Jump to content

Laguna II 1.9 dci


Darkside

Recommended Posts

Klikneš samo jednom, vrati se u 0 položaj, brisač obriše samo jednom.

Koristim iste vijke za alu 17" i čelične 16"

Link to comment
Share on other sites

I ja koristim iste vijke za alu i čeličene felge....kod mene su jedne i druge 16"

Link to comment
Share on other sites

Klikneš samo jednom, vrati se u 0 položaj, brisač obriše samo jednom.

Koristim iste vijke za alu 17" i čelične 16"

ma ok za to ali nema kao npr zmigavci prilikom prestrojavanja da nemoras kliknut vec mali pomak upali zmigavce

Link to comment
Share on other sites

Žmigavce su prije par godina počeli stavljati da blinknu 3x na većini auta. L2 je izašla 2000g pa ne možeš očekivati da ima što sada mnogi nemaju.

Link to comment
Share on other sites

Mata zmigavci rade ok nego kazem za brisac. Imao sam alfu 1994 god kojoj si palio brisace prema dolje ali na istoj toj rucici si podigao prema gore i jednom obrise

Link to comment
Share on other sites

Kužim što hoćeš reći, istina malo je blesavo da nema za jedno brisanje ručicu u kontra smjeru kratko stisnuti.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja potegnem lagano kao da idem spricati staklo kad mi je ni vrit ni mimo za brisace

Link to comment
Share on other sites

Moze i tako ali tada palim motoric vode za stakla bezveze.

Radje nek rucica skljocka

Link to comment
Share on other sites

Ako potegnes ne pali se motoric brisaca, on se pali samo ako zadrzis potegnutu rucicu.

Link to comment
Share on other sites

Ako potegnes ne pali se motoric brisaca, on se pali samo ako zadrzis potegnutu rucicu.

jesi siguran?

Probao sam i cini mi se da sad zacuo motoric da zavrti

Link to comment
Share on other sites

Kada upalim motor automatski sam upali kratka svjetla bez obzira sto je polozaj na rucici 0.

Odlicna stvar zimi, medjutim ljeti bi to deak ivirao. U manualu pise postupak ali ocito da nesta krivo radim ili se to automatsko paljenje ne odnosi na to.

Link to comment
Share on other sites

Onda možeš ugasiti samo preko CLIP-a. Pokušaj dok je kontakt 2x zaredom upalit pozicije. Ako tako ne ugasi onda prva opcija.

Link to comment
Share on other sites

Probao sa drugom opcijom ali ne ide.

Clip? To je software?

Kako do tog?

Link to comment
Share on other sites

gdje se to ugradjuje?

Nisam bas na ti sa elektronikom

Piše sve na linku. Imaš 4 žice,dvije idu na ručku za paljenje svjetala,a druge dvije su masa i + kontakt.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Probao sa drugom opcijom ali ne ide.

Clip? To je software?

Kako do tog?

CLIP je dijagnostika za Renault. Imaju dečki na forumu kao i mehaničari.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima ovo dali je moguce namjestiti da se svijetla uvijej pale sama? Imsm senzor na vjetrobranu. I po mraki se pale sama. Dali mogu bez clipa namjestiti da se uvijek pale?

Link to comment
Share on other sites

MIslim da bez clipa (ili neke druge dijagnostike) neide 

 

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima ovo dali je moguce namjestiti da se svijetla uvijej pale sama? Imsm senzor na vjetrobranu. I po mraki se pale sama. Dali mogu bez clipa namjestiti da se uvijek pale?

Izolir

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na laguni 2 phase jedan treba ubaciti dva releja u za to predviđeno mjesto i uključiti Clipom opciju. Kako je sa phase2 ne znam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.