Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Sta mislis koliko bi jedan takav scenic kostao kod nas?!

Cisto za usporedbu renault zoe sa nekim srednjim paketom opreme dodje nesto manje od 270 000 kn. :jez:

dosta zoea se uvozi iz njemacke , u francuskoj sam vidio i kangoo ,fluence i neka dostavna na struju . Kasnimo mi za nekima vec dosta. Vani to vec par godina se prakticira ,te su centar grada ulice pune punionica, i sve su pune auti se pune . Neki dan sam 2 zoea vidio u zg ,netko ih je upeljao , vani se nade za 10000E +uvoz . samo problem je u godinu dvije imaju 100-200tkm. =) kad je daba pa se voze .  volio bi imati jednog takvoga na struju za svaki dan prometne guzve i kuca poso. A vikend kakva jurilica =)

Link to comment
Share on other sites

I ja bi Zoe, onaj od 41kw. Ima na jubito 2 svaba ga testirala, 428 km s jednim punjenjem odvozili

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

I ja bi Zoe, onaj od 41kw. Ima na jubito 2 svaba ga testirala, 428 km s jednim punjenjem odvozili

 

Šlapatalk

 

 

 

 

Zoe bo bio idealan auto za svakodneve aktivnosti, kuća, posao, birtija samo fali kod nas punionica i preskup je.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam zoe ima manu da je baterija u rentanju. Znaci niste je kupili.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Evo dosao drugi Scenic kod mene u grad. Doduse ne Grand nego kratka verzija. Bijeli...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam zoe ima manu da je baterija u rentanju. Znaci niste je kupili.

 

 

 

kad ode, ubace drugu i gas dalje ?

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam zoe ima manu da je baterija u rentanju. Znaci niste je kupili.

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 

 

Sada postoje obe opcije kupovine i s baterijom i bez nje. Ova cijena od 270 000 kn je naravno s baterijom.

U pocetku se prodavao samo s opcijom rentanja baterije.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam zoe ima manu da je baterija u rentanju. Znaci niste je kupili.

 

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 

 

koliko sam ja vidio npr. u engleskoj možeš birati rentanje ili tvoja baterija. Cijene se razlikuju

Link to comment
Share on other sites

c0888a317f2f197e963d38ff816d00c1.jpg

40a9859f72376c95406fc5cf58e2949f.jpg

Evo uzeo i krovnu kutiju tak da sam spreman za more. :) jos da godisnji dode cim prije....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Motion XT XL je to model. 500 litara je volumen.

Nisam gazda... Sin od vlasnika ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Super je auto i kutija (vjerojatno preskupa), ali ja uvijek prvo uočim ove spojeve kao na slici. Jel to stvarno tako stoji, jedno preko drugoga ili je ok?

Capture.JPG

Link to comment
Share on other sites

Na vozacevoj strani je ok. Tu s ove strane se vidi malo da nije skroz u ravnini, ali ne muci ti to mene ni najmanje...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

...to moremo lako photoshopirat :zubo:... inace je kutija zmaj, mi ju koristimo dva put na godinu (more i bozicni blagdani) i svaki put se cerekam od srece kaj ju imam jer nas spasava :dobroje:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Super je auto i kutija (vjerojatno preskupa), ali ja uvijek prvo uočim ove spojeve kao na slici. Jel to stvarno tako stoji, jedno preko drugoga ili je ok?

Capture.JPG

To mora malo tako biti ipak je to Reno.. Šalu na stranu, neki dan vidio jednog novog megana, ista situacija na suvozačkim vratima, na vozačkom ok..

Link to comment
Share on other sites

Ja bi kutiju malo unatrag stavio..

I meni se cinilo da su je malo previse naprijed stavili tako da cu je vjerojatno pomaknuti. Izgleda radi samo ili....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

treba malo vise ici iza, ne radi izgleda, nego radi otpora zraka, probaj da se linija A nosaca nastavlja na nos kutije...

Link to comment
Share on other sites

Ok thnx decki. Budem popravio onda. Ali me cudi onda sto oni to ne znaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mos si mislit kak njih to jako brine kak ce tebi kitija stajat.. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva je kod mene situacija sa spojevima na vratima. Sva cetri spoja iz bliza1a8e0674cb612bfaa4e0c5647b26574b.jpg94edc67b8711988315e8c9b55c3eff49.jpg9206a20666e62bf1411e4babe5800a5e.jpga7ab0ac072149fbd59c715acb0976168.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobro izgleda, ali kod vozacevih vrata je već tijesno. Ja bi to pratio jer ako se malo objese već će početi dodirivati zadnja vrata.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Di ste ekipa? Upeklo malo ha pa nitko nista ne piše. :p

Evo ove nedjelje krecem na prvi duži put s autom.

Idemo skroz napunjeni po autoputu do Poreča na par dana, i onda sljedeći petak dolje za Petrčane i to sam odlučio da čemo po Jadranskoj magistrali.

Dugo je prošlo od kad se zadnji put vozio onuda tako da idemo po njoj do Petrčana. Pa budem onda nadam se stavio izvještaj kako je prošao put.

Potrošnja koja se nekako ustalila sad kod mene je 8,5L/100km.

Moram opet spomenuti ventilaciju/klimu i otvore kroz koje puše... nikako da se naviknem na njih jer u Mazdi, kao što sam već rekao, imamo one okrugle koji se daju naštelati u svim smjerovima jer se okreće cijeli krug skroz. Kod Renaulta je taj raspon jako jako mali. Minimalno se da okrenuti gore dolje odnosno lijevo desno s time da kad se okrece lijevo se zatvara puhanje, a kako se okreće sve više i više udesno se puhanje sve jače povečava. I onda završim s direktnim puhanjem u mene kad je skroz otvoreno. Ako maknem malo ulijevo već se smanjuje intenzitet puhanja tako da po meni to nije baš najsretnije riješeno. Ili se jednostavno moram naviknuti još. Ne znam....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.