Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

moze kakav info o navedenom primjerku..cijena je relativno ok,mozda se jos nesto da korigirat..

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-17873081

Nije registiran..treba kupit nove gume,kemijsko,presvuc volan..felge su dosta lose,trebalo bi ih pljeskarit,zavarit i lakirat ponovo..

Nije nikad razbijen..jedino desna vrata su ogrebana i lakirana..to je sam prizno odma..sta vi kazete dal se to isplati

Oprema je ok,bixenon,grijanje sjedala,aut klima,2 kljuca...servis kaze da je napravio nedavno,ulje i filtere

 

Hvala

bio je do nedugo 8500 pa 8200 taj auto.u zadni mj dana spustio 2000€.

Auto je kolko znam prijašnji oglas imao druge bijele felge i neke stvari gore.kolko vidim u opisu nema ih navedenih i poskidano dosta toga. Treba pregledat i vidjet sto radeno i sto te jos ceka.uz to navedeno uvjek nes ide nenadano

Link to comment
Share on other sites

Pa kaze da mu je jako hitno,zato je i spustio cijenu..

Jel se sjecas sta je mozda poskido ?

Pa dao bi mu max 6000 i ja bi ga uredio tip top za sebe..felge je imo neke druge i reko je da su ukradene pa su stavljene ove sad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nema nista od opreme ali ozbirom na cijenu to je ok!

ima dosta km, regan cijelu godinu i skoro nove gume..

trebalo bi malo vidit uzivo stanje auta i sta je za ulaganje, kad je radjen veliki servis, prednji diskovi, zadnji diskovi koji nisu bas jeftini.. stanje ovjesa??

Link to comment
Share on other sites

Takav auto jednostavno ne mozes prodati na silu jedino spustajuci cijenu ali je onda opet sumnjivo zasto tako jeftino,znam iz iskustva.

Link to comment
Share on other sites

Prodo se u roku keks. Preprodavači ga nanjušili. Sad će u oglasniku bit za 8 hiljki. 

Link to comment
Share on other sites

Prodo se u roku keks. Preprodavači ga nanjušili. Sad će u oglasniku bit za 8 hiljki. 

Mislim da nije,stavljen navecer novi oglas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

zna netko nešto o tome autu? 
je to mozda ovaj o kojem se raspravljalo par postova prije?
http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-19326357

auto je bio nedugo na njuškalu od vlasnika prije , imao je druge felge i neke stvari ,al su liku ukrali kao ,bila je prica negdje ... i proso je za dosta manje para nekih 8500 je inace bila cijena kad je imao sve na sebi ,ovako je dosta ispod išao,imao je farove iza zatamnjene i sajbe itd... cak mislim da je za nekih 6 6.5 prodan i netko ga je iz RS grupe na fejsu bio gledao i auto je kaos zesci i treba dost ulaganja ...letva ovjes getriba itd

10.5 je negdje bjeli završio kod filipa markovic ,na fejsu imas slike pa mu se možeš i javiti ... auto je znaci 2 mj kod njega

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Sta je s onim istarskim na ri tablama plavim 197 sa protucenom radilicom?

Link to comment
Share on other sites

auto je bio nedugo na njuškalu od vlasnika prije , imao je druge felge i neke stvari ,al su liku ukrali kao ,bila je prica negdje ... i proso je za dosta manje para nekih 8500 je inace bila cijena kad je imao sve na sebi ,ovako je dosta ispod išao,imao je farove iza zatamnjene i sajbe itd... cak mislim da je za nekih 6 6.5 prodan i netko ga je iz RS grupe na fejsu bio gledao i auto je kaos zesci i treba dost ulaganja ...letva ovjes getriba itd

10.5 je negdje bjeli završio kod filipa markovic ,na fejsu imas slike pa mu se možeš i javiti ... auto je znaci 2 mj kod njega

large.IMG-20160710-WA0002.jpg.836f208a85

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prvi vlasnik tog auto bio je moj kum. Auto kupljen u Baotiću nov sa kompletnom opremom. Servisiran i sve isključivo u Baotiću. Dva puta provaljeno u auto i jednom pobrao srnu s njime. Sve original gore složeno i zamijenjeno. Prodan sa nekih cca 45000 km u odlicnom stanju i za 11500 e.

E sad kako ga je drugi vlasnik održavao...

Link to comment
Share on other sites

Sta je s onim istarskim na ri tablama plavim 197 sa protucenom radilicom?

I ja ga snimio na njuškalu. Jel ima tko kakav info o ovom http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-19453995. Računam da bi cca 6k trebao vrijediti ispravan i u nekom osrednjem stanju. Sad je samo pitanje koliko treba uložiti u njega. Ako netko ima kakav info, bio bih zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

4500 je bila zadnja cijena na njuskalu ako se ne varam a mislim da je islo i jos dolje. Napravljen je servis sve zamjenjeno. To je sve sto znam

Link to comment
Share on other sites

Ovaj istijan je okrenuo lezaj na radilici i kao takav ceka novog vlasnika..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kolko pratim sportove nekih 2 godine se taj vrti po njuskalu .al nisam nikad previše gledao ga...malo ga stavi pa makne pa se opet pojavi

Link to comment
Share on other sites

200ka bez kup ovjesa, skoljki,  a s plinom...hmm. Nije da hejtam ali ko bi kupio taj setup za deset hiljki

Link to comment
Share on other sites

Onaj koji gleda godiste i kilometre, malo spusti cijenu i misli da je ubo super.

Link to comment
Share on other sites

Onaj koji gleda godiste i kilometre, malo spusti cijenu i misli da je ubo super.

Ma da ali kako mirno spavat kad znas da sve ostale 200tke nude te sitnice koje vesele. Ovo je ustvari blize 197ici s tim da bi trebalo odmah ulozit u nove felge :) i pothitno se rijesiti tog nepotrebnog rizika iz bunkera. 

Edit: isprika, sad vidim da nema speedline kakve inace imaju. Dakle moze proc ;) 

Edited by El.komandante
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.