Jump to content

Jesu čemu ove žarulje?


zoky

Recommended Posts

nightbreaker PLUS su nova generacija, a ovo plus je na račun dužeg vijeka trajanja

Da, u odnosu na obične NB, ali ako se usporede sa ostalima i dalje kratko traju...

Link to comment
Share on other sites

naravno da kraće traju u odnosu na obične žarulje, ali garant bolje svijetle od cool blue i prilično su bijele.

Link to comment
Share on other sites

naravno da kraće traju u odnosu na obične žarulje, ali garant bolje svijetle od cool blue i prilično su bijele.

Ti imaš NB ako se ne varam? Obične ili Plus?

Koliko ti traju i jel ih pališ automatski ili prvo pozicije?

Link to comment
Share on other sites

naravno da kraće traju, nije to teletina2 i ovce i novce. Ali H1 u reflektor dugog svjetla bi mi odlično pasao, duga ionako rijetko pregaraju

Link to comment
Share on other sites

Ti imaš NB ako se ne varam? Obične ili Plus?

Koliko ti traju i jel ih pališ automatski ili prvo pozicije?

nb plus h7, pale se automatski, pa gase pa pale... nije najidealnije, ali mi se ne da peglat sa pozicijom.

gle bivše philips x3m koje same po sebi bi trebale trajati 50+% kraće od ovih su mi u takvim maltretiranjima sa paljenjem/gašenjem trajale nešto preko godinu dana. mislim meni osobno nije puno dati 175kn za par kvalitetnih žarulja svake godine, a po svemu sudeći ove bi trebale izdržati i duže.

vozim dosta po neosvjetljenim dijelovima i puno mi znači dobra žarulja.

Link to comment
Share on other sites

vidio danas u bauhausu imaju nightbreaker plus, ali bezobrazno skupe. Jedna H1 žarulja 119 kn, znači dva komada 238 kn. Također i neke silver diadem za žmigavce od 21W par košta 189 kn. Budala tko kupi.

Jedino povoljno sam vidio White Hammer H1 pakovanje jedan par po cijeni 76 kn

post-138-062916800 1328116470_thumb.gif post-138-089590000 1328116510_thumb.gif

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Pa vjerojatno Lageros ima jeftinije (ako uopće ima) :)

Te Diadem bi ljepše izgledale na Cliu od ovih narančastih.

Link to comment
Share on other sites

Bi, ali ne vrijede 189 fucken kuna

Imaš na ebayu komplet (2kom) Philips Silvervision kod prodavača Performancebulbs za cca. 100 kn :zubo:

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/OSRAM-NIGHT-BREAKER-PLUS-H7-PAIR-90-MORE-LIGHT-/230673456612?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35b5359de4

originalnost ne sumljam nekako, samo me zanima to pakovanje, poslo sam mu mail pa cekam odgovor.

Nisam zidov zbog tih 30 kuna razlike, ali nemam bas vremena da idemo do Velike Gorice po njih, malo mi daleko..

Link to comment
Share on other sites

Ja u Splitu par H1 Night Breakera Plus placam 110 kuna, a H4 130 kuna.

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/...=item35b5359de4

originalnost ne sumljam nekako, samo me zanima to pakovanje, poslo sam mu mail pa cekam odgovor.

Nisam zidov zbog tih 30 kuna razlike, ali nemam bas vremena da idemo do Velike Gorice po njih, malo mi daleko..

A da probaš sa ovim

http://www.ebay.com/itm/Bosch-H7-Plus-90-Pair-90-more-light-larger-and-brighter-Light-beam-/320828695584?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item4ab2e16420

Link to comment
Share on other sites

dvoumio sam se nekako izmedu philips x-treme power i osram night breaker plus..

Mislis da su ove kvalitenije od ovih dvoje?

Jer vecinom svi su na osramu od mojih frendova, ili na jeftinim kineskim..

Link to comment
Share on other sites

evo ja imam diadem zmigavce i ako ocete mogu vam poslikat i tu postavit sliku da vidite kako to izgleda kad je montirano na megane.a 3 coupe... meni su super kako izgledaju puno bolje od onih obicnih zutih i bolje od onih philipsovih silvervision (jer i njih kupio da vidim koji ce bit manje vidljivi)... na kraju osram diadem vuce na plavo dosta al nema nikakvog odsjaja tj minimalni plavkasti odsjaj, dok philips silvervision su kad ih se gleda odispred srebrne al u "korjenu" nisu ofarbane nego i dalje narancaste tako da opet bacaju narancasto po reflektoru, zato sam se i odlucio za osram diadem...

btw. i jedne i druge kupljene preko ebay.a za cca 100 kn po paru...kod nas nisam ni gledao koliko su jer sam i pretpostavljao da su tako neka luda cijena, a sad vidim da su kod nas doslovno duplo skuplji... uzas...

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

evo ja imam diadem zmigavce i ako ocete mogu vam poslikat i tu postavit sliku da vidite kako to izgleda kad je montirano na megane.a 3 coupe... meni su super kako izgledaju puno bolje od onih obicnih zutih i bolje od onih philipsovih silvervision (jer i njih kupio da vidim koji ce bit manje vidljivi)... na kraju osram diadem vuce na plavo dosta al nema nikakvog odsjaja tj minimalni plavkasti odsjaj, dok philips silvervision su kad ih se gleda odispred srebrne al u "korjenu" nisu ofarbane nego i dalje narancaste tako da opet bacaju narancasto po reflektoru, zato sam se i odlucio za osram diadem...

btw. i jedne i druge kupljene preko ebay.a za cca 100 kn po paru...kod nas nisam ni gledao koliko su jer sam i pretpostavljao da su tako neka luda cijena, a sad vidim da su kod nas doslovno duplo skuplji... uzas...

Jesu ti srali zbog ovoga na tehnickom? Zbog toga sto vuce na plavo..

Link to comment
Share on other sites

dvoumio sam se nekako izmedu philips x-treme power i osram night breaker plus..

Mislis da su ove kvalitenije od ovih dvoje?

Jer vecinom svi su na osramu od mojih frendova, ili na jeftinim kineskim..

Nisam još isprobava ja sam kupia White Hammer bile su best 2010, a bosch +90 su best 2011

http://www.autoporta...hp/tehnikac/874

ali xenon je xenon

Edited by mbuli
Link to comment
Share on other sites

Evo pogledo sam White Hammer uzivo sada i one bacaju plavkastu tonu svjetla.. Isto valjda kako je i hyko reko za osram par postova gore..

Mene samo zanima kako proci sa time na tehnickom tj jer zajebavaju zbog toga..

Mislim da cu otici po White Hammer u Bauhausu kazu da su jeftine dosta, malo iznad 100kn..

Link to comment
Share on other sites

pa to sta su one same po sebi plave ne znaci da svijetle drukcije... te osram diadem plavkaste svjelte IDENTICNO kao i one zute, uostalom zato i jesu od osrama/philipsa da bi imale TUV i da mogu bez problema legalno bit na autu ...

Link to comment
Share on other sites

još je najjeftinije srebrnim sprayem lagano prešpricati žarulju od 5 kn

probao i to, ne svjetli vise dovoljno jako i za to bi mogli srat na tehnickom definitivno, a i radi sebe jer kad se skrece u gradu moze biti opasno... istina da x puta skrenem i bez zmigavca :zubo: al neki put bas treba...

edit: slucajno ispalo ovako da 2 posta za redom moja sorry ! :fucka:

Edited by hyko
Link to comment
Share on other sites

Evo pogledo sam White Hammer uzivo sada i one bacaju plavkastu tonu svjetla.. Isto valjda kako je i hyko reko za osram par postova gore..

Mene samo zanima kako proci sa time na tehnickom tj jer zajebavaju zbog toga..

Mislim da cu otici po White Hammer u Bauhausu kazu da su jeftine dosta, malo iznad 100kn..

Da si pročitao stranicu prije ove vidio bi da su 76 kn, a ne malo iznad 100 hihi.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.