Jump to content

Iznevjerila Laguna


Mafro

Recommended Posts

Jel mozes golfom na meet doci? Isto je futaraš. Mi imamo meetove futaraša:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mafro

    51

  • usrmaatre

    47

  • filipbabok

    21

  • dado_sk

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

S golfa na Lagunu, ufff... Dajem Laguni (i tvom ocu) 2 tjedna do prve lampice. :D

P.s. pa nisi valjda zauvijek ostao bez Lagune i što je moglo otići na golfu?

Link to comment
Share on other sites

Valjda Yarisom? Golf je privremeno umro, ako sam dobro skužio :D . Danas vratio plastike na motor, sve još jednom pregledao, izmjerio aku (12,8V), još moram na benzinsku. Čekam potvrdu iz firme, u pon bi trebao za Bratislavu.

Link to comment
Share on other sites

Nisam zauvijek. :) Golfu je prednji most otkazao poslušnost tako da je laguna kod oca. Mislim da paljenja lampica neće biti, ali nikad se ne zna.

Link to comment
Share on other sites

Nisam zauvijek. :) Golfu je prednji most otkazao poslušnost tako da je laguna kod oca. Mislim da paljenja lampica neće biti, ali nikad se ne zna.

Šta je s mostom bilo?

Link to comment
Share on other sites

Valjda Yarisom? Golf je privremeno umro, ako sam dobro skužio :D . Danas vratio plastike na motor, sve još jednom pregledao, izmjerio aku (12,8V), još moram na benzinsku. Čekam potvrdu iz firme, u pon bi trebao za Bratislavu.

Tako je Mafro, na susret Renault klub foruma dolazim Toyotom. :D

Šta je s mostom bilo?

A što kod golfa može biti, istrulio. :D

Link to comment
Share on other sites

Tako je Mafro, na susret Renault klub foruma dolazim Toyotom. :D

A što kod golfa može biti, istrulio. :D

hoce li variti ili sto?
Link to comment
Share on other sites

hoce li variti ili sto?

Neće variti, ide drugi most.

Link to comment
Share on other sites

A to, pa bar za Golf 2 nema problema. Dijelovi se povoljno nađu i u lokalnoj pekari :D .

Treba mehaničar samo uhvatiti vremena, most je već kod njega.

Link to comment
Share on other sites

Golf2 prije istruli nego nešto na njemu krepa, ne kužim kako su nekad radili te aute

Link to comment
Share on other sites

Golf2 prije istruli nego nešto na njemu krepa, ne kužim kako su nekad radili te aute

bio je lim, motor i mijenjač. Od elektrike nista. Motor i njegovi vitalni dijelovi predimenzionrani. Formula za dugotrajnost. Kao i ruski tenk t55
Link to comment
Share on other sites

Motor na gofu od starog je bio turbo diesel iz Passata, a prerađen je u atmosferca skidanjem turbine, pumpe (stavljena reparirana sa starog motora) i dizna (također sa starog motora). Sad možeš zamisliti koliko je taj predimenzioniran.

Link to comment
Share on other sites

Motor na gofu od starog je bio turbo diesel iz Passata, a prerađen je u atmosferca skidanjem turbine, pumpe (stavljena reparirana sa starog motora) i dizna (također sa starog motora). Sad možeš zamisliti koliko je taj predimenzioniran.

Ovo se zove prerada :).

Link to comment
Share on other sites

Malo vi mene ono heb...? Taj motor u ovakvom aranžmanu može prevaliti više od milijun km. :)

Link to comment
Share on other sites

Malo vi mene ono heb...? Taj motor u ovakvom aranžmanu može prevaliti više od milijun km. :)

Ne, doslovno sam mislio, to je prerada :dada: , iako je Golf 2 u pitanju. Cijepljen sa Passatom :D :D .

Što se tiče ulja, poželjno je motorno. ali može i maslinovo odgovarajuće gradacije. Ipak je to VW :D :D .

Edited by Mafro
Link to comment
Share on other sites

Ne, doslovno sam mislio, to je prerada :dada: , iako je Golf 2 u pitanju. Cijepljen sa Passatom :D :D .

Što se tiče ulja, poželjno je motorno. ali može i maslinovo odgovarajuće gradacije. Ipak je to VW :D :D .

ne treba specifikaciju rn 0710-720?
Link to comment
Share on other sites

Unutra ide isključivo Shell Helix HX7 Diesel 10W40, ali mislim da ću prijeći na 15W40 zbog potrošnje (kao u svakog VW dizelaša) :)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.