Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Auto je lijep.. ali i pravi dokaz koliko su cijene polovnjaka otisle gore!

Poslano sa mog 9026X koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kolko bi trebal trazit realno? auto je star 3-4 godine sa 60k km i dobrom opremom...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pao sam u financijsku krizu i moram nabaviti jeftiniji auto i vratit se rnou jer vag me ne impresionira. Makar sam vec postao ovo u jednoj sporednoj temi evo opet c/p sorry modovi:

Naisao sam na meg 3 1.6 16v prethistorijski motor al ok. Imao sam 1.4 pa znam kaj ocekivati. Nasao sam ovo. Za to imam novaca i nema puno km. Mozda tutnem i plin. Jedino volan izlizan al to se pretapicira..

Kakva je razlika izmedju meg 3 i meg 3 generation? Neznam jel berline il se Roca zeznuo..

Vidim ima kljuc a ne karticu?

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-1.6-16v-oglas-26667327

https://www.roca.hr/Rabljena-vozila/Renault-Megane-Berline-16-16V-Generation/321

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trazi.. ko da je to nac kruh u pekari... nema uopce benzinaca takvo godiste tu i tamo neki tce ostalo sve dci. Nasao bih ja kad bi bilo ajd probat cu.. hvala na savjetu. a zakaj ovaj ima kljuc to mi nije jasno.. i jefnog fluencea sam naso 2010. s kljucem. Jesu to Turci?

I kaj znaci Berline?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne treba. Imam sad skodu sa hrpom opreme i uopce ju ne koristim.. Cim manje opreme, manje problema.. samo centralno, daljinsko, tempomat i to je to. I maglenke mozda..

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ivan.martinko said:

 

I kaj znaci Berline?

 

 

5 vrata je berline, 3 coupe, karavan je grandtour, kabrio je cc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

generation je made in  Turkey

 

ovaj Scenic je Conquest model, relativno rijedak

Link to comment
Share on other sites

ja sam po svoju lagunu otišao avionom u Kaštela čim sam je provjerio po broju šasije

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, darko said:

Daj najdji neki s boljom opremom a ne socijala edition...rucna klima ono wtf


Ne fantaziraj. Do prije koju godinu je bio dobar i Megane Classic, a sad je minimum minimuma automatska klima? Ima ljudi koji preferiraju ručnu klimu, a nekima je sasvim svejedno sve dok ista hladi.
Inače, slažem se da po dobar auto ne bi trebao biti problem otići i malo dalje od mjesta stanovanja, iako bih i ja prvo istražio bližu okolicu.

Link to comment
Share on other sites

Jos malo pa u 2019 godini sigurno nebi uzeo auto sa rucnom klimom kad imam drugi auto iz 2007 koji vec tada ima automatsku klimu.
To je isto kao da kazes ma netreba mi ni servo ..bolji osjecaj mi je na volanu kad nema servo.
Ili sta ce ti android nob.... ma dobra ti je jos i dalje 3310

Poslano sa mog HTC Desire 12+ koristeći Tapatalk

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bih rekao da je automatska klima "standard" poput pametnog telefona (android je samo jedan od operacijskih sustava).
Bilo kako bilo, ne smatram korektnim nametanje prihvatljivih minimuma drugima koji su u potrazi za, u ovom slučaju, automobilom. Nemamo svi iste niti želje niti potrebe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bome slazem se , automatska klima nije nikakvo nasusno potrebno dobro i standard.Rucna radi as good as, nije usporedba s mobitelima ni blizu.

@ivanmartinko  ja sam imao generationa 2012.g. megana neko vrijeme ,sasvim solidan auto.Bas ono, solidan. Je , mjenjac je malo bucan kod mjenjanja brzina, vidi se da nije ono najugladeniji auto na svijetu,al auto ej sa 150 000km bio stvarno vrhunski ocuvan, nikakvih cudnih nepotrebnih zvukova , ni u motoru ni u ovjesu.Čak se ni granicnik vrata nije cuo nijedan.

 

S financijskog aspekta, nisam siguran sto ces dobiti sprodajom postojeceg auta pa kupovinom novog, ak hoces nesto kaj valja opet moras platiti..ali to moras sam za sebe odluciti.

Link to comment
Share on other sites

dio novca moram ostaviti za legalizaciju kuće, a ovo drugo mogu uložiti u drugi auto.. regan je do ljeta, valjda ga je netko ostavio staro za novo. kolko vidim ima ljetne gume, znači moram kupit zimske, i to kolko vidim opet nestandardna dimenzija 205/60-16 dok ostali meg 3 imaju "standardnu" 205/55-16.. svašta..

kažem oprema mi nije sad neka stavka, imam sad u ovom autu  auto klimu pa ju palim ručno.. namještanja siceva, električne retrovizore pa ih nisam pipnuo,  neznam, old school valjda.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, borny said:

Ne bih rekao da je automatska klima "standard" poput pametnog telefona (android je samo jedan od operacijskih sustava).
Bilo kako bilo, ne smatram korektnim nametanje prihvatljivih minimuma drugima koji su u potrazi za, u ovom slučaju, automobilom. Nemamo svi iste niti želje niti potrebe.

Neznam gdje ja nekome nesto namecem...samo izrazavam svoje misljenje.

A to se valjda smije? Demokracija ...sloboda izrazavanja i slicno?

Il si ti dezurni advokat RKH ?

Sta se mene tice osobno moze kolega ivan uzet i auto bez klime...ima i takvih ... i takvi se prodaju...malo teze al ipak da

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.