Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Probaj izbrisat fajlove od navigacije s usb-a i ponovno downloadat update preko aplikacije.

Link to comment
Share on other sites

Probaj izbrisat fajlove od navigacije s usb-a i ponovno downloadat update preko aplikacije.


Preko Toolboxa mislis?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

M@tt jesi li uspio?


Nisam jos stigao probati. :p veceras cu ponovno....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao... :p

Nego poznanik jucer postao vlasnik jednog Scenica. Ovo je slika sustava:

d0f953c31148c10fcb18fe66ac90dc42.jpg

Ono sto me isto iznenadilo je sto novi ocito dolaze bez onih predimenzioniranih stolića iza. Ocito su ih odlucili izbaciti. Njemu nisu rekli da ih nece biti pa je sad malo ljut, ali u kratkoj verziji je i bolje da ih nema. Meni u grand verziji jos kako tako....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A ja sam zapeo na 3.15 programu



Ja sam na 3.3.16.966


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Bas sam odabrao dan za promjenu na ljetne gume... :p

Btw. Kolko vidim u novom auto klubu Espace je dobio motor 2.0
Ne znam da li isti nude i za Scenic.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jučer kupio 4 alufelge s ventilima i gumama pa tražim gdje bih najjeftinije našao demontažu :) 

Imam sad dva seta felgi i guma pa ubuduće mogu sam premontirati prije sezone.

Link to comment
Share on other sites

fućkaj najjeftinije, nego da naprave dobro.. dao si više tisuća kuna za kotače i nemoj štediti na kvalitetnoj ugradnji i balansu..

ja znam za ove da su dobri..

http://www.darioauto.hr/darioauto.htm

i Vulkal na Slavonskoj navodno, makar sam ja išao u jankomur.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jučer kupio 4 alufelge s ventilima i gumama pa tražim gdje bih najjeftinije našao demontažu [emoji4] 
Imam sad dva seta felgi i guma pa ubuduće mogu sam premontirati prije sezone.


Ja od pocetka radim tako jer sam dobio set zimskih na poklon kod kupnje. Doduse, ja sam uzeo celicne za zimu i 20” ratkape :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Nisam još promijenio gume jer me nešto kopka, novi set alu felgi(rabljenih to zaboravih napomenuti)  koje sam kupio su skinute isto sa Scenica IV i imaju na sebi TPMS ventile. Hoće li moje vozilo prepoznati te druge TPMS ventile ili trebam ići na programiranje? Programiraju li se TPMS ventili na marku vozila i tip ili individualno prema vozilu jer mi u tom slučaju neće biti prepoznati?

Link to comment
Share on other sites

U Vulkalu 440kn promjena seta sa zimskih na ljetne. Godisnje 880kn, lokalni vulkanizer 400kn, godisnje 800kn. 

Link to comment
Share on other sites

Jučer sam bio na servisu da mi pogledaju suvozačev retrovizor koji se povremeno otvori do pola. Ko za peh zadnjih nekoliko dana mi se to nije događalo i naravno oni su nekoliko puta otvorili i zatvorili i utvrdili da je sve ok. Spomenuo sam podmazivanje ali nisu niti to napravili. Sad je na meni da snimim film kada se to opet dogodi da bi imao neki dokaz da govorim istinu. Usput sam ih priupitao i zašto mi aplikacija Weather više ne pokazuje temperaturu pa su mi rekli da je istekla valjanost aplikacije iako mi vrijedi još skoro godinu dana. Vidljivo i u vozilu i kada odem na my Renalt pa mi nije jasno što oni uopće znaju o vozilima koje zastupaju.

Link to comment
Share on other sites

Znaju nista ili jako malo!! Cast izuzecima.

Najbolje dokazuje da ja u svom vozilu imam Apple CarPlay i Android Auto koje sam si sam slozio preko kabla i laptopa, jer su oni rekli da ne znaju za to i da moje vozilo ne moze imati to instalirano jer su tek kasnije verzije Rlink imale to standardno u vozilu.

Nadalje, vezano za retrovizore. Ista stvar koju ti sada tu govoris se i meni dogadala, i naravno da kad sam dosao tamo da su se retrovizori zatvarali i otvarali normalno i oni nisu pronasli gresku, pa je ispalo da ja govorim nesto sto nije. :p

I vidi vraga, prosli tjedan sam bio na zamjeni guma, i hop suvozacev retrovizor se nije do kraja zatvarao i otvarao. Eto vam sad.
Uglavnom, nisu se ni trudili pogledati nego je frajer odmah narucivao oba nova retrovizora!!!! Danas su bas dosli ali idem drugi tjedan na zamjenu. Sad me bas zanima da li ce to rjesiti problem ili ce se nakon nekog vremena to opet desavati i s tim novima.

Ista stvar je bila i lupanje u prednjem kotacu kao nista se ne cuje. Dok nisam poludio i trazio voditelja servisa da imse provoza malo po lezecim policajcima malo s menom. Pa se onda i sam uvjerio i tek onda je isao traziti gresku, i gle vraga, odjednom iz francuske dosla direktiva da je to greska na vise vozila i onda su je otklonili.

Tako ce valjda bit i s tim retrovizorima, dok oni ne dobe napismeno da nest ne valja s njima, nece dirati!! A garancija prolazi....

Ma.... balkan sta ces. Zalosno....


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispada kao da jedva čekam da odvezem auto k njima i budem bez njega čitav dan, za ovo gore navedeno sam ostavio auto u 8:30 a oko 13:30 mi javljaju da su istestirali i sve je u redu i mogu doć po auto ?

Link to comment
Share on other sites

Ja hodam u Varaždin. Nisu losi oni.... sada kada sve rješavam sa voditeljom servisa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ko i sve kod nas.

Moraš biti bezobrazan i povisiti glas da bi te netko doživio ozbiljno i napravi svoj posao kako bi trebao i bez povišenih tonova i otresitog razgovora.

Umara me to i gubim volju za pristojnim razgovorom.

 

Link to comment
Share on other sites

Kod nas je to tako kad su ovlašteni servisi u pitanju, ne samo Renaultovi nego i ostali.   Jedna velika srednja žalost!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, petak said:

ko i sve kod nas.

Moraš biti bezobrazan i povisiti glas da bi te netko doživio ozbiljno i napravi svoj posao kako bi trebao i bez povišenih tonova i otresitog razgovora.

Umara me to i gubim volju za pristojnim razgovorom.

 

dobro zboriš... čim povisiš ton i počneš se ponašat ko sirovina odmah te shvate ozbiljno, sve do tada je, lako ćemo s njim...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.