Jump to content

Brisači


kboros

Recommended Posts

VELEPROMET, Denso brisači...cca 100kn par!!

(isti takvi u Tokiću su duplo skuplji!!)

dajte se malo interesirajte...meni brišu već pola godine preko HFC naljepnice...niti je što naljepnici, niti je što brisaču!!! :laugh: japan technology!!

To je već više nego pristojna cijena.

Nevjerojatna mi se čini razlika da isti model dimenzije 53 i 45 cm stoji 112 kuna ,a dimenzije 2x 60 260 kuna. Koja je to logika?!

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatna mi se čini razlika da isti model dimenzije 53 i 45 cm stoji 112 kuna ,a dimenzije 2x 60 260 kuna. Koja je to logika?!

Ista logika po kojoj gume dimenzija 195/50/15 kostaju skoro upola manje od 185/55/15. Trziste, marketing i slicne gluposti ;)

Link to comment
Share on other sites

Ista logika po kojoj gume dimenzija 195/50/15 kostaju skoro upola manje od 185/55/15. Trziste, marketing i slicne gluposti ;)

Nisam znao za gume da su veće jeftinije.

Ku

Link to comment
Share on other sites

Vecina firm koje prodaju auto opremu radi s Velasom. KAda saznas koja radi s Velasom oni sigurnio imaju ili mogu naruciti Valeo...

Link to comment
Share on other sites

kupio valeo brisaljke prije mjesec i pol, jer su mi stare bile lose...

no sad su mi i te nove brisaljke u banani ko i stare...

lood sam

neznam zasto...

Link to comment
Share on other sites

Ja imam vec skoro dvije godine one Valeo sto su iz jednog komada u obliku spojlera i jos uvijek brisu kao i kad su bili novi.Najsmjesnije mi je sto je onaj zuti indikator pokazivao vec nakon 6 mjeseci da se trebaju mjenjati. :)

Platio sam ih skoro 300 Kn i sad vidim da vrijede te novce jer su neusporedivo bolji od klasicnih.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam vec skoro dvije godine one Valeo sto su iz jednog komada u obliku spojlera i jos uvijek brisu kao i kad su bili novi.Najsmjesnije mi je sto je onaj zuti indikator pokazivao vec nakon 6 mjeseci da se trebaju mjenjati. :)

Platio sam ih skoro 300 Kn i sad vidim da vrijede te novce jer su neusporedivo bolji od klasicnih.

Dule u kojoj si ih trgovini uzeo ?

Link to comment
Share on other sites

Dule u kojoj si ih trgovini uzeo ?

U Bomisu na Huttlerovoj.Morali su naruciti i cekao sam par dana, ali to je bilo prije skoro 2 godine tako da ih sada mozda imaju bez da moras naruciti.Pa ti ih imas na Clijotu? :)

Link to comment
Share on other sites

U Bomisu na Huttlerovoj.Morali su naruciti i cekao sam par dana, ali to je bilo prije skoro 2 godine tako da ih sada mozda imaju bez da moras naruciti.Pa ti ih imas na Clijotu? :)

Zanimalo me gdje si uzimao jer smo neki dan pitali u salonu i tamo su skoro 400,00 kn a koliko se sjećam da si ih ti puno manje platio.

Link to comment
Share on other sites

Zanimalo me gdje si uzimao jer smo neki dan pitali u salonu i tamo su skoro 400,00 kn a koliko se sjećam da si ih ti puno manje platio.

400 kuna brisači za clia III? :bat:

Link to comment
Share on other sites

Zanimalo me gdje si uzimao jer smo neki dan pitali u salonu i tamo su skoro 400,00 kn a koliko se sjećam da si ih ti puno manje platio.

Pa i nisam bas puno manje ih platio, 300 Kn su me kostali.Nije valjda da ih vec moras mjenjati?

Vidim da si ofarbala retrovizore, lijepo izgledaju sad. :)

Link to comment
Share on other sites

400 kuna brisa�i za clia III? :bat:

400 kuna za JEDAN brisac!..pomnozi to sa tri!...;) ..dobro malo manje..al ak bi ti ih oni metnuli..eto dodjes do te cifre...

Nego slikao sam na mobitel te brisace...morao bi ih prebaciti na komp da vidite kako izgleda taj spoj metlice i one "ruke"..ne znam kako bih to nazvao...

Zanimljivo da kod svih auta mozes kupiti standardne brisace..jedino ovdje moras kemijat...jeeee***em ti Reeenoooo..

Edited by Blento
Link to comment
Share on other sites

Pa i nisam bas puno manje ih platio, 300 Kn su me kostali.Nije valjda da ih vec moras mjenjati?

Vidim da si ofarbala retrovizore, lijepo izgledaju sad. :)

U pitanju su brisači za Zrmijev auto ne moj.

Ofarbala sam i lajsne a idući mjesec na bojanje idu i kvake i prednja maska gdje su inače maglenke. :)

Link to comment
Share on other sites

Ofarbala sam i lajsne a idući mjesec na bojanje idu i kvake i prednja maska gdje su inače maglenke.

Nato, hocu ja tebe prepoznat kad te sljedeci put vidim na cesti? :bigl:

Edited by Dule
Link to comment
Share on other sites

Info za vlasnike Modusa.

Brisači u Renolu koštaju 695 kn, dvaput sam rekao tipu da ne zahebava. :tup:

U Velasu ih nikad nisu imali, mogu naručit a čeka se 15 dana. Problem je u du

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Da ne otvaram novi topic par pitanja za upućenije:

prvo - Imaju li brisači bez metala tipa Valeo Ultimate neki opći naziv ili ih svaki proizvođač zove na svoj način?

drugo - Gdje ih ima za nabaviti i jesu li već i ostali proizvođači osim onih "velikih" usvojili tehnologiju izrade takvih?

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic par pitanja za upućenije:

prvo - Imaju li brisači bez metala tipa Valeo Ultimate neki opći naziv ili ih svaki proizvođač zove na svoj način?

drugo - Gdje ih ima za nabaviti i jesu li već i ostali proizvođači osim onih "velikih" usvojili tehnologiju izrade takvih?

Koliko ja znam nemaju neki opceniti naziv vec ih svaki proizvodjac drugacije naziva.

Neznam za Dubrovnik, ali u Osijeku ih se da naci na puno mjesta.

Isto tako osim Boscha, Valea i jedne japanske marke neznam da ih jos netko pravi.

Link to comment
Share on other sites

Moji su 50 ili 51 cm, ne znam točno i oba su jednaka. Dubrovnik je malo tr

Link to comment
Share on other sites

Na starom Cliu sam imao klasične fabričke Valeo i bio sasvim zadovoljan. Do duše, pri većim brzinama umeli su da "preskoče". Pregurali su dve zime, a onda sam prodao auto :fucka: Na Cliu III imam takođe Valeo, one skroz gumene i prezadovoljan sam. Lepo nale

Edited by Exception
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Evo jednog testa koji ce nadam se nekima rijesiti moguce dileme oko izbora brisaca.

Na testu se naslo 16 brisaca koji su podjeljeni u 3 skupnine (Premium, Standard i Billig)

Bosch brisaci su najbolj prema ovom testu, Valeo je dobar izbor dok su Champion brisaci definitivno najgori u svim kategorijama.

t38167_brisaci.JPG

Edited by Ico_Zg
Link to comment
Share on other sites

Hvala, uzet ću ovo u obzir kad budem kupovao sljedeće brisače.

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog testa koji ce nadam se nekima rijesiti moguce dileme oko izbora brisaca.

Na testu se naslo 16 brisaca koji su podjeljeni u 3 skupnine (Premium, Standard i Billig)

Bosch brisaci su najbolj prema ovom testu, Valeo je dobar dok su Champion brisaci definitivno najgori u svim kategorijama.

th1238test-brisaca.jpg

čitam od početka topic i lupam se po glavi što nisam kupia valeove. ja imam boschove brisaće dva tjedna iako još nije padala kiša,za sad sam prezadovoljan :bigl:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.