Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja

MilosB

Recommended Posts

Vlado84

Išao sam ga iz znatiželje danas pogledati tamo na parkingu u Vž i zbilja auto izgleda odlično ali ovo sa sjedalom je bilo ko šaka u oko pošto piše da nema oštećenja u unutrašnjosti a kakti su ozbiljan prodavač. Nisam oglas uopće vidio na njuški dosad, na zadnjoj slici se dobro vidi ta poderotina na sjedalu. Kakvi su 1.2 tce motori? Znam da je bilo problema s povećanom potrošnjom ulja pa ga povukli na kraju i zamjenili s 1.3. I imaju povećanju potrošnju goriva nego bi trebali. Meni je to dovoljan signal da bježim koliko god mi se auto sviđao. Koliko po vama taj auto vrijedi?

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• macan

254

• shogo

171

• direstraits

141

• MB104

135

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kad mu počele lupkat balans stange ostavi ga odma😂😂😂😂

Stiglo neki dan.. ubacio danas.. izgledaju top.. nikakvih problema prilikom ugradnje, pašu stvarno plug N play.. nema lufteva niti zajebavanja s uglavljivanjem što zna biti kod zamjenskih dijelova...

Posted Images

MB104

Ja bi taj 1.2 TCe zaobišao. A i da zanemarimo sve njegove mušice, ne vrijedi preko 10,000 eura.

• Like 1
  • Thanks 1
ivan.martinko

na blok motora.

• 3 weeks later...
macan

Samo da prijavim, mjenjao sam ležajeve amortizera i kolko vidim/čujem prestalo lupkat kod motanja... Kaže mi i vlasnik servisa da je ženi uzeo gt lajna iz njemačke sa 50 iljada km i isti k.. ko i kod mene i škipe amortizeri i lupkaju ležajevi.. a posla za zamjenit pun k... brisači, kada, glavčina, poluosovine.... uzeo sam namjerno zamjenske jel ne želim više original smeče.... 700kn original 400kn zamjenski / kom.... pa ćemo vidjet koliko će trajat ova euforija :)

• Like 3
fabi

Ajde sretno sa lupkanjem ovjesa.. Nadam se da će ti ovo potrajati! 

I onda kada čujem kako pojedinci (čitaj vlasnici M4) pljuju po ovjesu megana 3. Nije najudobniji na svijetu, istina, ali u odnosu na M4 je faultless, spaceshutle. Kod mene 126 tkm faultless i bez ijednog čudnog zvuka, sve original, čak i  sponice balans štange.. 

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..