Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Dečki, ja bi RNH otkantao, uzeo lovu i počeo tražit drugi auto. Nema šanse da bi čekao auto 8 mjeseci..

Link to comment
Share on other sites

Samo da vam kazem da avto net ne uzimate kao relevantan podatak. Recimo moj auto koji je kod mene vec dva mjeseca jos uvijek stoji tamo u oglasu kao i ostali svi koji su bili a kada smo zvali bili su prodani tako da niti slovenci ih nemaju na lageru za isporuku odmah. Mozda se naleti nesto ali ovi svi koji jesu u oglasu su i prije dva mjeseca bili u oglasu. Neznam zasto ne brisu oglas. Za mobile de isto neznam kakva je situacija ali ima slicnih slucajeva da su prodani auti davno a da oglas nije deaktiviran.

Da cinilo mi se jucer kad sam pregledavao da je to tvoj jos uvijek gore na oglasu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo citam i na francuskom forumu o pozaru u tvornici u ceskoj i da su pogodjeni renaultovi i peugeotovi modeli (scenic i 3008) s tim da su se iz peugeota snasli i poceli preuzimati djelove iz kine posto tamo proizvode model 4008 koji ima dosta zajednickih djelova sa 3008.

Link to comment
Share on other sites

Imaš dosta postova prije moj upload sa YouTube gdje gori tvornica

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ovo je fakat interesantno...

ja da sam na vašem mjestu bih zahtjevao da mi daju talismana na korištenje dok ne dođe moj auto...

tako bih sebi smirio strasti oko kašnjenja auta, a nama smrtnicima biste stvorili hrpu malo rabljenih talismana koji bi se povoljno prodavali nakon nekog vremena :tulum:

Link to comment
Share on other sites

Evo mali updejt. Jučer su me kontaktirali iz RNH i rekli su mi da za moje vozilo nemaju nikakve podatke gdje je i kada će doći. Tražili su po broju šasije i kao da ga nema (ja sam u šali rekao da je vjerojatno u nekom od salona u Europi). Uglavnom, dobili su od moje strane rok do 1.5.2017. da vozilo dođe, nakon toga, tj. ako ga 2.5. nema, obavijestio sam prodavača da ću doći po svoje novce i da tu suradnja prestaje. I on je sam potvrdio da ne može vjerovati odgovoru koji sam dobio od RNH

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ahahhhahahahah majkooooo mila! Oprosti ali moram se smijati! Oni ne znaju di im je PROIZVEDENO vozilo?? (Valjda je proizvedeno)

Pa tko je tu lud? Kakvo je to poslovanje? Fakat ih nije bilo sram poslati takav odgovor???!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je potvrdjeno da je datum izrade 10.07. I da bi u RH bio pocetkom kolovoza tako da sam ja odustao, sad idu problemi auto sam prodao, kredit digao za scenica i sad u par dana moram naci auto za te novce. Stvarno su me zajebali

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nazvali su me telefonski jer sam im rekao da ne želim trošiti vrijeme na tipkanju sa njima i u roku od 24h me je nazvala simpatična dama i rekla samo da oni u RNH ne znaju gdje je moj auto i da samim time nemaju nikakvu informaciju kada će dotični doći. Bilo je još par nebuloza ali ovo je bila kap koja je prelila čašu. Ja se i dalje nadam da će vozilo doći do 1.5. ali nekako imam osjećaj da neće. Ili će doći sa par stotina km napravljenih već kao test vozilo negdje [emoji1] Nego, ajmo na vedrije teme, jesi podignuo svoj?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Meni je potvrdjeno da je datum izrade 10.07. I da bi u RH bio pocetkom kolovoza tako da sam ja odustao, sad idu problemi auto sam prodao, kredit digao za scenica i sad u par dana moram naci auto za te novce. Stvarno su me zajebali

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Uh, bome ti nije lako. Meni nije takva žurba, a i samo mi avans moraju vratiti. Držim fige da ćeš naći nešto u toj klasi

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam... danas sam rijesio bas osnovno i kasko. U ponedjeljak uplacujem ucesce i u srijedu, cetvrtak idem konacno po njega.

Decki bas mi je zao stvarno sad sto je tako ispalo s vasim vozilima. Bas sam se veselio da cemo razmjenjivati iskustva, a kad ono corak. :( nevjerojatno mi je to sve skupa kako je ispalo. Samim time sto ste ih narucili prije mene. Ali da oni ne znaju gdje im je naruceni auto?? Mislim wtf??? Pa daj se nemoj sramotiti, majko milena!

Nema onoga decka koji je narucio smedi onaj da cujemo njega jos.

Brko sta ces uzeti ti sad onda u tom kratkom roku?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A kao da znam, jedva smo se dogovorili za scenic, vise ideje nemam, svaki dan dolazim iza 20 sati kuci i nemam vremena niti otici pogledati. Mislim da cu nesto polovno uzeti. Majko mila za 200000 kn nemogu dobiti sto zelim. Hvala Renaultu i kad se izvucem iz ovoga nikada vise

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kodiaq sam i sam gledao prije Scenica ali me vansjki dizajn odbio. Vec sto put videno i prezvakano.

Touran je isto dosadan. Barem meni. Ford S-Max je malo bolji. Citroen C4 Picasso mozda? Ne znam... ili Peugeot 3008 koji je novi i friski i ima najljepsu unutrasnjost od svih automobila koje sam do sada pregledavao. Ali nema 7 sjedala i u biti je manji suto od Scenica. Osobito me razocarao malen prtljaznik....

Naravno to su moja osobna razmisljanja. Javite sta cete uzeti svakak....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tesla x ti ima 7 sjedala

Hahhaha, dobra... :) lijepo bi bilo posjedovati jednu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eh i ja bi htio model x ali je auuuu novceka. Kupim 4 scenica cak i 5 za cjenu jednoga model x :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A kao da znam, jedva smo se dogovorili za scenic, vise ideje nemam, svaki dan dolazim iza 20 sati kuci i nemam vremena niti otici pogledati. Mislim da cu nesto polovno uzeti. Majko mila za 200000 kn nemogu dobiti sto zelim. Hvala Renaultu i kad se izvucem iz ovoga nikada vise

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

jesu ti ponudili bar ikakvo vozilo u zamjenu ili nesto trece kao kompenzaciju?

netko je predlozio dobru ideju, da ti daju talismana ili monovolumen dok ne stigne scenic.... ili si vec cvrsto odlucio ic sto dalje od renaulta.. na kraju krajeva, tko zna tko je u cijeloj prici lud.. :/

Link to comment
Share on other sites

Kodiaq sam i sam gledao prije Scenica ali me vansjki dizajn odbio. Vec sto put videno i prezvakano.

 

Touran je isto dosadan. Barem meni. Ford S-Max je malo bolji. Citroen C4 Picasso mozda? Ne znam... ili Peugeot 3008 koji je novi i friski i ima najljepsu unutrasnjost od svih automobila koje sam do sada pregledavao. Ali nema 7 sjedala i u biti je manji suto od Scenica. Osobito me razocarao malen prtljaznik....

 

Naravno to su moja osobna razmisljanja. Javite sta cete uzeti svakak....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo i mene sa lošim vjestima. Zvali me danas i pomaknuli rok isporuke za 15.8.

Stari auto sam prodao i sad je blago rečeno  frka. Još nisam odustao od scenica ali gledam Toyotu verso sa 7 sjedala. Cijena je čak i nešto jeftinija ali mi nije toliko lijepa.

Link to comment
Share on other sites

Evo i tebe... mislim ovo je smijesno! Znaci samo ja sam dobio auto na vrijeme?? Iako su i mene zvali prvotno da ce biti kraj kolovoza pa mi vratili na kraj travnja!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma mislim da osim tebe nitko neće dobiti vozilo. Ovo je velika sramota za RNH jer oni svi skupa su znali da nitko od nas neće dobiti auto već debelo prije nego su nam javili, samo su kupovali vrijeme. Neka im je, ima salona još i automobila

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Auto čekaš 8 mjeseci i da ti ne ponude ništa! Baš sramota. Ma ne treba novi Talisman, ali Megane, Clio, Kadjar, Captur, da ponude na korištenje par mjeseci, većina bi pristala. A oni se prave mutavi i kupuju vrijeme.. Zar misle da su ljudi idioti? Ma ne bi ih čekao ni sekunde preko onih 2 mjeseca po ugovoru! Ja kad sam čekao auto bio sam cca mjesec dana bez auta (prodao stari i čekao novi) i to je dosta, ali prođe, ovo što vama javljaju je van svake pameti. Ali već vidim, koštat će ih.. Nema šta, poslovnost na nivou.

Link to comment
Share on other sites

A neki će čekati, neki otići. Ja idući tjedan tjeram neke nove popuste i neke nove modele. Čekam još dva tjedna, ali onda odustajem. Zakonski period mi ništa ne znači jer oni još uvijek neznaju gdje je i šta je sa mojim vozilom. Meni nije žurba jer imam svoj službeni auto, a supruga srećom još nije prodala svoj, ali neću čekati 8. mjesec pa makar mi ponudili espace initiale do tada. Stvar je principa, a to je da su do sada muljali i kupovali vrijeme, a od kraja prvog mjeseca kad je izbio požar i sve to krenulo oni znaju da će ovakva biti situacija. Ja sam pismo dobio krajem trećeg, početkom četvrtog mjeseca. Pa da nisam na ovom forumu bio bi uvjeren da mi sutra auto dolazi koliko bi me ovi muljali.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

RNH - sram vas može biti..

 

RNH ....odnosno Renault Nissan Adriatic tu stvarno ima vezane ruke u ovoj situaciji koja je uzrokovana višom silom,nepredviđenom vanrednom situacijom.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

RNH ....odnosno Renault Nissan Adriatic tu stvarno ima vezane ruke u ovoj situaciji koja je uzrokovana višom silom,nepredviđenom vanrednom situacijom.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 

 

Ma je li, vezane su im ruke bile javiti ljudima stvarno stanje pa nakon 3-4 mjeseca čekanja vozila koje bi trebalo stići " svaki dan" oni šalju pismo da auto ipak još neće doći 4 mjeseca. Vezane su im ruke ponuditi nešto oštećenim kupcima, npr zamjensko vozilo..

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.