Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

VW tabor? Izmedu ta dva bi Kodiaqa kad bih birao mada mi je dizajnom dosadan kao i svi VW modeli.

Nisi rekao da ce ga zena voziti? Gabaritima je jako velik auto

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa hoće, a isto tako hoće 7 sjedala, ovo cijelo ljeto nam je trebalo biti svih 7 sjedala puno. A po meni neznam nešto pametnije sa 7 sjedala. Jedino još smax pogledati, iako se nadam da će auto doći u idućih mjesec dana

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kolko je cijena Kodiaqa sa slicnom opremom ko sta je imas u Grand Scenicu? Brijem da dosta skuplja

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kolko je cijena Kodiaqa sa slicnom opremom ko sta je imas u Grand Scenicu? Brijem da dosta skuplja

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne pitaj kako, ali mogu si osigurati 19 posto popusta na nova vozila sa lagera, dućana iz grupacije zubak, pa me ispadne zapravo isto i touran i kodiaq sa istom opremom samo 2.0tdi motorom

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne pitaj kako, ali mogu si osigurati 19 posto popusta na nova vozila sa lagera, dućana iz grupacije zubak, pa me ispadne zapravo isto i touran i kodiaq sa istom opremom samo 2.0tdi motorom

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Pa super, a cijena u odnosu na Renault s opremom kao u Renaultu? Imao si i ti kozna sjedala narucena ako se ne varam u Scenicu? Kolko je to u Skodi doplata?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa super, a cijena u odnosu na Renault s opremom kao u Renaultu? Imao si i ti kozna sjedala narucena ako se ne varam u Scenicu? Kolko je to u Skodi doplata?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Otprilike 310000 kuna bi me ispalo i jedan i drugi, ali kažem, sa jačim motorom. Minus 19 %

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa to je onda to u toj cijeni da... samo dizajnom se mi ne mogu mjeriti sa novim Scenicom ni Touran ni Kodiaq. Prejednostavno je to sve skupa. I svi auti su im dosadni. Barem meni...

Bas mi je zao sto je sad tako ispalo na kraju. Stvarno nisu u redu. Probajte iskamaciti nekakve popuste jos ili sta ja znam, produzeno jamstvo mozda...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa to je onda to u toj cijeni da... samo dizajnom se mi ne mogu mjeriti sa novim Scenicom ni Touran ni Kodiaq. Prejednostavno je to sve skupa. I svi auti su im dosadni. Barem meni...

Bas mi je zao sto je sad tako ispalo na kraju. Stvarno nisu u redu. Probajte iskamaciti nekakve popuste jos ili sta ja znam, produzeno jamstvo mozda...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma najgore je šta sam siguran da su oni za sve nas znali već dulje vrijeme da će tako ispasti samo su se pravili mutavi. Kupujem im hebeni Renault za 250000 kuna, a oni se ponašaju kao da ih svaki dan 10 prodaju. Na stranu mog prodavača koji je divan, ali iza njega opet stoji Autokuća i RNH koji se prave mutavi i zavlače nas kupce. Meni je scenic predivan, ali ne planiram čekati do 8. mjeseca, pa da mi tada kažu da nije spreman.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Poštivati ću ugovor i čekati mjesec dana i nadati se da će auto doći, a nakon toga dalje novce potrošiti

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Naravno, trebas auto... a i totalno su se neprofesionalno ponjeli.

Velim bas cu pitat o cemu je ovisio rok isporuke. Ti si isto prije mene narucio jel da?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo cudno sto ste uopce pristali cekati te aute toliko i to jos za te pare, a onda sad kad ovo citam dobivam zgaravicu. Bas mi je zao. 

Link to comment
Share on other sites

Da je nas klub pravi pa posalje sluzbeno da se ocituju...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da je nas klub pravi pa posalje sluzbeno da se ocituju...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Ma ne da mi se na nikakvoj razini natezati sa njima. Jednostavno neću auto preuzeti pa neka nekom drugom prodaju moju konfiguraciju auta. Vw trenutno ima dobre ponude i za dva tjedna idem na vožnje testne i čekam da prođe mjesec dana. Iskreno se nadam da će auto do tada doći , ali sumnjam nekako

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da je nas klub pravi pa posalje sluzbeno da se ocituju...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Vidis? Ovo i nije toliko loša ideja? Sta nema nikog ko bi to mogao napraviti?

Znaci vi ste obojica aute narucili prije mene i sad ih kao dobivate kasnije (odnosno nedobivate).? Vrlo vrlo cudno, ne znam....

Doduse ja kad su mi prvi put javili za pozar i da je isporuka u kolovozu l, sam pisao mail direktoru Renault Hrvatske, ali nesto sumnjam da bi to bio razlog necem takvom. Mada sam dobio odgovor od njegove tajnice ili nekoga ko se bavi odnosom s kupcima, ne od njega samog... skroz mi je onda nelogicno da narudzbe neidu po redu, ja sam narucio najkasnije od svih. Tj onaj jedandecko je kasnije od mene onog smedeg ako se ne varam...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Moji dečki...ovo je smijeh, ili bi da sam pravi "pravi" koncesionar uzeo jednu Lagunu od nekoga guzonje iz koncesije i dao je na korištenje dok Scenic ne dođe...halooo

Pa ovo je koma, ja bi otkazao instantno

A toliko testnih megana pa da ti ne mogu dat jedan uz ispriku, ali ne, ma bljak

Link to comment
Share on other sites

@dsotosek- nema potrebe kvotati post ako odmah odgovaras ispod njega.

Vrijedi i za ostale.

Nemojte me tjerati da brišem postove.

Link to comment
Share on other sites

Ovdje stvarno nesto grdo nestima i po meni je RNH krivac, naime u Sloveniji na njihovom oglasniku u auto kucama ima preko 60 novih scenica u ponudi. Znaci Slovenci ih imaju koliko god a kod nas nista.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Banana drzava, malo trziste, mala kupovna moc. Njemacka i Francuska usisase sve nove Scenice. Ostali kako im bude. RNH suti i pravi ljude budalama.

Link to comment
Share on other sites

Ovdje stvarno nesto grdo nestima i po meni je RNH krivac, naime u Sloveniji na njihovom oglasniku u auto kucama ima preko 60 novih scenica u ponudi. Znaci Slovenci ih imaju koliko god a kod nas nista.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Hm... daj link neki bas da vidim. Ali cudno je to onda ako je tako da

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odi na avtonet

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na mobile.de ih ima hrpa, a svaki dan barem dva nova dođu. Samo čekam da svojeg vidim

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Banana drzava, malo trziste, mala kupovna moc. Njemacka i Francuska usisase sve nove Scenice. Ostali kako im bude. RNH suti i pravi ljude budalama.

Vidjam ih par i po Beogradu. Zanimljivo je da ih ima dosta, uprkos visokoj ceni od nekih 25.000 za Grand Scenic. Ja bih svoje pare na auto potrosio na nesto drugo.

Link to comment
Share on other sites

Gle fakat!! Bit ce da je problem onda u ovome sto direstraits kaze. Ali onda opet ja sam svoj dobio... tak da fakat vise nis ne kuzim?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To je zato šta je todorić prva ruka i neće da mu šalju. To će onaj di đej iz mehika sredit ovih dana.... :zubo:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Samo da vam kazem da avto net ne uzimate kao relevantan podatak. Recimo moj auto koji je kod mene vec dva mjeseca jos uvijek stoji tamo u oglasu kao i ostali svi koji su bili a kada smo zvali bili su prodani tako da niti slovenci ih nemaju na lageru za isporuku odmah. Mozda se naleti nesto ali ovi svi koji jesu u oglasu su i prije dva mjeseca bili u oglasu. Neznam zasto ne brisu oglas. Za mobile de isto neznam kakva je situacija ali ima slicnih slucajeva da su prodani auti davno a da oglas nije deaktiviran.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.