Jump to content

Brisači


kboros

Recommended Posts

Yep, spojler za brisac da se pri vecim brzinama brisac ne digne od stakla.. tj. stvara downforce prema staklu. :)

Pa mogu i ja psotići 170km/h i nisu mi stavili to, a dCi-u od 80 da :surp:

Link to comment
Share on other sites

Pa mogu i ja psotići 170km/h i nisu mi stavili to, a dCi-u od 80 da :surp:

ti mo

Link to comment
Share on other sites

Kad sam mjenjao kupio sam u Slo. Valeo i zadovoljan,

a i cijena je bila osjetno ni

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam "boš" ali mi fučkaju iznad 150km/h.

Mislim da ću sad promijenit za neke sa "spojlerima". :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imam "boš" ali mi fučkaju iznad 150km/h.

Mislim da ću sad promijenit za neke sa "spojlerima". :zubo:

Prije je bilo za kupiti "F1" tekućinu za stakla. Kada s time opereš (nešto kao ispoliraš i to traje min. 1 mj.) staklo onda ti kapljice pri većoj brzini same "silaze" i nemoraš paliti brisače. Koristio sam to nekih 6 mj. i na brzinama preko cca 120 je super. Problem je u gradu kada pada "sitna" kiša jer onda kapljice ostaju na staklu i brisač stalno mora biti upaljen jer ti svaka kapljica smeta (svjetlost se "lomi" na svakoj kapi).

Na brisačima već 2,5 godina mijenjam samo gumice i to me ispadne 50 kn umjesto 600 koliko dođu za moj auto a brišu isto. Volio bih probati te Valeo ali su skupi i neki ljudi nisu zadovoljni pa mi se ne bacaju novci.

Link to comment
Share on other sites

Prije je bilo za kupiti "F1" tekućinu za stakla.

Nisam ni vidio ni čuo za tu tekučinu. Zanimljivo.

Vjerojatno ima nešto slično za kupit, baš ću malo pogledat okolo za zak nekaj

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni vidio ni čuo za tu tekučinu. Zanimljivo.

Vjerojatno ima nešto slično za kupit, baš ću malo pogledat okolo za zak nekaj

Naziv je bio baš F1 a proizvođača na

Link to comment
Share on other sites

Auto fista - Shopping centar Precko i na jos par mjesta. Dodu ti oko 150 kn komad.

Link to comment
Share on other sites

komad? a na cliu su razliciti znaci kupujem dva razlicita po duzini ili ti mislis pod komad par?

Link to comment
Share on other sites

komad? a na cliu su razliciti znaci kupujem dva razlicita po duzini ili ti mislis pod komad par?

Baš sam jučer poslao mail Autofisti jer i meni trebaju novi brisaci za Clio koji je star 11mj. pa sam dobio odgovor i cijene:

Za Clio - Dimenzije 53cm vozački 45cm suvozački

Valeo Compact (najjeftiniji) - 63Kn (vozački i suvozački - komplet)

Valeo Silencio (silikonski): vozačev 105Kn (sa spojlerom) ili 85Kn (bez spojlera) i suvozačev 53Kn

Valeo Extreme (najnoviji brisači , samo guma): vozačev 179Kn i suvozačev: 115Kn

Link to comment
Share on other sites

Mislim bas kao 1 komad. :bigl: AK Brzina ti ima popuste nekakve pa probaj preko nekog od njih.

Link to comment
Share on other sites

Baš sam jučer poslao mail Autofisti jer i meni trebaju novi brisaci za Clio koji je star 11mj. pa sam dobio odgovor i cijene:

Za Clio - Dimenzije 53cm vozački 45cm suvozački

Valeo Compact (najjeftiniji) - 63Kn (vozački i suvozački - komplet)

Valeo Silencio (silikonski): vozačev 105Kn (sa spojlerom) ili 85Kn (bez spojlera) i suvozačev 53Kn

Valeo Extreme (najnoviji brisači , samo guma): vozačev 179Kn i suvozačev: 115Kn

Znaci imas za biranje između jeftinih, duplo skupljih i 5 puta skupljih. Zanimljivo. Zanma me dal je trajnost razmjerna s cijenom.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, jel ima tko onaj plasticni komadicek koji sluzi za zakacit brisac(trenutno Valeo silenzio ali nebitno..mozda i ne ne znam) na onaj metalni dio oblika slova J (ma sam ga opisao :) )?!

Vracam se danas do auta, kad ono, desni brisac mi je na haubi... :??: cudno :??: ..mislim si, retrovizore sklopim uvijek ali brisace... :)

Bo, uglavnom, nekome je smetalo da imam oba brisaca u punoj funkciji pa je odlucijo razbit mi brisac.. samo sto je brisac ostao citav (ovi Valeo su stavrno jako savitljivi..) ali plastika je pukla.. :(

Ne znam ako ima di za kupit samo taj komadic, makar cisto sumnjam ali eto ako tko ima jedan viska bio bi mu jako zahvalan. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Znaci imas za biranje između jeftinih, duplo skupljih i 5 puta skupljih. Zanimljivo. Zanma me dal je trajnost razmjerna s cijenom.

To je dobro. Bilo bi korektno da je trajnost povezana s cijenom al bojim se da to nije uvjek tako.

Znači da ne kupujem nove brisače dok ne dođem u Zagreb? :)

ti mo
Link to comment
Share on other sites

Pokusat cu jos jedan put.. skraceno posto sam ga malo komplicirao ranije:

Ima tko da je nedavno kupio brisace i ima viska onih plasticnih komadiceka za zakacit brisace na njihov J nosac na auto?

Naime ostao sam bez jednog sinoc.. THNX

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ce neko mijenjat uskoro brisace a vidim da ih ima gro ovdje koji se raspituju, nek ti skine sa starog, on ce i tak dobiti s novima

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ce neko mijenjat uskoro brisace a vidim da ih ima gro ovdje koji se raspituju, nek ti skine sa starog, on ce i tak dobiti s novima

e pa zato pitam.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja danas dobio nove Valeo silenzio metlice! :hura:

Nije jos bilo kise da ih isprobam.

Uglavnom cetke u automatskoj praoni su mi potrgale metlicu (savinula se u slovo v). Srecom samo metlica se spigala, ostatak brisaca je ostao citav. A ja sjedim u autu i gledam! :wtf:

Imao sam gore Valeo i vlasnik praone mi je kupio nove. Svaka cast i pozdrav vlasniku. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ima tko da je nedavno kupio brisace i ima viska onih plasticnih komadiceka za zakacit brisace na njihov J nosac na auto?

rjeseno. thnx

Link to comment
Share on other sites

Ja danas dobio nove Valeo silenzio metlice! :hura:

Nije jos bilo kise da ih isprobam.

Uglavnom cetke u automatskoj praoni su mi potrgale metlicu (savinula se u slovo v). Srecom samo metlica se spigala, ostatak brisaca je ostao citav. A ja sjedim u autu i gledam! :wtf:

Imao sam gore Valeo i vlasnik praone mi je kupio nove. Svaka cast i pozdrav vlasniku. :hey:

Inače, praona za preporučiti je...? :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Inače, praona za preporučiti je...? :bigl:

Kada sam u Zagrebu odem u onu na Av. Dubrovnik, preko puta Trnskoga, mog ex kvarta :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.