Jump to content

Megane III razna kratka pitanja


brzi16v

Recommended Posts

On 10. 04. 2020. at 12:29, frane998 said:

Pozdrav ekipa,
Danas mi je žena dio auta donjela doma :D
Slika nije moja nego sam preuzeo sa neta.
Zanima me gdje bi mi bilo najjednostavnije i relativno najjeftinije tu ručku nabaviti?

Anđelka sam zvao, on nema.

Pozdrav

ZibTQml.jpg

https://www.facebook.com/marketplace/item/3046002395439364/

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, pitanjce. Žena danas skužila da joj je rade parking senzori, idem pogledat i ne radi ni rikverc svjetlo. Da li su oni na istom osiguraču ili je otišao neki switch koji ih oboje aktivira?

Link to comment
Share on other sites

Na istom, plus za senzore je spojen sa rikverc svjetlom.

Možda ti ne radi rikverc tipkalo/prekidač  ?

Link to comment
Share on other sites

Nemam blage, al sam suzil da kad prednji brisaci rade, ubacim u rikverc i straznji se ne pali...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, pitanjce. Žena danas skužila da joj je rade parking senzori, idem pogledat i ne radi ni rikverc svjetlo. Da li su oni na istom osiguraču ili je otišao neki switch koji ih oboje aktivira?
Pa imas valjda kakav unimer ili ispitivac doma.
Link to comment
Share on other sites

Na meganu 3 kad neradi senzori, vecinom ili ode prekidač ili ode zica u gibljivoj gumi između gepeka i karoserije

Link to comment
Share on other sites

On 24. 04. 2020. at 13:51, brzi16v said:

Na meganu 3 kad neradi senzori, vecinom ili ode prekidač ili ode zica u gibljivoj gumi između gepeka i karoserije

Sumnjam da senzori idu preko gepeka, meni nije radila kamera za rikverc, a problem je bio u precvikanim žicama, tako da mislim da je prekidač u pitanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prek gepeka idu od brisaca, svjetla i grijaca stakla..

Od senzora idu iz bunta po podu auta.

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ide i zica iz vrata geoeka, ona kao sto sam rekao ode vecinom, ili prekidac na motoru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poruka: "Clean diesel filter" u crvenom i upali se žuti ključ. Pobrišem grešku, ona se vrati, skinem filter, ispraznim, vratim, napumpam zrak, upali bez problema i mjehurića u cijevima. Grešku ne pali dok radi u mjestu, nego kad krenem, nakon par metara. Auto nema senzor za detekciju vode u filteru. Filter mijenjan prije cca 20.000 km. Znači li to da bi trebalo promijeniti filter ili je negdje drugdje kvaka?

Link to comment
Share on other sites

Jel 1.5dci ima neki limiter na maksimalnoj brzini ili je limitiran al manjkom snage 🤣

Screenshot_20200501-024938629.jpg

Edited by Display
  • Haha 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cisti gt style 

Link to comment
Share on other sites

Pa ima turbo, ništa nije slagao. Jakad budem lagunu prodavao napisat ću ajnšpric. 😎

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, laci said:

Cisti gt style 

Sjedi, 5!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sto nema svaki GT kozne bocnice sjedala itd? taj turbooooooooooooo stoji vec dugo, godiste/slike/napisano sve skupa ok al vjerovatno 100k skinuto

Link to comment
Share on other sites

Ekipa, molim malu pomoć

netko je na forum negdje stavio plan održavanja za meg 3 pa molim pomoć da to nađem. Slijedi mi servis na 105 tkm a nisam više u garanciji.. 

Sigurno ide, Ulje , filter ulja i filter kabine. 

Nisam siguran ide li filter goriva i filter zraka odnosno kad idu?
 

Hvala na pomoći

 

 

Link to comment
Share on other sites

F zraka je jeftin pa možeš i njega, f goriva vidi kad si zadnji put mijenjao pa ćeš znati dal ćeš sad ili sljedeci put.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi zamijenio i ulje u getribi na 100tkm. Ide 2 litre..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.