Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

3 minutes ago, Zrmi RS said:

Al to ocito j**e vas decke koji imate meg3. I to vas u Zg. Ok, slozili smo se da auto bolje ide. Dali je brzi na stazi, na ravnom, meni osobno nebitno. Ionako kad bih ga mogao kupit uzimao bih ga iz drugih razloga. Ne da budem brzi od trojke, nego da imam relativno praktican auto koji moze i da pojuri!

Onda si uzmes GTI šŸ˜‚

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zrmi RS said:

Bas i nije neka usporedba onda. Stage 1 vs OEM. Isto tako ni litraze motora nisu iste. A iskreno, kad bi me neko pitao koji da sada uzmem od ta dva uvijek bi bio trophy 4 sa 300hp. Mene ne j**e tko je tu na ravnom i za koliko brzi. Da me j**e onda bi uzeo novi M5Competition sa tuningom na 850ks pa da mi puse skoro pa svi. Cak ni rucni nebih uzimao. Vec klackalice. Daleko od toga da MRS3 ide ko demon. Vozio me Rene. Ali i raspadne se. Sve to kosta. Vozio sam novi RS4, A7, Porsche Panamera 4s, M6. Sve ih odrzavam u smislu pranja i detajlinga pa znam kako ti auti idu. I opet me dozivljaj u Meganu trojci vise iznenadi. No opet dovoljno mi je da imam i funkcionalni auto s dovoljno konja da pojurim i da mogu i prevest 5 putnika i imam ok bunker.Ā 

Kak nije neka usporedba kad je mrs4 deklariran na 280ks. Stage1 mrs3 je tu negdje s konjicom isto. A o pouzdanosti ne znam Ŕta pričaŔ. Pa 275 je na toj snazi sa istim internalijama kao i 250, samo drukčija mapa. Evo kod mene skoro dvije i pol godine sve drži tip top, 0 kvarova, problema i lampica. Problemi se javljaju na preko 320ks i 500nm

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zrmi RS said:

Bas i nije neka usporedba onda. Stage 1 vs OEM. Isto tako ni litraze motora nisu iste. A iskreno, kad bi me neko pitao koji da sada uzmem od ta dva uvijek bi bio trophy 4 sa 300hp. Mene ne j**e tko je tu na ravnom i za koliko brzi. Da me j**e onda bi uzeo novi M5Competition sa tuningom na 850ks pa da mi puse skoro pa svi. Cak ni rucni nebih uzimao. Vec klackalice. Daleko od toga da MRS3 ide ko demon. Vozio me Rene. Ali i raspadne se. Sve to kosta. Vozio sam novi RS4, A7, Porsche Panamera 4s, M6. Sve ih odrzavam u smislu pranja i detajlinga pa znam kako ti auti idu. I opet me dozivljaj u Meganu trojci vise iznenadi. No opet dovoljno mi je da imam i funkcionalni auto s dovoljno konja da pojurim i da mogu i prevest 5 putnika i imam ok bunker.Ā 

Ā 

2 minutes ago, Zrmi RS said:

Al to ocito j**e vas decke koji imate meg3. I to vas u Zg. Ok, slozili smo se da auto bolje ide. Dali je brzi na stazi, na ravnom, meni osobno nebitno. Ionako kad bih ga mogao kupit uzimao bih ga iz drugih razloga. Ne da budem brzi od trojke, nego da imam relativno praktican auto koji moze i da pojuri!

Sve si rekao. Meg4 ljepÅ”i, moderniji i elegantniji za vožnju od trojke, pogotovo EDC. Kog boli to Å”to ovaj malo brže juri po autoputu, ionako ćeÅ” za par sekundi dobit kaznu :D. Za to ne kupujeÅ” onda meg3 nego nabrijane nijemce.

A i to ručno mjenjanje mi viÅ”e ide na k, svi se nabrijavaju na ručni mjenjač, kao to je fora, to je auto itd...me je k, proÅ”lo vrijeme, najbolje onda da u ferrarija staviÅ” isto ručni mjenjač da guÅ”taÅ”. Neki nisu u mogućnosti kupiti novi RS, a drugi pak koji jesu su emotivno vezani za stare verzije pa si ne žele priznati da je novije bolje, možda ne u svemu, ali u bitnim stvarima je.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zrmi RS said:

Al to ocito j**e vas decke koji imate meg3. I to vas u Zg. Ok, slozili smo se da auto bolje ide. Dali je brzi na stazi, na ravnom, meni osobno nebitno. Ionako kad bih ga mogao kupit uzimao bih ga iz drugih razloga. Ne da budem brzi od trojke, nego da imam relativno praktican auto koji moze i da pojuri!

Ni najmanje me ne j**e to. Rango je uzeo auto da ga proba, jer je bio zainteresiran za kupnju. Imao je prije mrs3 stg1 i zamolio me da probamo, jer ga je zanimala usporedba. Tako su nastale ove snimke. Meni osobno je mrs4 super, al mi se ne sviđaju neke sitnice poput fap filtera, umjetnog pucanja i sl. I dalje super auto.Ā 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, homer said:

Ni najmanje me ne j**e to. Rango je uzeo auto da ga proba, jer je bio zainteresiran za kupnju. Imao je prije mrs3 stg1 i zamolio me da probamo, jer ga je zanimala usporedba. Tako su nastale ove snimke. Meni osobno je mrs4 super, al mi se ne sviđaju neke sitnice poput fap filtera, umjetnog pucanja i sl. I dalje super auto.Ā 

Stage 1.5 molit cu, ali deckima to ne igra ulogu, to vise nije Å TOK auto šŸ™ˆ

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ā 

5 minutes ago, Ninoo said:

Ā 

Sve si rekao. Meg4 ljepÅ”i, moderniji i elegantniji za vožnju od trojke, pogotovo EDC. Kog boli to Å”to ovaj malo brže juri po autoputu, ionako ćeÅ” za par sekundi dobit kaznu :D. Za to ne kupujeÅ” onda meg3 nego nabrijane nijemce.

A i to ručno mjenjanje mi viÅ”e ide na k, svi se nabrijavaju na ručni mjenjač, kao to je fora, to je auto itd...me je k, proÅ”lo vrijeme, najbolje onda da u ferrarija staviÅ” isto ručni mjenjač da guÅ”taÅ”. Neki nisu u mogućnosti kupiti novi RS, a drugi pak koji jesu su emotivno vezani za stare verzije pa si ne žele priznati da je novije bolje, možda ne u svemu, ali u bitnim stvarima je.

Snimka nije stavljena tu da bi se raspravljalo čiji je duži, nego kao fun fact. A o drugim glupostima koje si nadrobio, ne želim uopće diskutirat. Sve si rekao onim postom o ubrzanju, jednostavno ti nisu jasne neke stvari. I novi rsovi su napravljeni za novu generaciju koju ne zanima niÅ”ta osim stisnut gas i da edc odrađuje sve. I ja to poÅ”tujem. Al poÅ”tujte i nas kojima se ne sviđa da auti voze nas, nego mi aute.Ā 

Edited by homer
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, homer said:

Ob

Snimka nije stavljena tu da bi se raspravljalo čiji je duži, nego kao fun fact. A o drugim glupostima koje si nadrobio, ne želim uopće diskutirat. Sve si rekao onim postom o ubrzanju, jednostavno ti nisu jasne neke stvari. I novi rsovi su napravljeni za novu generaciju koju ne zanima niÅ”ta osim stisnut gas i da edc odrađuje sve. I ja to poÅ”tujem. Al poÅ”tujte i nas kojima se ne sviđa da auti voze nas, nego mi aute.Ā 

Joj od prvog dana kad sam doÅ”ao ovdje ima vas par koji se samo nadmećete koji je brži i sad ti tu neÅ”to govoriÅ” da to nije nadmetanje :D. JoÅ” vam fali i onaj LeoRS koji je stalno govorio kako je meg4 spor. Meni je daleko viÅ”e toga jasnije, ali si vi malo previÅ”e zabrijavate neke stvari. Ali joÅ” ste mladi. Činjenica je da 90% likova sa meg3 govori da je meg4 bezveze. Ponudi svima meg4 i vidi koji će uzeti. No nije ni bitno, pustite ljude da uživaju u novim autima, a ne stalno nabijati na nos kak je trojka bolja od četvorke.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, homer said:

Ā 

Snimka nije stavljena tu da bi se raspravljalo čiji je duži, nego kao fun fact. A o drugim glupostima koje si nadrobio, ne želim uopće diskutirat. Sve si rekao onim postom o ubrzanju, jednostavno ti nisu jasne neke stvari. I novi rsovi su napravljeni za novu generaciju koju ne zanima niÅ”ta osim stisnut gas i da edc odrađuje sve. I ja to poÅ”tujem. Al poÅ”tujte i nas kojima se ne sviđa da auti voze nas, nego mi aute.Ā 

Ajd mi molim te objasni sto znaci vozit auto? Mislis da ja nznm odvalit rucni mjenjac toliko brzo da razjebem korpu ili sto? Novi Megane nudi zato opciju da biras, rucni ili edc. S oba juris. A ako zelim da me auto vozi onda sjednem u A7 s kojim me adaptivni tempomat doslovno sam vozi. Mislim da je kubikaza u cetvorci problem, jer da je on brzi onda bi ga svi htjeli. Koji je na stazi brzi?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zrmi RS said:

Ajd mi molim te objasni sto znaci vozit auto? Mislis da ja nznm odvalit rucni mjenjac toliko brzo da razjebem korpu ili sto? Novi Megane nudi zato opciju da biras, rucni ili edc. S oba juris. A ako zelim da me auto vozi onda sjednem u A7 s kojim me adaptivni tempomat doslovno sam vozi. Mislim da je kubikaza u cetvorci problem, jer da je on brzi onda bi ga svi htjeli. Koji je na stazi brzi?

Joj zrmi ove demagogije možeÅ” prodavat ekipi koja te ne zna. Proslijedim u rs grupu tvoj post, može? šŸ˜‚šŸ˜‚

Ā 

@NinooĀ ZaÅ”to je problem ako je mrs3 brži po ravnom od mrs4? To će poremetit konstelaciju zvijezda?

Ne vrijedi s tobom raspravljat i misli si kaj hoćeÅ”..Ā 

Jer za konstruktivnu raspravu nisi, poŔto smo mi svi vlasnici starih rs krama, a ti si baja s cliom.

Edited by homer
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ninoo said:

Joj od prvog dana kad sam doÅ”ao ovdje ima vas par koji se samo nadmećete koji je brži i sad ti tu neÅ”to govoriÅ” da to nije nadmetanje :D. JoÅ” vam fali i onaj LeoRS koji je stalno govorio kako je meg4 spor. Meni je daleko viÅ”e toga jasnije, ali si vi malo previÅ”e zabrijavate neke stvari. Ali joÅ” ste mladi. Činjenica je da 90% likova sa meg3 govori da je meg4 bezveze. Ponudi svima meg4 i vidi koji će uzeti. No nije ni bitno, pustite ljude da uživaju u novim autima, a ne stalno nabijati na nos kak je trojka bolja od četvorke.

LeoRs je kupio m5 i ima dramu, ici na 1000ks ili ostati na 750ks.

Boli ga kita za renole vise, to je tak kad se razocaras u Renole.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, homer said:

Joj zrmi ove demagogije možeÅ” prodavat ekipi koja te ne zna. Proslijedim u rs grupu tvoj post, može? šŸ˜‚šŸ˜‚

@NinooĀ ne vrijedi s tobom raspravljat i misli si kaj hoćeÅ”, bmk.

Jer za konstruktivnu raspravu nisi, poŔto smo mi svi vlasnici starih rs krama, a ti si baja s cliom.

Ti si joÅ” samo jedan klinac koji misli da je popio svu pamet svijeta. Jer da si zreliji i pametniji shvatio bi da ja već mjesecima govorim da je moj clio bezveze i da mi je bolji megane GT, kamoli RS. Ali ti si uspio zaključiti da sam ja baja s cliom šŸ¤£.

4 minutes ago, therrlu said:

LeoRs je kupio m5 i ima dramu, ici na 1000ks ili ostati na 750ks.

Boli ga kita za renole vise, to je tak kad se razocaras u Renole.

E ovako jedino može doći na svoje :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, homer said:

Joj zrmi ove demagogije možeÅ” prodavat ekipi koja te ne zna. Proslijedim u rs grupu tvoj post, može? šŸ˜‚šŸ˜‚

@NinooĀ ne vrijedi s tobom raspravljat i misli si kaj hoćeÅ”, bmk.

Jer za konstruktivnu raspravu nisi, poŔto smo mi svi vlasnici starih rs krama, a ti si baja s cliom.

Vi i ta rs ekipa ste kao mala dijeca. Cinjenica je da vam je to ocito najbitnija i jedina stavka u zivotu. Valjda nisam u toj klasi profi vozaca kao ovih sto obaraju rekorde. A i dalje nevidite dalje od Renaulta. Ja nikome nista ne prodajem, postujem svaciji izbor. No garantiram isto. Da nekome nudim na izbor novi Megane 4 RS troohy ili stari Megane 3, evo 90%Vas bi uzelo novi. Sad ti meni mozes to demantirat da nebi ali ni ja se nezelim raspravljat. Kao da ja kazem da nebih sad uzeo clia 5 130edc novi nego bih ostao na 197-ici. Onak wtf.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ninoo said:

Ti si joÅ” samo jedan klinac koji misli da je popio svu pamet svijeta. Jer da si zreliji i pametniji shvatio bi da ja već mjesecima govorim da je moj clio bezveze i da mi je bolji megane GT, kamoli RS. Ali ti si uspio zaključiti da sam ja baja s cliom šŸ¤£.

Ā 

ImaÅ” pravo, klinac sam, jer se raspravljam s tobom. Uživaj deda šŸ˜˜

Plus mi je joÅ” i @Zrmi RS rekao da sam malo dijete. Sad sam dobio svoje. šŸ˜‚

I inače tko je tvrdio ovdje koji je bolji? Ja?? Nađi post molim te.Ā 

Btw, hoćeÅ” da im prenesem pozdrave i da te prime u grupu nakon toliko moljakanja?Ā 

Edited by homer
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zrmi RS said:

Sve se nema a M5 se kupuje. Sve brzi decki od brzih.Ā 

To ti je tak, netko cisti a netko kupuje, hranidbena piramida šŸ˜‚

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, therrlu said:

To ti je tak, netko cisti a netko kupuje, hranidbena piramida šŸ˜‚

Vidio sam jednog M5 Competition na prodaji. Ocito ni taj nije dovoljan.

Evo decki ovdje koji imaju bas dosta love i svoje firme na te nase Renolceke gledaju kao na djecije igracke. j**e se njim tko je tu brzi kad oni kopaju nos na brzinama gdje se RS raspada od buke. Ok nije to ta klasa auta, ali opet dizu se ti auti kao da su najbolji jer obaraju rekorde.

Link to comment
Share on other sites

Zrmi, tebi je vrijeme da si priuŔtiŔ jedan lijepi Golf 6 GTI DSG.

Osobno, Mk4 mi je kompletniji auto, a Mk3 bolji auto za ono kaj ja tražim.

Sad tko je shvatio - shvatio je.Ā 

Naravno, samo pitanje vremena je kad će doći 300 Trophy FL u garažu.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

LeoRs je kupio m5 i ima dramu, ici na 1000ks ili ostati na 750ks.
Boli ga kita za renole vise, to je tak kad se razocaras u Renole.

Ja mislim da bi tebao na minimum 1500 konja otic jer manje nema smisla...Sta sve ovdje covjek nece procitat[emoji85][emoji85][emoji85]


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, turbina said:


Ja mislim da bi tebao na minimum 1500 konja otic jer manje nema smisla...Sta sve ovdje covjek nece procitatemoji85.pngemoji85.pngemoji85.png


Sent from my iPad using Tapatalk

Odi u Rs grupu da to cujes tek. Nznm zasto sam izbacen iz nje hahahahsh

Link to comment
Share on other sites

Zbilja mi nije jasna priča, uspoređuje se Stg1 Meg3 sa stock Meg4...

Očito je na Meg3 ispeglana mapa tako da daje viŔe okretnog momenta u nižim okretajima i u Ŕirem području...

Da li to znači da je Meg3 bolji auto?! Ne nužno, samo znači da je brži u ovom slučaju...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@turbina terrlu se zajebava. VidiÅ” da su se jarčići napalili. Odmah se vuku paralele kak je netko rekao da je bolji mrs3, mrs2 il mrs7. A to uopće nije ni tema. Pa valjda je smisao foruma da raspravljamo uspoređujemo i zabavljamo se bez ovih napikavanja.

Nedavno stavim sliku rs meeta di je 70% valjda svih rsova i ninoo kaže kako je to bzvz, jer nema ni jednog novog, sve stare krame. I onda smo mi pristrani. Nigdje nisam napisao da je mrs4 s**nje, dapače pisao sam da mi se sviđa, a i argumentirao Å”ta mi se ne sviđa. I onda mi frajer kaže da sam ja klinac, a vjerovatno se ne brije joÅ”, sudeći po razini komunikacije.Ā 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ovo uranjeno kretanje meg3 me podsjeca na mog frenda koji uvijek krece na 1. trubu...vidi se i sa filmica, ali mu se ne da dokazati nikako :DĀ 

kako god, da meg4 je brzi, dostigao bi meg3, nema veze sta je ovaj krenuo 0,x s ranije...

a ionako ta dva auta nisu za geodeziju, za to je golf :DĀ 

Link to comment
Share on other sites

[mention=18439]turbina[/mention] terrlu se zajebava. VidiÅ” da su se jarčići napalili. Odmah se vuku paralele kak je netko rekao da je bolji mrs3, mrs2 il mrs7. A to uopće nije ni tema. Pa valjda je smisao foruma da raspravljamo uspoređujemo i zabavljamo se bez ovih napikavanja.
Nedavno stavim sliku rs meeta di je 70% valjda svih rsova i ninoo kaže kako je to bzvz, jer nema ni jednog novog, sve stare krame. I onda smo mi pristrani. Nigdje nisam napisao da je mrs4 s**nje, dapače pisao sam da mi se sviđa, a i argumentirao Å”ta mi se ne sviđa. I onda mi frajer kaže da sam ja klinac, a vjerovatno se ne brije joÅ”, sudeći po razini komunikacije.Ā 

Znas sigurno zasto sam to napisao[emoji6]Da se razumijemo mrs4 je stroj i to stoji,a drugi par rukava je sta ekipa htjela ili sta zeli rec...


Sent from my iPad using Tapatalk
[mention=18439]turbina[/mention] terrlu se zajebava. VidiÅ” da su se jarčići napalili. Odmah se vuku paralele kak je netko rekao da je bolji mrs3, mrs2 il mrs7. A to uopće nije ni tema. Pa valjda je smisao foruma da raspravljamo uspoređujemo i zabavljamo se bez ovih napikavanja.
Nedavno stavim sliku rs meeta di je 70% valjda svih rsova i ninoo kaže kako je to bzvz, jer nema ni jednog novog, sve stare krame. I onda smo mi pristrani. Nigdje nisam napisao da je mrs4 s**nje, dapače pisao sam da mi se sviđa, a i argumentirao Å”ta mi se ne sviđa. I onda mi frajer kaže da sam ja klinac, a vjerovatno se ne brije joÅ”, sudeći po razini komunikacije.Ā 

Znas sigurno zasto sam to napisao[emoji6]Da se razumijemo mrs4 je stroj i to stoji,a drugi par rukava je sta ekipa htjela ili sta zeli rec...


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, homer said:

@turbina terrlu se zajebava. VidiÅ” da su se jarčići napalili. Odmah se vuku paralele kak je netko rekao da je bolji mrs3, mrs2 il mrs7. A to uopće nije ni tema. Pa valjda je smisao foruma da raspravljamo uspoređujemo i zabavljamo se bez ovih napikavanja.

Nedavno stavim sliku rs meeta di je 70% valjda svih rsova i ninoo kaže kako je to bzvz, jer nema ni jednog novog, sve stare krame. I onda smo mi pristrani. Nigdje nisam napisao da je mrs4 s**nje, dapače pisao sam da mi se sviđa, a i argumentirao Å”ta mi se ne sviđa. I onda mi frajer kaže da sam ja klinac, a vjerovatno se ne brije joÅ”, sudeći po razini komunikacije.Ā 

Joj pa klinac si i po godinama koliko sam vidio i po tome Å”to te uvijek napaljuje samo tvoj meg3 koji je brži od meg4. I nisam ja odveo komunikaciju na svađu nego ti, tako da je očito tvoja razina. Briga mene, ja se smijem, nit imam jednog niti drugog, pričam s neutralne strane :).

A onaj moj post je krivo zvučao i krivo sam se izrazio, ali ga kasnije viÅ”e nisam mogao prepraviti jer su me citirali već. Trebalo je biti u smislu da mi je žao Å”to kao narod nemamo viÅ”e novaca pa da se čeŔće kupi i meg4, da nisu samo auti stariji od 5 godina nego da ima i najnovijih i najmodernijih primjeraka pa da bude neÅ”to novo i drugačije u odnosu na prijaÅ”nje.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Ivan1902 said:

Zbilja mi nije jasna priča, uspoređuje se Stg1 Meg3 sa stock Meg4...

Očito je na Meg3 ispeglana mapa tako da daje viŔe okretnog momenta u nižim okretajima i u Ŕirem području...

Da li to znači da je Meg3 bolji auto?! Ne nužno, samo znači da je brži u ovom slučaju...

Di je to tko napisao da je bolji? Uspoređivala su se 2 auta sličnih performansi iz čiste zabave. Video je stavljen tu kao zanimljivost. Nitko nije potencirao niÅ”ta osim ova dva junaka koja su svakom loncu poklopac. Onda se joÅ” i specijalac ruske javi sa stručnim miÅ”ljenjem. Nije ni čudo sta se forum srozao na niske grane, kad te odmah par dežurnih poklopaca opali po prstima.Ā 

Dakle ja ne tvrdim da je moj auto bolji, brži, lijepÅ”i ili neznam Å”ta. Meg 4 rs mi je super auto, moguće da će mi u budućnosti biti zanimljiv kad jednog dana dobijem dijete. Megane koji sad imam zadovoljava moje trenutne potrebe i očekivanja od auta. Nikome niÅ”ta nisam nametao, ni insinuirao.Ā 

Molim moderatore da obriÅ”u snimke, a ja se povlačim iz daljnje komunikacije.Ā 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglaÅ”avanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vaÅ”em web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa koriÅ”tenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponaÅ”anja.