Jump to content

Jesu čemu ove žarulje?


zoky

Recommended Posts

Vidio sam i to, ali preko ebaya barem imam nekakvu zaštitu ako su fake, ne valjaju i sl.

Free shipping.

Link to comment
Share on other sites

Ovako imam 45 dana fore za isprobati. AKo dođu za 2 tjedna, ostane mi cijeli mjesec za testiranje.

Isto kao sa ovim 5000k W5W žaruljicama. Tjedan dana su radile nonstop, nikakvih problema i dao sam pozitivan feedback.

Uklopit će se super sa NB!

 

PS: Uračunaj i izgubljeno vrijeme. Ovako platim i dođe mi doma :)

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

da ali ako nisu dobre ti plaćaš poštarinu što ih vratiš nazad u GB, a on ti vrati neto lovu

 

No, ni ja nebi baš od ovakvih s njuške, odmah je upala u oči bahata izjava:

Prije kupnje provjerite koje tocno zarulje trebate tj. ne kupujte napamet, jer naknadne zamjene nema.

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

nisam mislio da ću to ikada reći :D ,ali borny ,daj link od tih W5W 5000k žaruljica

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.ebay.com/itm/120981522455?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

 

Ovo šta je Borny linkao je koma, par minuta na sva 4 i da vidiš far.....testirano nažalost

 

 

 

Konačno mogu opovrgnuti iz prve ruke ovu tvrdnju i reći da nije do žarulja, barem ako si dobio/kupio iste kao ja.

U subotu vozio na svadbu u koloni vjerojatno više od 20min i apsolutno nikakvih promjena na faru, žarulji ili instalaciji.

Je li do žarulje, lošeg fara, oscilacija u naponu ili nečeg desetog, ne znam. Mogu samo reći da su žarulje ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovako imam 45 dana fore za isprobati. AKo dođu za 2 tjedna, ostane mi cijeli mjesec za testiranje.

Isto kao sa ovim 5000k W5W žaruljicama. Tjedan dana su radile nonstop, nikakvih problema i dao sam pozitivan feedback.

Uklopit će se super sa NB!

 

PS: Uračunaj i izgubljeno vrijeme. Ovako platim i dođe mi doma :)

daj onda javi  kako su se onda uklopile s NB+,jer sam i ja stavil NB+ ii one ledice kaj si mu prodal su bile puno bijelije od NB-a,pa je izgledalo bezveze,pa sam ih maknul ne,a ako imaš još koji par za prodat mogli bi se naći negde u zgb-u za vikend. pa da ih isprobamo onda.

Link to comment
Share on other sites

Tak su i meni ledice bile puno bjelije od bilo kojih H7 žarulja dosad. Ove plave žaruljice su 5000K i bolje se uklapaju, iako NB+ i nije nešto puno bjeliji od običnih žarulja.

Uskoro naručujem Hyper, iako nisu road legal :)

Link to comment
Share on other sites

Tak su i meni ledice bile puno bjelije od bilo kojih H7 žarulja dosad. Ove plave žaruljice su 5000K i bolje se uklapaju, iako NB+ i nije nešto puno bjeliji od običnih žarulja.

Uskoro naručujem Hyper, iako nisu road legal :)

 

 

Meni su one zakon, nešto slabije po kiši ali ništa strašno, a mrak svijetle + izgledaju, točno vidiš razliku ispred sebe, a lik u ovlaštenom me pita di sam nabavio žarulje:)

 

I da sada u Renaultu imaš cool blue, neke njihove, čini mi se da još više ilegal!

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Mogao bi ja te u dugo ubosti, di si ih kupio, link?

Android, Tapatalk i SwiftKey

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

danas mi je krepala zarulja od kratkog svjetla i zamjenio sam ju sa onom iz onog paketa za 20 kn

tek toliko da svijetli

jel mi mozete preporucit nekakve malo kvalitetnije al da nisu skuplje od 200 kn

naravno moze i jeftinije

trebam par da zamijenim odma obje

i gdje da ih kupim u zg

hvala

Edited by scenicRXE
Link to comment
Share on other sites

Ma ebay :)

 

Osram NB+ 16€ ili nelegalni Osram Cool Blue Hyper 21€. NB+ su mi došle iz UK za 7-10 dana, ne znam više točno.

Link to comment
Share on other sites

nisam nikad kupovao na ebayu tak da ne znam

a i htio bi da izdrze barem 1g za te novce

u godinu i pol koliko imam taj auto ni jedna zarulja mi nije pregorila

Link to comment
Share on other sites

nisam nikad kupovao na ebayu tak da ne znam

a i htio bi da izdrze barem 1g za te novce

u godinu i pol koliko imam taj auto ni jedna zarulja mi nije pregorila

 

Meni su NB+ na autu od kraja 9. mjeseca. Nije neko razdoblje, ali eto.

Mogu ti ja naručiti ako se odlučiš.

Link to comment
Share on other sites

koje žarulje trebate?? H1 ili H4 ili h7?

H7

@borny ak se odlucim budemo se dog

Link to comment
Share on other sites

Meni je Osram Cool Blue Hyper koji prolazi na tehničkom evo prvu godinu navršio...odlične!!

Link to comment
Share on other sites

H7

@borny ak se odlucim budemo se dog

Osram Cool Blue intese 64210CBI-DUO - 140kn/par

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.