Jump to content

Putešestvije "malog diva"


petak

Recommended Posts

Kako mu dobro stoje žuti baloni!

Znaš onu staru švapsku stvar : "neun und neun luftballons"

Osvježenje ga je bilo vidjeti među novim i unificiranm autima.

Link to comment
Share on other sites

Žuti baloni su baš dobro sjeli u cijelu priču. I super su se držali za vrijeme vožnje.

Evo još par slika.

IMG-998a31c52504083459271c1dfcdd2d43-V.t

IMG-ce39ff8a848bded3b2567df40e2f5c08-V.tIMG-0105c69293dacfe8b4c71884e79203d8-V.tIMG-4a2de5960d9d6581a65432619bae3b02-V.tIMG-d148ba0c79bc427f96c1a352f091a2a7-V.tIMG-0ef14d1650318e9adf985bff74fce44d-V.t

Više nemam.

Link to comment
Share on other sites

Kakva prodaja, cuvaj tog lepotana..

"Neun und neunzig luftballon" - Nena :) 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu se dovoljno kolegi zahvaliti u Tamarino i svoje ime što je pristao doći i dodatno nas razveseliti na jedan od najsretnijih dana u životu. Ovakve stvari se ne zaboravljaju!

Na nekim fotkama nema balona jer su se vozili u Cliu 4 karavanu. Bojali smo se da ne odlete prije nego dođemo po mladenku, a na kraju su izdržali puno zahtjevniju i bržu vožnju bez problema.

Evo još jedna fotka, samo ta je neobjavljena, a da je R4 na njoj. Barem dok ne dođu službene...

IMG-20180520-WA0015.thumb.jpg.a9817dfc0e

 

 

 

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Nudil mu je muzikaš da mu tak sredi bmw-a :D kak je sebi sredio četvorku.

Link to comment
Share on other sites

Nudil mu je muzikaš da mu tak sredi bmw-a :D kak je sebi sredio četvorku.

Samo je pobegel  kad je čuo koliko penez treba i vremena čekati.

odma je odvrtio koliko svadbi još mora odsvirati :hahahe:

Kakva prodaja, cuvaj tog lepotana..

"Neun und neunzig luftballon" - Nena :) 

Nema tih novaca za koje bi ga dao od sebe. 

Morala bi biti ljuta potreba da se rastanemo.

Ne mogu se dovoljno kolegi zahvaliti u Tamarino i svoje ime što je pristao doći i dodatno nas razveseliti na jedan od najsretnijih dana u životu. Ovakve stvari se ne zaboravljaju!

Na nekim fotkama nema balona jer su se vozili u Cliu 4 karavanu. Bojali smo se da ne odlete prije nego dođemo po mladenku, a na kraju su izdržali puno zahtjevniju i bržu vožnju bez problema.

Evo još jedna fotka, samo ta je neobjavljena, a da je R4 na njoj. Barem dok ne dođu službene..

 

Hvala vama! Bila mi je velika čast ispuniti Vam želju. Stvarno se nadam da je bilo onako kako ste u svojim glavama zamislili i zaželjeli

Link to comment
Share on other sites

čestitke mladencima! Jesi im pušto Reno 4 od Hladnog piva? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Buka je bila velika pa nismo ništa puštali  :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Bilo je tokom noći!

U trenutku kada je pjesma počinjala ja sam bio vani pa se trčeći vraćao unutra :dance;

Link to comment
Share on other sites

Cestitke mladencima!

I katrici naravno :)

Ovako smo moja draga i ja proslo ljeto uplovili u bracnu luku.

20170714_191908.jpg

Link to comment
Share on other sites

čestitke mladencima! Jesi im pušto Reno 4 od Hladnog piva? :bigl:


Nije Hladno pivo nego Mile Kekin ;)

 

@laci: odličan!!

Link to comment
Share on other sites

Je, na slici :rotfl:

Ali sam se napatio s njim..bilo je 25-30stupnjeva taj dan..ja obucen neprirodno, auto pun njene haljine, krov mi nije dala otvoriti jer bi joj od brzine vjetar razjebao frizuru a od klime nije radio displej :aua:

Na citronu je mjenjac nize nego na katrici i prva brzina je dole lijevo a gore lijevo rikverc pa je bilo nekoliko krivih saltanja, od haljine nisam uopce vidio nista nize od sofersajbe

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nabavio mu eliksir za motor.

IMG_20180608_203121.thumb.jpg.cf1293eedf

Nemogu vjerovati da je postao problem doći do ovog ulja.

Na kraju u Rijeci naručio prošli tjedan i danas pokupio. 

Obzirom na potrebnu količinu imam za skoro 7 izmjena ulja što bi ispalo cca 3 godine.

Nisam znao mogu li ga nabaviti ili imaju neku zalihu. Danas mi rekli da imaju 30tak kanti na stanju u Sloveniji i da im je u roku jednog dana u RI. A nana stan će dolaziti do daljnjeg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto ideje :respect:

Vidio ga i uživo. Muva se na potezu od Zadra do Splita.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kasnonoćno druženje sa Češkim prijatelji(ca)ma :hahahe:

IMG_20180725_211223.thumb.jpg.823c660cbc

Link to comment
Share on other sites

a nema u Češkoj kvadratih pločica registracije? Hm, tek sad vidim da nemaš zadnje svjetlo za maglu koje Čeh ima ;)

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Ima, ali onda ima oznaku europske unije i CZ, a momak to ne želi.

 

Imam maglenke ali mi je nosač puko i moram ga ugraditi

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da ne zeli, ovo je oldschool kako i treba isto kao i tvoja simetrija na tabli.

Link to comment
Share on other sites

I još se malo družimo.....ovaj put sa Slovencima. Malo se bolje razumijemo pa i razgovor teče lakše. :yeah:IMG_20180730_143531.thumb.jpg.19d45b8c4dIMG_20180730_145458.thumb.jpg.b05b3cc5ed

Link to comment
Share on other sites

Nova okrugla zanimljiva brojka na satu.

IMG_20180803_083756.thumb.jpg.1f3a48b5b1

Imao posla u Zadru pa "skočio" do Vira po krovne nosače za bratovu Kugu.

Jedna prigodna za ekipu sa Vira.

IMG_20180803_111311.thumb.jpg.a587fb7bf2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moram se osvrnuti na ulje.

Tamo u prvom mjesecu sam mijenjao ulje u motoru i nisam uspio nabaviti ELF 15w40. 

I onda sam u tokiću uzeo manol ulje iste gradacije računajući da je to sve dobro za ovako star motor. 

Nakon cca 2 mjeseca počeo mi se čuti lanac razvodnog mehanizma. 

Sav u čudu  i ljut ko pas nisam pridavao taj problem lošem ulju. 

Nakon cca 5000 km mi se upalila lampica od ulja u motoru što nije nikad od kad je auto kod mene. 

Dignem haubu izvučem šipku odd ulja a ono ulje na ljutom minimumu. 

I dalje ja ne pridajem stvar lošem ulju. Nego mislim kako je motor na izmaku snaga. Malo mi je to bilo čudno obzirom da je nedavno obnovljen i da je na obnovi sve izgledalo savršeno. 

Ali kako se bližila nova zamjena ulja odlučih nabaviti ELF, kojeg na jedvite jade uspijem nabaviti u Rijeci.

Zamjenim ulje i filter i pratim potrošnju.

Neki dan skužim kako se lanac više nečuje,utišao se.

Jučer, malo prije nego sam napravio 2000km od izmjene dignem haubu izvučem šipku od ulja da vidim kakvo je stanje obzirom na loše iskustvo nedavno, a ono ulje na Max. Ni da je skliznulo po šipci. Kako sam ga ulio tako i sad stoji.

 

I sad mogu reći, kad sam na svojoj koži osjetio, da nisu sva ulja ista. 

Ono sa manol uljem je bio izlet koji se neće ponoviti.

 Toliko.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.