Jump to content

Brisači


kboros

Recommended Posts

Guest mukaCHi
Ajde da vas čujem koje brisače preporučujete?

Ovaj origigi poslije 1,5 god (dvije zime) su za baciti (sva tri) i ni u međuvremenu se nisu pokazali baš najbolje. Za sada bih prelazio na Bosch (s njima imam boljih iskustava).

Mo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Stavio ja Valeo Silencio. Prva stvar nakon stavljanja koju sam napravio je da sam skinuo one indikatore istrosenosti (ono sto pozuti), ogulio sam ih noktom.

Nece se meni nitko zutiti pred ocima :goni:

Platio sam 270 (+PDV) u AutoFisti u Prečko. Sada mi auto izgleda cool i samo čekam da mi ih netko ukrade :(

Za sada sam jako zadovoljan radom brisaca, vidjet cemo kroz jedno 10 mjeseci sto mislim o njima....

Edited by akiramar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupio sam danas Boschove metlice (53 i 45 cm) sa spojlerom za 28KM odnosno 112 kuna. Htio sam valeo ali nisam našao. Ovi mi se čine dobri.

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo prije par dana Champion na pumpi, nekih 66 kn, mislim da su 53 cm. Suvozački je du

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gumice kupio i nikad vise. Radi do prve kise i kad se opere sloj grafita mozes ih mijenjati. Dakle ako je suncano dobri su, ali kad ih prvi put upotrijebis gotovi su. Valeo rulz.

Link to comment
Share on other sites

Gumice kupio i nikad vise. Radi do prve kise i kad se opere sloj grafita mozes ih mijenjati. Dakle ako je suncano dobri su, ali kad ih prvi put upotrijebis gotovi su. Valeo rulz.

Sla

Link to comment
Share on other sites

jel tko probao mjenjati samo gumice na brisacima?...

i baj d vej..cini mi se da ovakvu metlicu ima i Clio 3...ili se varam??'

Mijenjam uvijek samo gumice

Gumice kupio i nikad vise. Radi do prve kise i kad se opere sloj grafita mozes ih mijenjati. Dakle ako je suncano dobri su, ali kad ih prvi put upotrijebis gotovi su. Valeo rulz.

I gumica imaš raznih. Ja plaćam cca 25 kn/kom i izdr

Link to comment
Share on other sites

Mijenjam uvijek samo gumice

I gumica imaš raznih. Ja plaćam cca 25 kn/kom i izdr

Link to comment
Share on other sites

Zasto mijenjati gumice koje kostaju 25kn/kom kad cijeli komplet Valeo brisaca za vecinu auta kosta od 55-85kn.

Za moga su oko 400 kn :zubo: + zadnji tako da imam dobrih razloga za zezanciju s gumicama :lool:

Link to comment
Share on other sites

Sljedeci put kad ih budes mijenjao javi mi se da ti skocim do Velasa pogledati cijenu jer 400kn je stvarno bezobrazno.

Edited by brba
Link to comment
Share on other sites

Sljedeci put kad ih budes mijenjao javi mi se da ti skocim do Velasa pogledati cijenu jer 400kn je stvarno bezobrazno.

U Renaultu je cca toliko. Gledam na Velasovoj stranici su 161 + 101 kn + 81 zadnji = 340 kn.

Moj brisač je s spojlerom i zato je skuplji a nebih

Link to comment
Share on other sites

U Renaultu je cca toliko. Gledam na Velasovoj stranici su 161 + 101 kn + 81 zadnji = 340 kn.

Moj brisač je s spojlerom i zato je skuplji a nebih

Link to comment
Share on other sites

Koje su ti dimenzije brisača?

Ja sam kupio Boschove metlice (53 i 45 cm) sa spojlerom za 28KM odnosno 112 kuna. Trebao si u BiH to nabaviti i prolazu.

60 cm oba

Link to comment
Share on other sites

60 cm oba

Pokušat ću se raspitati kolika je cijena ovdje tih od 60cm. Dojmljive dimenzije :laugh:

Link to comment
Share on other sites

jesi li isprobao japanski Denso?! meni su odlični...i nisu skupi!!

Link to comment
Share on other sites

jesi li isprobao japanski Denso?! meni su odlični...i nisu skupi!!

Nisam naišao na Denso.

Evo mojih novih.

Photo-0392.jpg

Photo-0391.jpg

Link to comment
Share on other sites

cijena?!

mene su izašli Denso, koji idu orig. na Hondu...100kn u ZG!! tko treba, javim mu gdje na PM!!

Edited by KLiK
Link to comment
Share on other sites

Da vas zeknem!

Kupio sam prije 1,5 mj. umetke za 15 HRK. Malkice škripe (kad brišu na suhome) inače nisu ništa slabije od originalke. Vidjet ću koliko će izdr

Link to comment
Share on other sites

Da vas zeknem!

Kupio sam prije 1,5 mj. umetke za 15 HRK. Malkice škripe (kad brišu na suhome) inače nisu ništa slabije od originalke. Vidjet ću koliko će izdr

Link to comment
Share on other sites

Vidjet ću koliko će mi ovi trajati. U prosjeku ih godišnje mjenjam a stra

Link to comment
Share on other sites

60 cm oba

Cijena brisača kao mojih za safrana od 60cm je čak 260 kuna. Ne mogu vjerovati da je tolika razlika. :oo:

Link to comment
Share on other sites

Cijena brisača kao mojih za safrana od 60cm je čak 260 kuna. Ne mogu vjerovati da je tolika razlika. :oo:

VELEPROMET, Denso brisači...cca 100kn par!!

(isti takvi u Tokiću su duplo skuplji!!)

dajte se malo interesirajte...meni brišu već pola godine preko HFC naljepnice...niti je što naljepnici, niti je što brisaču!!! :laugh: japan technology!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.