Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

10 hours ago, ivan.martinko said:

Pa kad ih nema sa manje km, a karoq je 10000€ skuplji..

uzmi kodiaq 💪😁

Link to comment
Share on other sites

Davno je napisao da mu zena odreduje koji auto ce kupiti....

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Ma ivek nam je sado mazo... opece se na jednu skodu i sad kupuje drugu. 🤣

10 hours ago, Max said:

U petak sam se vozio s frednom u aktualnoj S klasi, masazna sjedala bas fino masiraju, cak ne samo leda nego i guzove sto je bas fora (da da ajde udrite😜) Jedino me smetalo kaj kad se u zavoju napuhuju s jedne pa s druge strane onda se to cuje jer koza radi, ne znam, nisam to ocekivao od  Merca. I da, otraga je manje mjesta kad ja sjednem napred nego u A6! 

Ta dinamika bocnica se moze iskljuciti u meniju. Frend se malo preseraval hahaha... U maybachu je ista prica. Al ne bi se zalil da to moram "trpit" svaki dan. Definitivno jedni od najboljih siceva ikad isprobanih. Idealna kombinacija udobnosti i drzanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, AllesGut said:

ja sam provociram naseg uvazenog kolegu :D al da, cijena kodiaqa je daleko otisla gore, puca VAG na premium, jer je pokopao tiguana, pa su mu digli cijenu da se ljudi vrate na tiguana,

nadalje, kodiaq nije nista nego octavia na štulama, koliko god on izgledao veliko (izgled vara), nije uopce veliki auto, dugacak kao scenic i nizi 1 cm...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ma da, to je mali auto, među manjima :)

image.png.f08ddb0ce231fdac66b71305c0621be2.png

Link to comment
Share on other sites

Tu neko nekog zna se što , pa renault Koleos je 4673mm a ako je on malen onda ne znam što je veliko.

A gran scenik 4634.

Link to comment
Share on other sites

skoda-octavia-combi-2020.jpg

 

kao sto sam napisao, octavia na štulama...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi imao ništa protiv te kako ti kažeš oktavije na štulama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, trapavi said:

Ne bi imao ništa protiv te kako ti kažeš oktavije na štulama.

ja nakon 2 godine i dalje prezadovoljan :yeah: nek tak i ostane dalje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljepo noj stoje štulice, legla bi ko budali šamar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, riceburner said:

nadalje, kodiaq nije nista nego octavia na štulama, koliko god on izgledao veliko (izgled vara), nije uopce veliki auto, dugacak kao scenic i nizi 1 cm...


Ovisi kraj čega ga staviš.

Neki dan se uparkiravao novi X7 kraj Kodiaqa. Kodiaq ko malo bolje tačke kraj tog tenka.

 

image.thumb.png.7f280f6140ba3fbc86d336f55047f9e9.png

image.thumb.png.53f1ae4a89b5329dcb998951023f0103.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sve je to točno ali u ovom slučaju treba bit dobro operjan.

Link to comment
Share on other sites

sve su to kamioni zbog kojih ceste i parking mjesta postaju premali :)

kodiak mi je stvarno pogođen i vrlo skladan SUV, jedan od ljepših, sa velikom paletom motora i svega

tko ima 30 do 35k eura za rabljeni, go for it

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Baš smo se za vikend vozali po AC i na nekom dijelu su bili radovi pa su napravili onako uske trake, po 2 za svaki smjer. Meni je sa Ceedom u lijevoj traci bilo malo klaustrofobično i jaaaako sam pazio da ne štrajfam stupiće, ispred mene bus vozio pola metra preko crte, a svi auti iza bili naredani naizmjence lijevo-desno. Nisam vidio nikoga da se vozi pored drugog auta.

Link to comment
Share on other sites

Karonja novi 2.0tdi, sa stanja,oprema daj sto das, kod Zubaka rodica platila 27000

Link to comment
Share on other sites

Karoq mi je taman velicina za cestu, kao T-roc i seat Ateca. 

10 hours ago, dado_sk said:

 Iskreno,šta treba netko reći čovjeku koji kaže da ima 25 za auto pa gleda onaj od 8-10? I tu kreće :

treba mi 4x4 ,ne treba,treba,ne treba.

2.0 TDI je najbolji dizel

Ne treba mi 4x4 ali bih ga volio imati, noviji TDI je ponajbolji dizel, zato bu se proizvodio jos 10 godina..

C max ima dobar utovarni prostor. U razini sa branikom.

Redom imaju dobar urovarni koje sam vidio: yeti 4x4 (karoq i kodiak ne)

Duster 4x4 (2WD ne)

Ford Cmax

Peugeot 2008.

Novi scenic nema, iako su svi scenici do njega imali.

Puno auta koji su nekad bili prakticni sad su samo lijepi..

Imam novaca i za vise od najskuplje dacie ali ne mislim sve do zadnjeg eura istresti za auto. Ok valjda bum prodal meganea nekom pa bu mi ostalo.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, ivan.martinko said:

 noviji TDI je ponajbolji dizel, zato bu se proizvodio jos 10 godina..

Ipak ne može konkurirat 2.0 dci-ju 🤷, jer ipak je to ponajbolji dizel svih vremena 💪...

Da su bar bili pametni u Renaultu i ubacili motor iz Lagune (Talismana) u Australa pogodili bi u sridu i imali možda najbolju prodaju ikad.

2.0 dci sa 200 konjića i manualcem uz izbor automatika u Australu bi im definitivno popravio reputaciju kakvu sad imaju

Da su bar krenuli putem kao i Mazda, a ne se prebacili na jebene strujiće 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, paco said:

Ruske, vidim da si ti mentalno i organizacijski spreman da preuzmeš mog gt205, a ja sam isto tako spreman ići na trophyja. I svi zadovoljni. 😜😜

Samo ti ga neću proslijediti ako ne ovjeriš kod bilježnika da ćeš ga voziti 50% vremena u sport modu.

Salis se? Vozit cu ga 100% vremena u sport modu i BAREM 80% vremena na f1 shiftere...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ruske said:

Salis se? Vozit cu ga 100% vremena u sport modu i BAREM 80% vremena na f1 shiftere...

Haha čisto sumnjam u to, meni sport dobar samo na otvorenoj i praznoj cesti, u gradu ili krcatim cestama preagresivan. Shifteri su fora za malo guštiranja, ali i od toga sam odustao jer mi sam super radi, ovisno u kojem sam modu. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su i svemirci shvatili ironiju u tonu Rusketovog posta. :zubo:

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pere said:

Mislim da su i svemirci shvatili ironiju u tonu Rusketovog posta. :zubo:

Dobro ja se ispričavam, nisam u toku, ovdje sam svake prijestupne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma nije islo na tebe, zaebancija na racun kolege. :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste sigurni za ironiju? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.