Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Standardna tabla na ph1, takvu sam i ja imao, expression paket opreme.

Doduše, postoji još i ona druga verzija sa pixel displayem, onaj manji display između rpm i kmh sata.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moja tabla je bila takva. Doduše benzinac je bio ali isti vrag.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, darko said:

Stranica ne postoji?

nešto mi je krivo zalijepilo (https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-dci-75-grandtour-eco-r-link-servisna-84-tkm-oglas-26556200), ali nema veze, danas išao gledati i prodan je.... ima takvih hrpa po njuškalu, povrat s leasinga iz Njemačke...zanimljivo da varijanti sa Tce motorima uopće nema....

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ja da kupim i onog kojeg si stavio prvog a koji je prodan, odmah napravit i veliki i mali servis + leteci lezajevi... pa mirno spavas

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Odustao od dizela, gledam sad tce modele, navodno su OK motori, pa ako ima netko upućeniji što bi trebalo gledati kod ovih s malo više tkm tipa: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13421664
Odgovorio ti na drugom forumu, ako te sta jos zanima pitaj!

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nansale said:

Odgovorio ti na drugom forumu, ako te sta jos zanima pitaj!

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
 

Haha, mali svijet :D

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ne čitate dovoljno pažljivo.
Auto je atraktivan, elegantan i mističan.

Link to comment
Share on other sites

Uz sve nabrojeno auto će uskoro postati oldtimer [emoji23]

Poslano sa mog Redmi 3S koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Isto traži i splićanin za R11 .?  Valjda pucaju na nostalgiju .

Link to comment
Share on other sites

Taj auto po nicem relevantnom nemre vrijediti ni blizu, al kad si vec debil i ides na APP onda to ne radis u HR, nego stavis auto na neki od stranih oglasnika.

Mislim da je ipak veca vjerojatnost da se nade jedan pacijent medu parsto milijuna ljudi nego medu manje od 4 istih (milijuna).

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa....

molio bih vas vaše mišljenje po ovom pitanju....

frendica kupuje auto i pitala me za savjet jer i sama ne zna šta i kako; uglavnom naletih na ovo pa da čujem par informacija od iskusnijih...

http://www.autokuca-starkelj.hr/rabljena-vozila/#/used_cars/7140

znači auto s malo km  (skoro novo ?), ima povijest, kupujem od ovlaštenog dilera, vjerujem da bi auto trebao biti pregledan i ispravan, ima dobru opremu, disel mali potrošač, i na kraju cca 30 000 kn jeftinije nego da uzme novi s tom mašinom i opremom.... to je moje mišljenje, molim vas da me uputite ako nisam u pravu...

Link to comment
Share on other sites

Pa to je u biti to. Nema se tu sta reci. Probat jos dogovorit malo cijenu dole ili nesto da daju il plate i to je to. :)

Al mislim da je i ovako cijena OK.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja pomislio nesto demo od autokuce, testni, tako nesto. Sto u biti ni nije nuzno bolje.
Zasto rentacar vraca aute za 6 mjeseci sa manje od 20000 km?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mario #8 said:

Ja pomislio nesto demo od autokuce, testni, tako nesto. Sto u biti ni nije nuzno bolje.
Zasto rentacar vraca aute za 6 mjeseci sa manje od 20000 km?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Jer imaju tako ugovoren operativni lizing s ostatkom vrijednosti, da bi bila rata što manja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vozila uzimaju na operativni leasing s ostatkom vrijednosti. Što je manja kilometraža dogovorena za vrijeme trajanja leasinga i što je kraće trajanje leasinga, to je veći ostatak vrijednosti vozilu na kraju leasinga, te je samim time i rata manja. Automatski imaju uvijek “nove aute” u floti. 

Link to comment
Share on other sites

Ma kužim ja to. Ali što je s onim da autima najviše vrijednosti pada upravo u prvoj godini?
Da bi im trošak održavanja bio veći od pada vrijednosti vozila?

Razumljivije mi je nakon 3-5 godina ih vratiti pa uzeti nove, ali dobro... ?

Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno vraceno iz Rent a cara.
Pogledati vizualno da nije udaran i obavezno odozdo jer sam vidio nekoliko puta da se nasade na rizol i sl.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.