguće ako se ide od zadnjih vrata prema vozačevim oko haube da se zaključa jer naprijed mu nije polje za handsfree.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Prozori se na Renaultu nikad nisu mogli tako spustiti nego samo zatvoriti.

Kvaka ne radi na dodir nego se treba s rukom doći između kvake i vrata i to onda registrira senzor. Moguće ako se ide od zadnjih vrata prema vozačevim oko haube da se zaključa jer naprijed mu nije polje za handsfree.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

 

Na meg3 nemam senzor na kvaki nego dugmić, jedno stiskanje zaključava, dvostruki klik diže prozore. Što se tiče otvaranja prozora iznutra, ni u meg neće bez paljenja motora, odnosno hoće kada kartici gurnem u slot, a taj slot (čitač katrice) novi scenic nema. Možda postoji druga shema, probaj karticu prisloniti na tipku start i spustiti prozore bez paljenja motora, probaj i otpustiti ručnu..

Link to comment
Share on other sites

Decki jeste vi culi za uputstva?

Link to comment
Share on other sites

Decki jeste vi culi za uputstva?

Hahhaahaha. Dobra... ocito to niko ne cita vise.

Link to comment
Share on other sites

Decki jeste vi culi za uputstva?

Jel piše nešto u njima vezano za prozore?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja ne citam uputstva ali kako da i citam kada su na slovenskom :) nisam bas neki slovenac da dobro razumijem :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja ne citam uputstva ali kako da i citam kada su na slovenskom [emoji4] nisam bas neki slovenac da dobro razumijem [emoji4]

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Slikaj pa pošalji tu, znam ja [emoji1]

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mene su zvali iz renault hrvatska 10 dana nakon tesne voznje kako mi se svidio auto i dali sam odlucio pa sam reko da sam kupio u sloveniji jer ga dugo treba cekat u hrvatskoj. Onda sam napomenuo da imam slovenski knjigu i dali mi mogu poslati hr knjigu. Prije su dobivali takve stvari posebno ali sada ide samo uz auto ali ako dodje da ce mi javiti.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki jeste vi culi za uputstva?

Ja svoja pročitao i isprobao, nema iznenađenja samo uživam. Jako dobro je to sve osmišljeno i korisno..

Link to comment
Share on other sites

Ja ne citam uputstva ali kako da i citam kada su na slovenskom [emoji4] nisam bas neki slovenac da dobro razumijem [emoji4]

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Oženiš slovenku i sve će ti biti jasno[emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Oženiš slovenku i sve će ti biti jasno[emoji23]

Tako mlada, a već Slovenka [emoji1]

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mene su zvali iz renault hrvatska 10 dana nakon tesne voznje kako mi se svidio auto i dali sam odlucio pa sam reko da sam kupio u sloveniji jer ga dugo treba cekat u hrvatskoj. Onda sam napomenuo da imam slovenski knjigu i dali mi mogu poslati hr knjigu. Prije su dobivali takve stvari posebno ali sada ide samo uz auto ali ako dodje da ce mi javiti.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

I imao si muda pitati ih za hrvatske upute nakon sto si ih nogirao u vezi kupnje?

Mislim da ce ti ih poslati na sveto nigdarjevo ;)

Papatalk via iphone 10

Link to comment
Share on other sites

O zena je bila odusevljena sto sam kupio auto bez obzira sto nisam u hr

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo malo novosti, moj scenic je trebao biti proizveden 06.04. nekoliko dana prije roka termin je pomaknut za sesti mjesec, prodavac je uvjeren da ce se rok vratiti ali od tada se vise ne javlja, pravi termin neznam, u RNH budu provjerili, nitko nista nezna, cini mi se da vlada rasulo, do utorka ako nebudem imao informaciju odustajem

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo malo novosti, moj scenic je trebao biti proizveden 06.04. nekoliko dana prije roka termin je pomaknut za sesti mjesec, prodavac je uvjeren da ce se rok vratiti ali od tada se vise ne javlja, pravi termin neznam, u RNH budu provjerili, nitko nista nezna, cini mi se da vlada rasulo, do utorka ako nebudem imao informaciju odustajem

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Da, meni je isto već sve nekako sumnjivo. Meni moj prodavač kaže da je sve po planu njemu u računalu, čak mi je i poslao priloženu sliku kao dokaz, iako mi nisu baš sve stavke jasne. Trebao bi auto biti tu idući tjedan, ali nitko ništa ne javlja. S time da je moj naručen prije nove godine 075f608354e7f7ee09c803140a949aff.jpg

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Neznam šta znači avancment, svrp, 20.3.2017.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo malo novosti, moj scenic je trebao biti proizveden 06.04. nekoliko dana prije roka termin je pomaknut za sesti mjesec, prodavac je uvjeren da ce se rok vratiti ali od tada se vise ne javlja, pravi termin neznam, u RNH budu provjerili, nitko nista nezna, cini mi se da vlada rasulo, do utorka ako nebudem imao informaciju odustajem

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Odustajes?? Ojoj, pa zasto nakon tolko cekanja?? Ali da vlada rasulo to vjerujem. Vec sam rekao da to predstavlja ogroman problem za Renault na pocetku prodaje novog Scenica.

Moj auto je u Varazdinu u Mazdinom servisu pod krovom. (Isti koncesionar za Mazdu i Renault) Zvali su me da ga dodem pogledam ali nisam htio. Nadam se da je sljedeci tjedan iza Uskrsa kod mene.

Bas bih htio da ga dobimo svi istovremeno ali i meni je to malo sumnjivo sad isto. Ja sam narucio svoj 14.1. Inace

Link to comment
Share on other sites

 

Da, meni je isto već sve nekako sumnjivo. Meni moj prodavač kaže da je sve po planu njemu u računalu, čak mi je i poslao priloženu sliku kao dokaz, iako mi nisu baš sve stavke jasne. Trebao bi auto biti tu idući tjedan, ali nitko ništa ne javlja. S time da je moj naručen prije nove godine 075f608354e7f7ee09c803140a949aff.jpg

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

Neznam šta znači avancment, svrp, 20.3.2017.

 

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

 

 

SVRP je svršetak proizvodnje

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

Evo emaila od RNH

zahvaljujemo na Vašem upitu, te potvrđujemo primitak istog.

Kako ste I sami naglasili u svom upitu, zaprimili ste pismo Renault Nissan Hrvatska d.o.o, u kojem Vas obaviještavamo da je Vaš Scenic u skupini vozila za koje je odgođena isporuka radi požara u tvornici dobavljača unutarnjih obloga.

Prema novim informacijama koje smo zaprimili, određeni broj Scenic vozila je prolongiran za isporuku I dulje no što smo prvotno očekivali. Vaše vozilo se nalazi u toj skupini. Prema dostupnim informacijama, isporuka bi bila početkom kolovoza. Vjerujemo kako će se datumi ispoštovati, te neće biti naknadnih problema s isporukom. Nažalost, isporuku nismo nikako u mogućnosti požuriti, niti vozilo isporučiti prije navedenog roka.

Vjerujemo da ste se našli u zaista neugodnoj situaciji I iskreno nam je žao radi toga, ali nažalost nikako drugačije nismo u mogućnosti pomoći.

Ukoliko nekako dodatno možemo pomoći ili su potrebne dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

Unaprijed zahvaljujemo na strpljenju I razumijevanju.

Lijep pozdrav,

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ajme užas... A šta ti je prodavač rekao? Kada je trebao doći?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

06.04.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.