Jump to content

Podružnica Split - predstavnik VedranST


Hrci

Recommended Posts

a dobro aj ako ti se baš jede pizza vodimo te na pizzu, al pice neš dobit to zaboravi :D

a i opet će bit jako velik meet, maminja je izgleda kidnija na brod kad ga nema nikako, di su jure, bobo, R5, frenchkey, kupejac i ekipa sjeverno, nikako da se izjasne jel dolaze li ne... koga san još zaboravia? ah, ti dalmoši :D

Nešto ti meni kriješ... :D

Drage kolege svratit cu i ja da vam prenesem virozu, meni u 15h odgovara.

Napaljenom kolegi Domagoju alias Megane 16v kupit cu lutku za napuhavanje iz sexy shopa i ponjeti kompresoric naravno.,,,, molio bih samo da ne opci s njom ( s njim ) ispred uvazenih clanova Renault cluba.

Pozdrav svima

P.S Domo malo sale nije naodmet, pa nes se naljutit, ako budes ljut provozat cu te al cvrsto se drzi roll bara i ponesi dekicu za guzu ( sifra lakse je brze )

Veki vidimo se.

Petre,ne triba kompresor,mogu je i ja napuvat!

Edited by Megane16v
Link to comment
Share on other sites

E jebiga,ja ću izgleda ostat kući... Oša danas motor na Fokusu! Ne mogu virovat,jebate,nisam auto stiska priko 3000 okretaja,vozim ga ko po jajima,i odoše 2 ventila i čini mi se radilica...

Ulja je bilo,samo na 2.cilindar nema kompresije. Pa da nije za plakat? Svaka čast Fordu... Generalka na 130 000 km! :jez:

Poslije ovih kanta Seata,Renola,Fordova,nema šanse da mi iduće auto bude išta osim Audi/Merc/BMW. Živili,i nadam se da ćemo se upoznat drugom prilikom. Petre čuvaj lutku za

drugi put!

Link to comment
Share on other sites

Poslije ovih kanta Seata,Renola,Fordova,nema šanse da mi iduće auto bude išta osim Audi/Merc/BMW.

lol

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast vama i renolu,al ne bi peticu da mi je ko daje,ni da je turbo ni kompresor,jednostavno imam i dan-danas noćne more,i ponekad se budim u znoju,jer nisam zna da jedno auto može baš toliko unesrićit vlasnika. Mario,polij je kršćenom vodom za svaki slučaj... Nema do kocke 325i šestak! TO JE BRATE MAŠINA! IĐE,IĐE BOKON,IĐE U PETOJ,ŠLAJFA U ČETVRTOJ! :D

Edited by Megane16v
Link to comment
Share on other sites

nemoš slabije od daria ni da oćeš :D (sad će se izvlačit na styling :D )

naj lakse se vozit bez zadnjeg lonca,pa bit lola :plazi::laugh:

Link to comment
Share on other sites

Imao sam namjeru doletit do Splita, ali igraju Zadar i Partizan. Karte su sređene i to se ne propušta. Veselim se idućem susretu!

Link to comment
Share on other sites

sutra u 15:00 na poljudu

Edited by ..::veky::..
Link to comment
Share on other sites

U nekakvom Renault duhu je i da mi kolege vratimo zalutalu " ovcu " !.

Domo vrati se Renolu nemoj da te zaludi zedni sestak, ide bokon, prvi si u redu za topli i picetu, frizuru ces promjenit ( na krace ), lancic ( lanac pardon ) podeblji ( nemora biti ni pravi ), visit ces po vulkanizerskim otpadima, slusat moderni tehno ( zavijanje ), ......

Mane : kad odes u disko metlice od brisaca preplavit ce razno razne porukice tipa ( Kikii 091...., Mikii 098...., Mare 099...), o retrovizoru ce ti visit tange ( koristene ) a zada na tabli od zvucnika redipeti raznih velicina i oblika,....Mozda i kaubojke pocnes nosit,...

P.S Pozdrav mojim prijateljima i braci sa Bmw foruma koji ce razumit ovo i samo se nasmijati

Domo prijatelju vidimo se sutra i nemoj da nedodes bit ce jos sale

Link to comment
Share on other sites

šugavo vrime, valjda neće pokvariti meeting

a valjda nece padat kisa

P.S-mario jesi popravija siber,da nebi bilo polave :plazi:

Link to comment
Share on other sites

nisam ga uspio oprat jučer...

kad vidite šporki crvenosmeđi classic, to sam ja :bigl:

Link to comment
Share on other sites

ja taman krećem lagano put praone, nisan pitura plastike do kraja, znači kad vidite renola sa desnom stranom pituranom u crno a lijevom u kitu... nemojte se smijat :D

Link to comment
Share on other sites

Clio,evo tek sam sad doša sebi od sinoć. Doša bi 100% da mi je Focus u voznom stanju. Ma idući meet dolazim bez greške. Ovaj je ispalo tako.

Bude li ovako vrime,idući meet bi se triba organizirat u gara

Link to comment
Share on other sites

Cak sam i ja planira doc da upoznam barem nekoga iz st ekipe ali sam bia u k.... nakon nocasnje pijanke :laugh:

@ 0008v_dario, ubra sam te oko 2 ure na semaforu na Pujankama ;)

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ekipa završila u kafiću kod gazde od Turbo2

par sličica iz mobitela.

post-138-1232301532_thumb.jpg

post-138-1232301569_thumb.jpg

post-138-1232301605_thumb.jpg

post-138-1232301638_thumb.jpg

post-138-1232301815_thumb.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

aj da ste se i vi napokon upoznali :laugh:

Turbo 2 :wub: :wub:

TI SE NEJAVLJAJ!!!! sve si sjeba....

Falis nam jakoooo,, e da a di su malo bolje slike....da se vidi koliko je clanova bilo!!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.