Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Dobro si mi rekao, moj prvi službeni Oplo je bio takav bijeli 1.7 DTI, a poslije sam zadužio 1.3 CDTI i taj je trošio ulja ko nafte

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro si mi rekao, moj prvi službeni Oplo je bio takav bijeli 1.7 DTI, a poslije sam zadužio 1.3 CDTI i taj je trošio ulja ko nafte
Imao oba u posjedu. Mogu ti rec ovaj 1.7 dti je bio tolko los da neznam kako je to uopce dobilo dozvole da dode na trziste kao sklop. Mislim da nema komponente na njemu koja se ne kvari. 1.3 cdti je fiat motor i druga prica.. jako dobar do negdje 150.000km.. poslje ga *ebi odvezi ga u savu najbolje
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frend ima astru G 1.7dti ima sad skoro 400tis km, sa minimalnim odrzavanjem 🤣

Jest da trosi ulje, dimi, vuce se al ide haha, a ovaj 1.3 cdti vozio u corsi C jako živahan mislim da do nekih 80tak ne ide nista sporije nego fluence.

Edited by Display
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel' se to meni čini ili mu je jedan branik druge boje 😳

  • Like 4
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

^^
Samo sam čekao [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1.7 dizlo za 600 eura pun benzina. Tu mi nešto smrdi. Vjv benzin. :zubo:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Dizlo pun benzina, Opel bez hrdje, svi su bijeli, ovaj plavi, branici razlicite boje... :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1.7 dizlo za 600 eura pun benzina. Tu mi nešto smrdi. Vjv benzin. default_zubo.gif

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk


Jbg Smuc, prvi put u životu imam dizela, pa mi pobjeglo[emoji1787]. Bojim se šta će biti kad budem došao na pumpu, da ne bi instinktivno za zeleni pištolj uhvatio

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I ja tu muku mučim. Od 2004. zeleni pištolj a sad crni. Valjda se neću zajebat. :aua:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma bitno je da ga ne kresneš kad zajebeš boju, ja sam u Octaviu 1.9 tdi nasuo preko 50 litara benzina i kad je pištolj škljocnuo skužim da je zeleno 🤦‍♂️... odgurao ga par metara i čekaj mehu sa pumpom i dva kanistera 🙄.

Marko nek te služi dobro bavarac...

Lijepo je čuti da ljudi voze aute stare 20 godina u ovlaštene

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

98tkm u 3g, slabo

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo počelo se sa stylingom prije nekih dva tjedna 🤣

 

 

IMG_20200621_211733.jpg

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj se zivcirat. To je tak. Jedino da ga držiš u garaži cijeli život, a za to ga nisi kupio. Vozi ga , pa ćeš za 3,4 godine ak bude trebalo prelakirat, kaj bu trebalo.

Mozda možeš uzet kurton za haubu, al onda opet, branik strada, svjetla itd.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

branik mu je farban tak i tak [emoji23][emoji23]

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

Nemoj se zivcirat. To je tak. Jedino da ga držiš u garaži cijeli život, a za to ga nisi kupio. Vozi ga , pa ćeš za 3,4 godine ak bude trebalo prelakirat, kaj bu trebalo.

 

Mozda možeš uzet kurton za haubu, al onda opet, branik strada, svjetla itd.

 

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 

 

Ne živciram se ni 1%. Ide na lakiranje sad u četvrtak, pa za dva tjedna ide PPF. To sam planirao u startu, pa odustao, ali sad vidim da moram.

@zac7654321 i to i prednji i zadnji[emoji1787][emoji1787]

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marko_Os said:

Evo počelo se sa stylingom prije nekih dva tjedna 🤣

 

 

IMG_20200621_211733.jpg

Što je to skočilo pred tebe? Kakvu živinu nisi vidio? :)

BTW kada si u Osijeku?

Link to comment
Share on other sites

U Švedskoj se zove stenskott, a bukvalni prijevod bi bio kamenospič. Kamion ispred mene se vraćao u desnu traku i podigao kamenčić koji je našao moju haubu na svom lunarnom letu nabijem ga.
@Domba ništa ove godine od Osijeka. Sve letove do sada su nam otkazali (6 komad), a i sa autom kako smo isto imali kao backup plan je jako nezgodno, jer zbog djece, a i ženinog problema sa zdravljem, ne možemo samo sjest i odvest vožnju od 20+sati u komadu, jer noćenja su nemoguća misija bez kojekakvih karantena i 3.14zdarija oko ove izmišljotine. Moooožda Božić i Nova godina, ali veliki možda.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, macan said:

Šta to metak te okrznuo? 🤔

Kako će biti metak kad je on brži od metka, pobjegne mu 😆

Link to comment
Share on other sites

Eto, danas u sandučiću dobre vijesti. Na sinov rođendan, RS trackday na stazi samo 30km od nas. 

 

IMG_20200622_200627.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, macan said:

Šta to metak te okrznuo? 🤔

Marko pazi metak. Hvala ti Erese, spasio si mi život. 🤓

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@Marko_Os što nisi za kaminom i ti njega spickao sa još većim kamenom. Kako bi to bilo kod nas normalno :)

Ja neću za Božić i novu, jednostavno previše događanja i gluposti tako da nemam volje. Ja sam u Osijeku početkom 8. Mjeseca...

Link to comment
Share on other sites

Tko se puno vozi po autocestama i magistralama ..PPF je dugoročno najbolje uloženi novac na novom autu. Prednji branik, hauba i retrovizori.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

600 konja u samo jednoj slici 

 

 

IMG_20200703_120242.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.