Jump to content

ulja


frenchkey

Recommended Posts

da li je ovo još aktualno.

ja bih uzeo 5-6 litara 5w40 elf exc. pa ako ima još kandidata(2-3) da to podijelimo. Slijedeći tjedan sam na putu za Slavoniju (Našice) pa bih mogao nekome dovesti tko mi je usput.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da ne otvaram novi topic...

Mene interesira ELF EVOLUTION SXR 5W-40

I treba mi 6 litara...

Molim da mi se jave zainteresirani pa da zajedno kupimo taj paket od 18l.

Link to comment
Share on other sites

Kako sam u potrazi za akumulatorom, vidio sam na netu da Beren u Zagrebu ima ok cijena za ELF ulja. Skuplji su od Kipora ali ne treba uzimati cijeli paket pa se kasnije zezati sa eventualnom prodajom zbog 50kn razlike.

ELF Excellium NF 5W-40 / 4 litre = 186,71kn (134,28kn Kopor)

ELF Excellium NF 5W-40 / 1 litra = 48,17kn (35,15kn Kipor)

ELF Competition STI 10W-40 4 litre = 137,82kn (102,08kn Kipor)

ELF Competition STI 10W-40 1 litra = 32,94kn (26,47kn)

Link to comment
Share on other sites

Super, vidim ima i u Splitu dućan. Neću više morat u Buzin po ulje

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic...

Mene interesira ELF EVOLUTION SXR 5W-40

I treba mi 6 litara...

Molim da mi se jave zainteresirani pa da zajedno kupimo taj paket od 18l.

meni treba 8l pa ak ti nije kasno ( vracam se u zgb 22.08.) mozemo uzeti 4x4 litre tebi 8 meni 8

pozdrav

danijel

Link to comment
Share on other sites

meni treba 8l pa ak ti nije kasno ( vracam se u zgb 22.08.) mozemo uzeti 4x4 litre tebi 8 meni 8

pozdrav

danijel

Eto super.. 8+6 je 14...

Još nam fali jedan sa 1,6 motorom kome treba 4l ... :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ću ovaj tjedan kupiti paket(18) exelliuma 5-40 ili 5-30 a treba mi 12. Kome treba ostalih 6 možemo se naći ispred Kipora pa da obavimo kupnju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kako je dogovor sa Koprivom očigledno otpao...

Imam 8 litara ELF EVOLUTION SXR 5W-40 na prodaju...

Ima zainteresiranih??

Link to comment
Share on other sites

8 litara (po litru) ELF EVOLUTION SXR 5W-40

i dalje slobodno...

Ako nekom treba molim da mi se javi na 095/9011-797

Cijena je 40 kn/litra

Link to comment
Share on other sites

pas mater, jučer sam morao kupiti litru Elfa10W-40 u "običnom" dućanu i platio ravno 69 kn, više nego duplo. Btw, pušta mi ulje na čep kartera pa zato...

Sutra idem ispustiti ulje i zamijeniti brtvu čepa kartera, grrr

Link to comment
Share on other sites

i ti si jedan od "onih"?

Dr. Zeljko Marusic. Treba ga tuziti za klevetu. Taj se covjek navaljao toliko gluposti da je to za nepovjerovati. Zbog njega i njemu slicnih imbecila sam prestao kupovati autoklub.

Link to comment
Share on other sites

ne kupujem ulje preko interneta ni u trgovačkim centrima. Zadnje sam kupio u Kiporu, a s obzirom na udaljenost i što moram uzeti veliko pakiranje svratit ću slijedeći put tu jer je više nego upola jeftinije, Elf 10-40 33 kn

http://www.beren.hr/...a_ulja.html#elf

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Dr. Zeljko Marusic. Treba ga tuziti za klevetu. Taj se covjek navaljao toliko gluposti da je to za nepovjerovati. Zbog njega i njemu slicnih imbecila sam prestao kupovati autoklub.

Čovjek je na pitanje čitatelja o kvaliteti lagune 2, 2.2 dCi odgovorio citiram: "Ne savjetujemo vam kupnju te verzije jer je serija dizelaša 2.2 dCi imala dosta problema s temeljnom konstrukcijom i ubrizgavanjem te je zbog toga povučena, a uvedena je nova serija 2.0 dCi. Imate dosta modela srednje klase koje možete izabrati, primjerice Toyotu Avensis 2.0 D-4D, Mazdu 6 125 CD, Hondu Accord 2.2 CTDi". Jel on uopće zna što znači "problem s temeljnom konstrukcijom"? Motori koji imaju problema s temeljnom konstrukcijom (greške u izračunima prilikom projektiranja klipova, radilice, klipnjača itd) se ne prodaju 17 godina. Tog čovjeka treba zatvoriti i oduzeti mu doktorat (pa makar on bio i iz prometa:rotfl::rotfl::rotfl:). Marušiću nabijem te na k...

Link to comment
Share on other sites

kad se samo sjetim tko je sve i kako završavao Prometni fakultet u Zg...

I osobno znam čovjeka koji je ing prometa, a nikad nije vidio ni ispita ni predavanja. Munib Suljić rules.

Link to comment
Share on other sites

ne kupujem ulje preko interneta ni u trgovačkim centrima. Zadnje sam kupio u Kiporu, a s obzirom na udaljenost i što moram uzeti veliko pakiranje svratit ću slijedeći put tu jer je više nego upola jeftinije, Elf 10-40 33 kn

http://www.beren.hr/...a_ulja.html#elf

oooo fala,fala! Ovo mi je ispred nosa i 180 kn 4 litre :D :D Imaš pivu!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.