Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

To je rizik kupnje vozila koje tek treba izaci iz tvornice. Ja to nikad nebi tak kupovao... Pricekao radije i bok..

Link to comment
Share on other sites

Jebenih li problema. Nemat auto 3mj. Fakat da se čovjek objesi od očaja.

Jadni naši stari - koji su čekali stojadine po 12 mjeseci.

Ljudi - malo se smirite. Vjerojatno RNH ima 100-ine auta na lageru kao zamjensko vozilo :)

Jebeni Renfault - kad mu može izgorit tvornica.

[emoji23][emoji23][emoji23]

A RNH je garant dobio tu informaciju neki dan - to tak biva.

I ja radim u internacionalki - pa mjesecima ne znam kad će mi centrala nešto poslati jer u tvornici su bila neka otpuštanja, pa sindikati luduju.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moze i mora... ali onda ipak, mi smo tamo neki jadni balkan. Sta njih briga za nas... ali obit ce im se o glavu kad tad....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Za 25.000 evra ne bih ni gledao Renault. Ali dobro, svako trosi svoje novce kako misli da je najbolje.

Link to comment
Share on other sites

Erm u mom slucaju nije 25 nego 35 tisuca. Ali da; o ukusima se ne raspravlja....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se ne raspravlja o ukusima. Samo sam hteo da prokomentarisem potrebu kupaca koju su ocigledno isforsirali magovi marketinga da daju 25-35.000 evra za vozilo bazirano na C segmentu. I pritom ne mislim samo na Scenic/Grand Scenic, vec na celokupnu klasu tih automobila (Touran, C-Max, Zafira i sl). Uvek su mi bile "simpaticne" slike tih vozila u promotivnim materijalima, na praznim putevima sa nasmejanim putnicima i vedrim nebom. Yeah, right.

Link to comment
Share on other sites

Netko je vec napisao, u to cjenovnom segmentu ne bi uopce razmisljao o Renaultu... A ovo sto se dogada je teska sramota...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A o cemu bi vi svi razmisljali, evo trazim auto pa da vidimo

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ajde i mene zanima isto o cemu ste razmisljali? Ali ovu raspravu sam vec prosao na forum.hr pa samse maknuo od tamo upravo zbog toga. Ali ajde, bas me zanima sada....

I samo mi nemojte napisati Bmw 3! :p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pusti ljude da pametuju. Ako već tražiš monovolumen pogledaj si novi Citroën c4 Picasso, Ford C Max, rabljeni Ford S max, nova Opel Zafira, a isto tako u cjenovnom rangu 200000 kuna dobiješ Vw Touran.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Ja sam svoje napisao da idem ili na vw touran ili škoda kodiaq, ali isto tako ću pričekati ljeto za novi Peugeot 5008

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Haha Ja imam auto...708a34b9521562b488691f3d738236b3.jpg

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A možda mi stigne auto ili saznaju unutar 2 tjedna gdje i kako dalje. A onda javim kada obavim test vožnje iza 1.5. kada sam ih dogovorio dojmove i odluke. Ako će mi oba auta biti nezanimljiva čekam 5008 ili neki drugi novitet. A isto tako ću reći u Renault sa me mogu kontaktirati kada dođe scenic da ga vidim, pa možda i njega uzmem, ali nikako po cijeni koju sam prvotno platio. Ako je odluče za 20000 kn spustiti onda me već mogu pridobiti, ali nekako mislim da se to neće dogoditi

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Haha Ja imam auto...708a34b9521562b488691f3d738236b3.jpg

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Kaj je to zamjenski ili?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Haha Ja imam auto...708a34b9521562b488691f3d738236b3.jpg

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

? Ne kuzim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa ja zamjenski auto imam jos od 01.04. Zahvaljujuci koncesjonaru.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ocito se nisi izborio onda. :p Brko pa sta nisi rekao tu da si uspio dogovoriti zamjenski? Meganea su ti dali?

Sent from my iPhone using Tapatalk

U svakoj normalnijoj zemlji to bi bilo pod obavezno kad se desi nesto takvoga kao sto se sada desilo!!

Link to comment
Share on other sites

Sad se moram izboriti za svoj avans, to će mi biti i više nego dovoljno. Ne planiram ih ništa. To je na njima

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nemas se tu sta izboriti. To mora ici ko po spagi. Nesmije tu biti zajebancija....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ajde i mene zanima isto o cemu ste razmisljali? Ali ovu raspravu sam vec prosao na forum.hr pa samse maknuo od tamo upravo zbog toga. Ali ajde, bas me zanima sada....

 

I samo mi nemojte napisati Bmw 3! :p

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

za 35.000 evra bilo sta iz D segmenta. Mazda 6, Passat, Superb, Mondeo. Ako je gepek presudan, onda i karavan u toj varijanti. 35,000 evra za prepakovani C segment koji nudi kkombi polozaj za volanom, beskorisni prostor iznad glave, kao i kombijevski otpor vazduha ja ne razumem. Ali ocigledno je ljude lako ubediti da je upravo to ono sto im treba.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.