Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

@GTT thx, to me zanimalo

 

@Zrmi RS

Uzeo sam apsolutno sve od Gyeona što se može imat za održavanje auta plus još neke stvari poput keramike za sjedala tj tkaninu, felge, zaštite za stakla

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam jesi pisao o potrošnji koliko to onako za ozbać troši... ? može i po kompu pa ćemo mi nadodat :) Eto živo me zanima :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Trenutno po BC-u 11,9 al i vozim ga ko da sam ga ukro. Stalno je turbo u spoolu + vrtić i škola su mi 2km od kuće, pa tu imam dva paljenja/gašenja na hladno.

Na otvorenoj cesti smo uz brzinu oko 120 u comfort modu trošili 7,5


Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marko_Os said:

Trenutno po BC-u 11,9 al i vozim ga ko da sam ga ukro. Stalno je turbo u spoolu + vrtić i škola su mi 2km od kuće, pa tu imam dva paljenja/gašenja na hladno.

Na otvorenoj cesti smo uz brzinu oko 120 u comfort modu trošili 7,5


Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
 

Samo gazi Markane. Pa meni je Clio 197 trošio 13 litara. Jbt potrošnja ko da auto ide 🤣

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Evo ako nekoga zanima kako izgleda Bose zvučnik koji glumi woofer u gepeku, on vam izgleda ovako. Slike skroz dolje, jer ne mogu staviti ovdje, a baš bi bilo super da mogu, al jbg

 

 

A ako nekog zanima zašto sam ga izvadio, e pa zato što sam mamlaz. Jučer navečer sam išao oprati auto. Utovario u gepek svu opremu i sredstva i polako krenuo. Na putu susreo Saab 9-3 Aero i tu je "polako krenuo" preraslo u "sumanuto naganjanje između dva srednjoškolca" u autima podjednake snage. Long story short, prevrnula mi se boca sa foam lanceom i iscurilo mi je oko pola litre sredstva u gepek na tepih, koji ima rupu za odlijevanje takvih pizdarija. A sve se slijeva u kadicu koja je pogađate, ispod woofera. Dobro je napravljeno, pa ne može ništa stradati, čak i kod većih prolijevanja. 

No kako kažu, svako zlo za neko dobro. Evo recimo, nisam ni znao koliko sam kreativan u smišljanju psovki dok mi se ovo nije dogodilo. 

P. S. Namazo sa Saaba 😎

IMG_20200418_205618.jpg

IMG_20200418_205627.jpg

Edited by Marko_Os
  • Like 9
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

 

7 hours ago, Marko_Os said:

 

P. S. Namazo sa Saaba 😎

Znači vrijedilo je 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Oh, još kako [emoji41][emoji41][emoji41]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ti si zmaj, moj frend je nekad davno u novoj tatinoj elantri vozal 3-4 30 kilnate staklenke s medom, da, 30tak Kila svaka… cijela berba je bila u haubi… mi mulci smo samo cekali da okinemo po gasu. Vjeruj mi nema goreg od 100 Kila meda i razbihenog stakla po cijeloj haubi hahahah… i jos pritom ne namazes nikog.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ne? Pa namazali ste med [emoji23]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja 12 boca mineralne. Pune. Haos. :zubo:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dok vam ne iscuri domaće svježe mlijeko u gepeku,ne znate što su problemi...ona boca od vode,7L.

Auto je smrdio još dva mjeseca...na kraju isčupali sav tapaciring iz gepeka,zadnja sjedala...i šlaufom prali auto iznutra...da poludiš,ne znaš odakle više taj kiseli smrad dolazi.

Link to comment
Share on other sites

A-a
Dok ti ne grune demižon s 25L šljive nisi ništ vidio.. svako sjedanje za volan sljedećih 5mj.. voziš barem pripit [emoji16]
Srećom plavci nisu zaustavljali u tom vremenu [emoji39][emoji39]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stari je jednom vozio 2 boce šljive i gepeku. Naravno da se sudarile na sredini. I drugo jutro dok sam išao kod bratića koji ima puzzija da to probamo sanirati me zaustavila policija. Ja iz kreveta u auto u 8h ili tako nešto stare poderane hlače i majica, vani vruće ja čupav... Ni kavu popio ništ i plavac, što se pili. 3 puta puhao svaki put 0.0. ala se nacudio.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

prevrnuta kutijica zivih crva u gepeku na putu sa ribicije... imali su vremena dok se nije skuzili pa ih je bilo po svukud... smrad po crkotini

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

A u k... Eee ti si prvak! [emoji23][emoji2957]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ajmo još ovu pa nazad na OT jer jače nema. default_aua_2.gif kolega imao stari razhebani R4 neregistriran. S njime je išao u ribolov jednom tjedno. Jednom prilikom je ulovio 20-30 kg ribe,natovario u vreću za grožđe i ubacio u gepek. Makadama pola sata do doma. Uzme vreću i ode. Ljeto. Nakon 6-7 dana što je auto bilo na +30 on ulazi u auto.... 4-5 riba ispalo onaj dan ispod sica i u neredu u kojem se nisu vidjele su stajale to svo vrijeme u zatvorenom autu. Auto je bacio na otpad. Kraj.

 

 

default_57.gif

 

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

I imamo pobjednikaaaaa...[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Je je a kad ti u bisagama na motoru ostane 3 kg janjetine pecene. A 7 mjesec 7dana.......Ko jednom mom frendu bolje da nepisem sta je nasa kad je otvorija ih..

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Litra 10w60 napravi fini kaos od tapecirunga, a i miris nije za bacit

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Optika u redu. Kaže oPtičar da je već imao slučaj sa takvim gumama (široko,nisko), na sportskim autima, pogotovo kad su hladniji dani, što kod nas još uvijek i jesu. Jutra budu oko nule.
Kaže da je geometrija ovjesa podešena tako da će uvijek biti taj scrub na gumama i da to nisam mogao primijetiti na zimskim gumama, jer su puno mekše i "lamelice" su progutale taj scrub.
Gume se troše jednako i trenutno ostajem na njima. Jednostavno ne mogu dobiti ni približno prihvatljivu cijenu za njih, pa je razum prevladao. Možda iduće godine ili na zimu ubodem nešto kad budu gume na popustima. Sad me ne tjera potrošiti 1000€ na 4 gume



Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zadnjih par dana sam se družio sa Meganom karavanom 1.3 tce. Ništa posebno. Gol ko pištolj i ljulja se ko čamac u zavojima.
Razlog zašto smo se družili je, jer sam RS-a ostavio na lakiranju zadnjeg branika. Naime iza zadnjeg lijevog kotača se skinula malo boja, tako da je išlo na garanciju. Odlomilo se možda 3x2cm i dijagnoza je bila, loša priprema u tvornici, jer je otapalo do plastike.
Kada su mi poslali poruku da dovezem auto, napisali su da auto mora obavezno biti opran. Dan prije sam ga oprao i odvezao čistog i mirisnog u servis.
Danas kad sam ga došao pokupiti, on prljav od kiše, one lijepe, što je pomiješana sa prašinom.
I tako dok sam potpisivao papire, kažem liku na šalteru da je auto prljav, a ja sam ga ostavio čistog i da mislim da je u redu da se mušteriji preda čist auto, pogotovo nakon lakiranja. Lik odgovara da je dobio zabilješku sa servisa da auto nije opran, jer na zadnjim desnim vratima imam naljepnicu "hand wash only", a oni sve aute inače peru, ali tako što ih provuku kroz njihovu automatsku praonu sa četkama i odlučili su da ga ne voze na četke, već da mi se prizna neki iznos kao kompenzacija.
Na kraju priče, pita me, koliko me košta jedno pranje? Reko, 100kr je najam praone + cca. 100 za sredstva. Kaže jel u redu da vam uplatimo 300kr na račun? Malo sam se nećkao. Jedno 1 sekundu. [emoji16]. Kaže, računamo i utrošeno vrijeme za pranje. Hvala lijepo, poštujem duboko.


Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ajd bar nešto, Al ovo s tvorničkom greškom lakiranja.... Katastrofa. Pa ne voziš daciu za 30kkr

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.