Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Kako bodu u oči ovu senzori za parkiranje otraga. Što nije to na meganima bilo u boji karoserije?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ivan.martinko said:

a jesi probao jel radi abs? tipa da se zaletiš i naglo kočiš, osjetiš da auto onak potrzava a ne blokira samo tako lako..

naravno, to sam prvo napravio i trzao je, znači abs šljaka...

iskreno bez obzira na to, ne pali se to tako često jer bih sigurno već rješavao problem... 

Link to comment
Share on other sites

okej, kaj mislite o ovom, jel to isto turčin, obična komandna ploča,  5 brzina itd..

2013. god. u baotiću stoji.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-m-gane-berline-1.6-16v-voyage-54.000-km-oglas-27162378

2 hours ago, zeko said:

Rabljeno se kupuje od nekog provijerenog ili osobe koju znas. 

Dobro ti max kaze kupit ces opet kramu s hrpe km koja nije propisno odrzavana. 

Moj savijet kupi novi auto na lizing s ratom do 1500kn i mir.

 

sa plaćom od 4700kn nemogu dobit nego na 5 godina, a da kupim auto za 80000kn i vraćam 110000 kn opet pušiona mislim..

Link to comment
Share on other sites

da, to sam i ja vidio.. ima čudno malo km, al moraju bit realni jer njihov je auto.. 

to je vjerojatno turčin, onaj sa višljim gumama koje su skuplje i ima ključ a ne karticu.. 

Link to comment
Share on other sites

Nije losa nego nije mi sjela. Veliko visoko glomazno, tesko, 4x4 trosi dosta. Ko benzinac.
Preskupo odrzavanje i tak. Uglavnom zavrsena prica..
Za moje potrebe je manji, obicniji auto, B ili C segment i bok.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

da, to sam i ja vidio.. ima čudno malo km, al moraju bit realni jer njihov je auto.. 

to je vjerojatno turčin, onaj sa višljim gumama koje su skuplje i ima ključ a ne karticu.. 

ja sam isto sumnjao u kilometre, ali mislim i da su ih vraćali, da nisu previše, možda tisuću.. iovako mi je auto pod garancijom pa sam znao da ću pod njom popraviti sve što ne bude valjalo..

a ako bi ti mogao izvući bar 6mj garancije na auto, mislim da bi ti ovo bila jako dobra opcija..

Link to comment
Share on other sites

Ivane a jesi razmisljao mozda opet o nekom starijem, jednostavnijem, jeftinijem autu? Mislim vidim da nisi neki zahtjevni korisnik, a i da nije da imas love na bacanje pa mozda ne bi bilo lose bacit pogled na nesto tipa Megane II ili Clio III do nekih 30ak tkn? Jednostavno, jeftino, a opet sluzi svrsi i imas love sa strane ako nesto pode po zlu pa mozes i mirno spavat. Imaju i takvi obicni, jeftniji auti neke svoje cari ako se mene pita.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svi imaju neke patnje za autima pa tako i martinko. Ja bi recimo 182, 197+225 i obični 225 

Ta tri redom, odjednom :aua:

 Mogu kupiti ali drugi su prioriteti..

Martinko opet pilis sa svoji idejama kao kad si se htio riješiti onog megana pa na kraju upao preko očiju u Škodu..jbga desi se. Kupi punto 2 ili 3, clio 2ili3, benzinca obavezno sa nebitno puno ili malo kilometara i par godina prst u uho. Kvarovi jeftini i isplivas iz ove nepodobne situacije pa onda mozes dalje puno lakše. 

Nije sramota voziti auto od neznam koliko godina sramota je voziti auto da selo vidi a frižider prazan..

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

U pravu ste svi. Hvala vam..
Da, trebam jednostavniji auto. Vozim se s posla na posao kroz tesku guzvu 16 km dnevno i jednom u 10 dana idem u istru, dalmaciju ili zagorje, slavoniju. Mislio sam uzeti opet meg 2 ali 1.6 16v, isto tak neku godinu. Razmisljao sam o dci-ju ali starijem, koji nema dpf. Do 2011 su euro 4 a dalje euro 5. Kak radi euro 4 ispuh? Kakav dpf ima 1.5 dci? Kak funkcionira egr na tim motorima? Buraz ima 1.5 dci 2015. u kangoou ali izgleda komplicirano.

Misljenja?

Link to comment
Share on other sites

Imam ti ja Micru 1.4 benz 2005. sa 115tkm, zena oce automatik pa ce ic u prodaju. Upravo servisirana, novi diskovi prednji i regana do ljeta. Di ces jednostavnije od toga ? 

Link to comment
Share on other sites

Da, kao Clio! 5 vrata, klima, putni komp, zimske gume.. ak te zanima dodi pa vidi, blizu smo.. 

Link to comment
Share on other sites

Ako auto nije rozi ne vidim čemu bi mogao biti problem 

Link to comment
Share on other sites

Daj posalji koju fotku i malo vise detalja na PM.. imam i zenu pa se i njoj mora svidjeti. Kuzis hehe..

Link to comment
Share on other sites

Ma nije rozi al je kolegi premali gepek. Stavit cu oglas tu pa cete ga vidjeti

Link to comment
Share on other sites

Jesu to renoove masine ili? 1.4 16v i 1.6 16v..
Ima nissan takve motore?
Slabiji su od renoovih..

Link to comment
Share on other sites

Nissan Micra je B segment, tj. gradski manji auto. Broj veci koji bi bio C segment ustvari klasicni kompakt je Tiida. Medutim jako nezastupljen kod nas pa valjda 99% ljudi ni ne zna za njega. Note je pak nesto izmedu Modusa i Scenica, rekao bih po bazi i platformi blizi Modusu, vjerojatno najslicniji Grand Modusu.

Nissan benzinci su njihovi, samo dizeli Renault.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.