Jump to content

SCENIC IV - ESPACE V


M@tt

Recommended Posts

Ja sam takvog imao na megane iz 2003. godine. Ali nije bilo loše, služilo je svrsi

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne, ozbiljan sam. Meni su daleko najpraktičnije rješenje koje sam isprobao, a isprobao sam ih dosta. Još sam se 2001 susreo sa Renaultovim komandama na volanu, nakon toga sam isprobao vw, Hyundai, Peugeot, Ford, Toyota i sad kad se opet družim sa Renaultom to je jednostavno to. Jednostavno bez obzira na položaj volana, komande su uvijek na istom mjesta + nema zbrke oko tipki na volanu, tamo su regulator i tempomat. Drugim riječima, lijeva ruka je uvijek sloboda za volan,  a desna je tu volan, komande radua i mjenjač, sve je intuitivno, a fino su riješili i Bluetooth telefoniranje sa tim komandama. Ono što je dobro se ne mjenja, tako je i ovdje, ove komande su doživjele samo fini tunning.. Puno se vozim za volanom, i praktično rješenje koje je intuitivno se cjeni, a izgled u ovom slučaju je nebitan. Puno tipkica na volanu možda izgleda vau, ali je nepraktično..

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

Jednom kad se naviknes stvarno je odlicno, takodjer je i citroen berlingo primjenio isto, ali kolege koje voze njemacko auto nikako tako nesto nemogu prozvakati.

Link to comment
Share on other sites

Jednom kad se naviknes stvarno je odlicno, takodjer je i citroen berlingo primjenio isto, ali kolege koje voze njemacko auto nikako tako nesto nemogu prozvakati.

Pug/Citroen imaju isto satelite iza volana, puno se družim sa Pugovima, ali Renault rješenje je bolje pod prstima i ima više funkcija. Što se tiče njemaca njima je njihovo uvijek sve najbolje.. A sad pitanje, koji je bolji sistem za paljenje svjetla, onaj na ručici žmigavca ili ono tulavo njemačko sa posebnom prekidačem? Moj odgovor već imate..

Edited by fabi
Link to comment
Share on other sites

Famozni bose woofer. Smijurija po meni kada je plastike kako moze dati zvuk normalan zato i je tako traljav

Moj udara i vise nego solidno a i onaj sto sam ga isprobao u Meganu 4 na velesajmu isto posteno nabija...tak da ne vidim traljavost.

Link to comment
Share on other sites

Antunhr, jel možeš napraviti kratak osvrt na Renault park assist? Kako funkcionira, dali dobro sam uparkirava i slično.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Antunhr, jel možeš napraviti kratak osvrt na Renault park assist? Kako funkcionira, dali dobro sam uparkirava i slično.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Dobro pitanje. I mene to interesira? Jesi ga isprobao?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isprobao i radi bez problema iako sam dojma da se ja sam puno brze parkiram, ali kad je malo mjesta odlicna je stvar

Link to comment
Share on other sites

Moze mozda sutra snjimim i video ako uspijem. Niti ga ne vozim par dana. Zena mi otela auto :)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Probao sam obicnoga na test voznji i siroce se stalno blesiro. Na svome nisam probo. Ja vjerujem da sa softwerom da to rijesiti da bude bolje sa vremenom

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne, ozbiljan sam. Meni su daleko najpraktičnije rješenje koje sam isprobao, a isprobao sam ih dosta. Još sam se 2001 susreo sa Renaultovim komandama na volanu, nakon toga sam isprobao vw, Hyundai, Peugeot, Ford, Toyota i sad kad se opet družim sa Renaultom to je jednostavno to. Jednostavno bez obzira na položaj volana, komande su uvijek na istom mjesta + nema zbrke oko tipki na volanu, tamo su regulator i tempomat. Drugim riječima, lijeva ruka je uvijek sloboda za volan,  a desna je tu volan, komande radua i mjenjač, sve je intuitivno, a fino su riješili i Bluetooth telefoniranje sa tim komandama. Ono što je dobro se ne mjenja, tako je i ovdje, ove komande su doživjele samo fini tunning.. Puno se vozim za volanom, i praktično rješenje koje je intuitivno se cjeni, a izgled u ovom slučaju je nebitan. Puno tipkica na volanu možda izgleda vau, ali je nepraktično..

Potpis kao kuca na sve receno. Nema boljih komandi od Renaultovih, isprobano u praksi na svemu zivom. Jedinu manu bih uputio Renaultu sto ne osvetli komande tempomata na volanu, onako izgledaju malo onako.. outdated..

Link to comment
Share on other sites

Moj udara i vise nego solidno a i onaj sto sam ga isprobao u Meganu 4 na velesajmu isto posteno nabija...tak da ne vidim traljavost.

 

nije sve u nabijanju... jednostavno previse tutnja, da mu se odreze frekvencija na cca 80 hz bio bi puno bolji, no da bi to napravio moras ugraditi procesor zvuka. 

Netko je spomenuo da tipke na volanu nisu osvjetljene, koliko se sjecam na scenicu jesu.

Link to comment
Share on other sites

A sta mislite jel postoji program da obradi pjesmu i makne frekvencije ispod 70mhz. To bi bila zanimljiva ideja. Nisam na kompu pa mi se neda traziti na mobu. To ako sljaka je rijesenje za usb

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma ne, 95 % ljudi ovo je ok, ovih ostalih 5 % ili se navikne ili rjese to sa procesorom, e sad je problem ako ides na procesor onda to vuce i druge zvucnike pa pojacalo pa.... i onda je samo nebo granica. Iskreno, mislio sam uzeti opremu edition one umjesto bosea znajuci da taj bose i nije nesto pa onda nadogradjivati, ali riskirati gubitak garancije i ulagati novce u muziku vise NE. Ja cu pustiti da se prvo usvira polako a onda vidjeti sta se moze.

Link to comment
Share on other sites

nije sve u nabijanju... jednostavno previse tutnja, da mu se odreze frekvencija na cca 80 hz bio bi puno bolji, no da bi to napravio moras ugraditi procesor zvuka. 

Netko je spomenuo da tipke na volanu nisu osvjetljene, koliko se sjecam na scenicu jesu.

Pa meni uopce ne tutnji....bas fino udara...cak bi mogao i malo jace.

Link to comment
Share on other sites

Snjimio sam video. Gdije da ga uplodam

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Pa probaj ovdje ako ide

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

c1a8cfb01135569b5f2132771ceb5bc2.jpg

Ocako izgleda slika kada ga on sparkira sam. Video cu na svoj youtube kanal. Ovdije mi ne dozvoljava.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tak i mislim. Uplodam preko moba pa samo vi koji imate link mozete vidjeti. Tako sam stavio

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa mora biti dobro jedino sto po meni to isto predugo traje po onome sto sam vidio na youtubeu. Ja bi to prije sam obavio.

Ja cu to koristiti za bocno parkiranje. To mi bas neide.. hahahah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Super, istina da traje, ali ja mislim kada se čovjek sa tim uhoda da ide puno brže. Šta sve znam vidjeti na parkingu i koliko traje, ovo je mila majka

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.