Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

1 hour ago, borny said:

Nema slane vode u Dubravi tak da nije bed.

Ma da, onda si odi operi auto iznutra sa šlaufom

Link to comment
Share on other sites

I onda kupis od takvih debila auto. Kad gledam kak se ljudi voze po rupama i rinzolima dode mi na bljuvanje. Uzas. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Max said:

I onda kupis od takvih debila auto. Kad gledam kak se ljudi voze po rupama i rinzolima dode mi na bljuvanje. Uzas. 

 

Jbg nisu svi autoljupci niti se to moze ocekivat, zato tko se moze priustit, neka uzme novo ili od provjerene osobe.

Al da, meni je nekad doslovce zao gledat kako se ljudi voze, pogotovo kad su u nekim fora autima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 16. 12. 2018. at 19:34, dolac said:

sorry kolega, eto ja sam ga uzeo, na kraju na blef..... vrijeme ce pokazati jesam se zakopao ili ne..
dakle bivsi vlasnik je popravio kod mehanicara abs, kontakt je puko i to je to.. 
karavan kraj 2009, regan god dana i dva seta kotaca s gumama dobrim za dve sezone (iako stare) i konacnom cnijenom od 5700eur mi je bilo najjeftinije na njuskalu (nadam se da me to najjeftinije na kraju nece kostat najskupljom skolom) plus kaj nije od preprodavaca.. nema keyless i parking senzore, ostalo sve da i to mi je u redu.. i da, auto ima svega 109k km..... al je bio prljav zbog pesa kojeg je vozil da sam jucer 2h saugao auto :tup:

 

Pozdrav ekipa...šogy misli kupiti ovaj auto pa molim info ako tko ima o autu ili prodavaču... hvala

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.5-dci-2007-g-oglas-28191217

Edited by twingokile
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, twingokile said:

 

Pozdrav ekipa...šogy misli kupiti ovaj auto pa molim info ako tko ima o autu ili prodavaču... hvala

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.5-dci-2007-g-oglas-28191217

ja osobno, sam izbjegavao aute od preprodavaca.... cijena je smjesna za navedeni scenic, treba vidjeti auto

Link to comment
Share on other sites

Da i meni je cijena čudna...no čovjek ga dobio pod račun za drugi auto pa ga tolko cijeni da ga riješi...

Nema navigaciju ?

Link to comment
Share on other sites

Da i meni je cijena čudna...no čovjek ga dobio pod račun za drugi auto pa ga tolko cijeni da ga riješi...

Nema navigaciju ?

 

Eto..bijah..vidjeh..okrenuh se i odoh...

Auto je jeftin no bez obzira na to ne vrijedi te pare...loš je

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

ovaj iz uvoza ima više kilometara od prikazanih, vani nemre dizel star 7 godina imat 120000km i prodavat se na otpadu.. jer se to našem trgovcu nebi isplatilo.  ima vjerojatno prek 200tkm.

došlepao ga je izvana sa ćelavim gumama i stavio na njega najjeftinije nove gume  (nisu taurus), taj auto je besramno malo platio kad ga je sa davanjima ispao 40000kn +/-

ovaj drugi je odavdje, malo stariji, osim toga što je automatik, sve ostalo je bolje, motor puno jači, oprema i td..

neznam kakvi su ti automatici, pitaj Maxa..

da je to škoda octavia karavan 2.0 TDI  sa DSG bila bi 2000€ skuplja.

razmisli želiš li taj automatik ili ne, a ovaj drugi zabravi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ivan.martinko said:

ovaj iz uvoza ima više kilometara od prikazanih, vani nemre dizel star 7 godina imat 120000km i prodavat se na otpadu.. jer se to našem trgovcu nebi isplatilo.  ima vjerojatno prek 200tkm.

došlepao ga je izvana sa ćelavim gumama i stavio na njega najjeftinije nove gume  (nisu taurus), taj auto je besramno malo platio kad ga je sa davanjima ispao 40000kn +/-

ovaj drugi je odavdje, malo stariji, osim toga što je automatik, sve ostalo je bolje, motor puno jači, oprema i td..

neznam kakvi su ti automatici, pitaj Maxa..

da je to škoda octavia karavan 2.0 TDI  sa DSG bila bi 2000€ skuplja.

razmisli želiš li taj automatik ili ne, a ovaj drugi zabravi.

A na prvom se vidi šoder što se zna na što asocira :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

fo je fiat chrisler grupacija, JTD motori su dobri, neznam kak stoje sa regeneracijama..

inače pouzdani motori uvijek bili.. ugrađuju se u hrpu auta..

a sad servis za FCA neznam, znam da ima fiat servis mrkša na oranicama ili zagrebačkoj ostali ne znam..

https://en.wikipedia.org/wiki/JTD_engine#1.6_Multijet

teško bu ju prodl ko i renoa heheh..

Link to comment
Share on other sites

Frend je zapeo za Alfu Giuliettu i nikak ga ne mogu urazumit [emoji23] E sad, ima li kakva preporuka ili kaj ne uzimat? Ova mu je zapela za oko pa molim da malo pomognete ako znate [emoji3]
https://www.njuskalo.hr/auti/alfa-romeo-giulietta-1.6jtdm-xenon-navi-koza-18-panorama-full-oglas-28420417
Nek bježi od te "auto kuće " što dalje.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam potrebu komentirati normalan i lijepo napisan oglas. Korektan. Pošten.

I mogu reći da bi bio veliki fan praćenja svih stvari vezano uz vozilo, da završi recimo na ovom forumu. :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Čini mi se jako dobra prilika.

Nema priče u rukavicama, sve je jasno na prvo čitanje.

Cijena korektna obzirom na stanje koje se nudi i količinu dijelova uz auto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, neda mi mira od kad je izašao oglas, sve se nadam da će otic prije nego se ja odlučim. 

Najgore je sto je i žena rekla da joj se sviđa ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onda ne vidim ni jedan razlog zašto još tipkaš po forumu. :hop:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.