Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

ako se ne varam TRW proizvodi za Renault samo je razlika u ambalaži i drugom logu.

Nakon isteka garancije ubuduće ću stavljati ATE ako ih bude u ponudi. 

Link to comment
Share on other sites

Moj je jos 3 godine pod garancijom ali kocnice ne ulaze pod redovno odrzavanje pa je tu rupa gdije si sam mogu to srediti pa ostaviti 700kn u đepu :)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Antunhr said:

Drustvo koliko ste napravili kilometara sa scenicima. Moj ima 35t km i vec su mi prednje plocice otisle a nemogu reci da sam bas kocio, uglavnom jako polako kocim i ne divljam. Ne sjecam se da sam ikada naglo uopce zakocio sa tim autom. 

Nove prednje plocice oko 1000kn u renaultu, trw zamjenske 500kn(nema ih nitko na stanju, samo dva ducana drze uz naruđbu prije)

TRW su OE.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas sam skinuo kotace i imam sta vidjeti. Disk plocice na pola tek potrosene, pojima nemam kako su oni u servisu vidili da su potrosene. Skinuo celjusti ali ona sredina gdije je rupa na plocicama zapunjenje do kraja, pocisto to sve i vozi dalje jos toliko. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U servisu su jedino vidjeli priliku za zaradu.

Isto su i meni rekli a pločice manje od pola potrošene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U zadnje vrijeme mi se jedan retrovizor ne otvara kod ulaska u vozilo. Koliko se sjećam netko je spominjao da mu se to isto događa i da retrovizor treba podmazat, jel to mogu učiniti sam i kako?

Link to comment
Share on other sites

Imao sam ja s tim problema. Ako ti je auto pod garancijom odi u servis jer je malo teže skinut plastiku retrovizora. 

Link to comment
Share on other sites

I ja isto. Ali iskljucivo u zimskim mjesecima. Ne znam zasto. U ljeto je sve normalno...

Nego, jel netko vec zamijenio zimske za ljetne gume ili jos ne?

Neki dan okrenuo 50.000km bas


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo, gaziš ga kako spada :)

Ja imam u planu na Megane-a za vikend

Link to comment
Share on other sites

Jel zna netko zašto me traži plaćanje kod skidanja updatea mape na r-link storeu? Map update service mi vrijedi do 12/2020 pa mi nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

Jel zna netko zašto me traži plaćanje kod skidanja updatea mape na r-link storeu? Map update service mi vrijedi do 12/2020 pa mi nije jasno.


Hm. Ne bi te trebao traziti. Ne znam stvarno....

Btw. Di vidis do kad ti vrijedi map update service?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

A ako hoces to doplatiti koliko to kosta i sta moras napraviti?

Mada je sam si poslozio Apple Carplay i prakticki ne koristim vise njihovu navigaciju nego uvijek iskljucivo Google Maps tako da mislim da se ne isplati placat vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Traži me 84,9€ za 12 mjesečnu pretplatu koja omogućava max 2 updatea. Malo mi je to bezveze budući mi ta usluga vrijedi skoro dvije godine još ?

Link to comment
Share on other sites

Traži me 84,9€ za 12 mjesečnu pretplatu koja omogućava max 2 updatea. Malo mi je to bezveze budući mi ta usluga vrijedi skoro dvije godine još [emoji20]


Sad sam i ja isao svoje provjeravat i meni isto tako stoji, a imam besplatne updateove do 1.5.2020.

Kao da bi morao platiti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Treba instalirati R-LINK 2 Toolbox i priključiti formatirani USB disk (FAT 32) pa onda nudi update bez plaćanja. Skinuo sam update na disk pa ću sutra instalirati u auto. Probao sam zvati 0800 15 16 ali nitko se ne javlja, zvao servis kod koncesionara ali taj koji nešto zna je operiran pa ga ne bude niti ovaj niti idući tjedan :)  Katastrofa, čovjek se zapita za što je dao toliko novaca a ne uspijeva dobiti povratnu informaciju. Pa sam uspio nekako dobiti uputu preko stranih foruma koju eto dijelim.

Link to comment
Share on other sites

Treba instalirati R-LINK 2 Toolbox i priključiti formatirani USB disk (FAT 32) pa onda nudi update bez plaćanja. Skinuo sam update na disk pa ću sutra instalirati u auto. Probao sam zvati 0800 15 16 ali nitko se ne javlja, zvao servis kod koncesionara ali taj koji nešto zna je operiran pa ga ne bude niti ovaj niti idući tjedan [emoji4]  Katastrofa, čovjek se zapita za što je dao toliko novaca a ne uspijeva dobiti povratnu informaciju. Pa sam uspio nekako dobiti uputu preko stranih foruma koju eto dijelim.

 

 

Skidam.... mada nudi mi verziju mape iz prosinca 2017-te?? Smijesno.

Zato i koristim Google karte stalno prek Apple Carplaya

 

316c58b588bf2c540c9ca86237b78adf.jpg

 

Skida mi i R-Link novu verziju koliko vidim.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Link to comment
Share on other sites

Jel radi kome weather i coyote aplikacija? Meni povremeno weather radi a coyote nikad nije proradio :) Još nešto što smo platili a ne radi!

Link to comment
Share on other sites

Ipak sam u krivu:

Verzija 3.3.16.960 je od Octobra 2018-te.


7707bb5809c3811073565b225b71b2b1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Skinuo update nove verzije navigacije preko toolboxa na usb, ali kada hocu instalirati update u autu, instalacija krene u redu, dode do trecine negdje i samo prekine bez ikakvog errora i krene ponovno isto instaliravat. I tako u krug....

Jel zna netko zasto je to tako?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Probaj ugasit sve, van stick i ponovno...

Tj, prvo ti snima aplikacije i tako par puta kreće "nanovo"

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Probaj ugasit sve, van stick i ponovno...
Tj, prvo ti snima aplikacije i tako par puta kreće "nanovo"



Ma krece vec kopiranje podataka karte i tako unedogled. Prekine, pa me ponovno pita da li zelim azurirati kartu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.