Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

O kolega samoborac, cestitke na prinovi! To si u Vasilju uzeo ili?

Prekrasni su vam svima ovi Scenici!

Edited by homer
Link to comment
Share on other sites

Kod mene u Zagrebu, Dugave je jedan zlatni, kratki. Vi svi imate dugačke? :)

Link to comment
Share on other sites

 

O kolega samoborac, cestitke na prinovi! To si u Vasilju uzeo ili?

Prekrasni su vam svima ovi Scenici!

Nisam, uzeo sam ga u ac redan u krapini,

thnx

Link to comment
Share on other sites

Kod mene u Zagrebu, Dugave je jedan zlatni, kratki. Vi svi imate dugačke? [emoji4]

Hahhahahahahah. Pa da.... :p

Link to comment
Share on other sites

je**m ti sve, kako ovaj auto jebeno izgleda, mislim da konkurencije nema trenutno po dizajnu...vauuu efekt na n-tu

Link to comment
Share on other sites

Evo ekipo i zadnja vijest od mene, za auto i dalje neznaju gdje je tako da su novci natrag u đepu i odluka je pala na škodu kodiaq sa 7 sjedala. Ali i dalje vas pratim jer uživam u slikama [emoji1]

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Majke ti mile ne znaju di im je auto?!! Pa ja cu se ranit! Svasta sam cuo, ali ovo...????

Znaci Kodiaq it is then. Bolji odabir od Tourana svakak. Da nije izasao Grand Scenic s takvim bolesnim dizajnom vjerojatno bih ozbiljno i ja razmisljao o Skodilaku. Kada dolazi? slobodno stavi par slika kad stigne. Kad ti vec nije bilo sudeno da stavis Scenica. ;)

P.s.- mog danas susjed dosao pogledati. Nije se mogao nacuditi kolko dobro auto izvana izgleda, te 20" gumama :p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I ja sam gledo skodilaka sa sedam sjedala ali opet u slicnoj opremi bi bio 300+ tisuca.. I ovaj mi je bio preskup scenic tako da sam odustaio od kodiaka. Makar imao sam octaviu3 i nesto posebno razlike nema u unutrasnjojsti pa me je to odvuklo u drugom smjeru.

Link to comment
Share on other sites

Eto, kupljen kodiaq 2.0 tdi dsg, style paket oprema plus nekoliko dodataka i 7 sjedala. Auti se čekaju do kraja godine, ali im je jedan u dolasku i uspjeli smo promijeniti boju, felge i opremu prema mojim željama, tako da bi trebao biti tu kraj 7., početak 8. mjeseca.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

E to je poslovnost!

Moraš promijeniti auto u profilu, sada je Škodilak

Link to comment
Share on other sites

Full led naprijed i iza je serijski u Style opremi koja je ujedno najjača. Boja quartz siva, unutra crna alcantara

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Nije škodilak već škodiaq

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

E to je poslovnost!

Moraš promijeniti auto u profilu, sada je Škodilak

Cestitam.... ne samo da mora promijeniti auto u profilu nego i forum. He he. ;) salim se. Stavi slike svakak kad stigne....

Kolko love ako slobodno pitam?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Auto je ogromni, ali jednostavno nisam mogao prezvakati kako izgleda izvana. A i u toj opremi koju sam htio mi je isao preko 300k a vec je grand bio gornja granica mogucnosti.... btw. Full led svjetla i kamera za voznju unatrag su po meni najjace stvari vezano za opremu u automobilma trenutno. Strasno kako ta svjetla obasjavaju cestu!!

Link to comment
Share on other sites

Auto je super, zaista je ogroman. Nije tajna, cijena je bila 293 000,sa popustom 275 000. Oprema gotova sva kao u Scenicu, nije koža i nema stakleni krov. Nešto je viša cijena, čekam ga do 9. mjeseca pa razliku do tada se nadam pokrpam. Na prvu nije najljepši auto, scenic je meni i dalje ljepši, ali sam se već naviknuo, a i jako sam zadovoljan sa kvalitetom izrade.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

No tu stajem da ne zatrpavam grupu sa autom koji nema veze sa temom. Za sve o njemu na privatno, a i dalje sam tu za slike i komentiranje vaših ljubimaca

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uf, lijepa cifra nema sta. Dobio si dobar popust isto ko i ja sa Scenicom. Ma sam ti stavi slike kada stigne ako admini dopustaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako se neće buniti, budem ih stavio par komada, to je najmanji problem.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Možeš već sad otvori poseban topic za Škodiaqa, da sve bude pregledno i na jednom mjestu.

Link to comment
Share on other sites

Može na private kako, koja rubrika?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ostale marke vozila i motori. :dobroje:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidim svi uživaju u novim autima, nema više slika, komentara... Jel palo neko druženje vlasnika scenica?

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se ponudio bio i sve rekao gdije kako.. nitko mi se nije javio. A slikice.. ah... tko ce ga stalno naslikavati :)

Mogu vam samo reci da za koji dan idemo 5 odraslih, 2 dijece u sjedalicama i dva velika kofera na put od 300km pa cete dobiti info kako se je voziti na malo vise km natrpan dokraja i svih sedam putnika. Isprobao sam i taman kada se digne treci red sjedala stanu naknap dva velika kofera. Krovni nosaci sa kutijom bi dobro dosli ali ih momentalno nemam. Do jedne druge prilike kada kupim.

Link to comment
Share on other sites

E baš me zanima kako će se ponašati scenic u toj situaciji, kakav će biti raspored sjedenja, potrošnja,performanse..

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice potrosnje. Jucer sam se vozio po autoputu od 90 pa do 170 i gledao po trenutnoj potrosnji koliko trosi. Na 90 trosi ko upaljac 2,5-3 litre, svakih 10km/h gore ugrubo 0,7 do litre skace potrosnja. 120kmh mu je oko 5-5,6 litra potrosnja odprilike sto mu je nekako najoptimalnije sobzirom na okretaje i potrosnju. Ovo sve iznad trosi ko lud. Vec na 140 sto i nije neka brzina trosi preko 7 litara.

Raspored sjedenja je da srednji red ide skroz naprijed tako da treci rec mogu uopce sjesti unutra inace nebi imali mjesta. Mi naprijed cemo isto morati malo naprijed se povuci pa nece biti bas najkomotnije za voziti vise malo skvrcen. Vozio sam i prije skroz naprijed kada sam nesto trebao prevesti a nije stalo u auto ali to su bile male kilometraze.

Mene interesira i potrosnja kod kodiaqa. Jer ona ima drasticno veci co2 a co2 se mjeri isto tako i iz potrosnje i kada sam isao gledati specifikacije stvarno trosi litru vise nego scenic. Tako da kodiaq bi trebao imati jos vecu potrosnju od scenica samo mi se cini da na vecim brzinama bi manje trosio zbog ipak jacega motora. 

Matija reci kakva je kod tebe situacija.. ti imas 160ks ali je automatic pa samim time i trosi vise.. ali daj stestiraj malo autoput 100,110,120,130 itd... do koliko stignes ;)

 

Edited by Antunhr
Link to comment
Share on other sites

To ćeš se još načekati, meni kodiaq stiže tek 8. ili 9. mjesec

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bok svima, evo ja sam se jučer vratio iz istre (cca 300 km). Bilo nas je 3 odraslih, 2 klinca i pas. Mogu reći da se auto lijepo vozi i da je stabilan pri brzini od 150-160 i da mi je potrošnja 6.5 litara što mislim da i nije tako puno s obzirom na težinu i brzinu. 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.