Jump to content

ulja


frenchkey

Recommended Posts

  • 2 years later...

zanima me u zg ili zaprešiću ako ima prodaja midland ulja.

kupovao sam u autogorici ali pošto više ne radim u v.g više neidem tamo.

:hey:

Edited by penezic
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pa malo pročitati upute , a ne poslije nisam znao , itd , itd ...... Kontrolirati češće nivo ulja i nebi trebalo biti problema .

Link to comment
Share on other sites

Ovisno o indexu 2.0 dci motora postoje 3 različite količine ulja koje idu u taj motor. Točan odgovor dobičeš jedino u ovlaštenom servisu ako im daš VIN.

Link to comment
Share on other sites

Pa malo pročitati upute , a ne poslije nisam znao , itd , itd ...... Kontrolirati češće nivo ulja i nebi trebalo biti problema .

u uputama nisam našel, mo

Link to comment
Share on other sites

Kak su ljudi smiješni....zaračunaju ti 8 lit.ulja u servisu,sad je to tebi puno,zašto ispituješ po forumu koliko ulja ide u motor (vidiš da si dobio čak i odgovor"meni ide 2,9 lit.") a ne pitaš tamo gdje si radio servis: DOBAR DAN,KOLIKO TOČNO ULJA IDE U MOJU LAGUNU?

Link to comment
Share on other sites

Kak su ljudi smiješni....zaračunaju ti 8 lit.ulja u servisu,sad je to tebi puno,zašto ispituješ po forumu koliko ulja ide u motor (vidiš da si dobio čak i odgovor"meni ide 2,9 lit.") a ne pitaš tamo gdje si radio servis: DOBAR DAN,KOLIKO TOČNO ULJA IDE U MOJU LAGUNU?

ma netrebaš se odmah ljutiti, ako pitam na servisu dobiču odgovor 8 lit a ovdje je mo

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nejde okruglo 8,ali točnija cifra ti je 7,6 litara ili tu negdje.

ma samo sam to tra

Link to comment
Share on other sites

U prazan motor ide ide 8,3 lit , e sad nešto ostane u glavi motora , bregastoj , radilici , kanalima i dnu kartera . Kad su sipali ulje radioničkom pištoljom ispalo je da su ulili 8 lit što je cca OK .

Provjeri na štangici (mjeraću ulja ) nivo ulja - trebalo bi biti cca 2mm ispod Max. Topla preporuka je što češće kontrolirati ulje u motoru i ne se previše oslanjati na točnost displeja sata nivo ulja u motoru . Poooooozzzzzzzzzzz...

hvala e to je odgovor

Link to comment
Share on other sites

8 litara?

Kad budem kupovao auto prvo ću pitati koliko ulja ide u mašinu, he, he

Link to comment
Share on other sites

a eto ovo moje čudo 2.0 kad sam mjenja ulje sipao oko 4,5L.

Link to comment
Share on other sites

A koliko ulja ide u ovo moje?

Sigurno sam već negdje pročitao, al 'ko će to sve popamtit.

Link to comment
Share on other sites

A koliko ulja ide u ovo moje?

Sigurno sam već negdje pročitao, al 'ko će to sve popamtit.

Ako se ne varam u knji

Link to comment
Share on other sites

Mi koji sami mijenjamo ulje znamo dobro koliko ide. Ja kupim 3 litre elfa polusintetičnog za 180 kn, a brijem da u motor od 150 ks ide ful sintetika, dakle 8 litara oko 900 kn + filter 100 kn + ruke... ajme!

Link to comment
Share on other sites

A koliko ulja ide u ovo moje?

Sigurno sam već negdje pročitao, al 'ko će to sve popamtit.

5,2 litara ide po knjizi. Mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.