Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

12 hours ago, dado_sk said:

Ovaj je super ako je istinit. Osim kože. To je,meni bar,loše. 

Ovaj Scenis barem ima pravu kožu. Takva sjedala su i u mojem, samo sa kombinacijom Alcantare na ovim rebrastim dijelovima u sredini. Oni sa BOSE paketom opreme dolaze sa fake kožom na bočnicama koja redovito ispuca na vozačevom sjedalu. Na mojem, kao i na ovom sa oglasa, ima eventualno malo nabora na vanjskoj bočnici vozačkog sjedala. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Max said:

Aj je nekaj na tom auto dobro onda je to koža, bar kaj se mene tiče 🤣

budem mu još provjerio servise i km u utorak. Ovo je friška registracija za Zagreb?

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, frenchkey said:

budem mu još provjerio servise i km u utorak. Ovo je friška registracija za Zagreb?

 

Nije, rekao bih da je ovo originalna prva rega, nema EU oznaku i slova odgovaraju godistu auta.

Link to comment
Share on other sites

O Scenicu pitam, taj ima eu oznaku

 

 

Ma ovi moji nikako da se usaglase.

Najnoviji filter koji su mi dali je ne starije od 2014., ne više od 120000 km i u budžetu ispod 10000€

Tu je izbor vrlo skučen, tj upadaju manja auta, a to opet nije opcija

Ovaj recimo bi mogao proći, oprema loša, ali nema veze. Jedino me motor malo muči da li bi bio prikladan

https://www.index.hr/oglasi/renault-megane-grandtour-tce-115-model-2015-1-vlasnik-41-000-km-ispis-km/oid/3963324

 

pa čak i ovaj

https://www.index.hr/oglasi/skoda-fabia-combi-1-0-tsi-2018g-70kw-odlicno-stanje-tempomat-start-stop-servisna-105-000km-reg-do-5mj-2023/oid/3962217

 

Link to comment
Share on other sites

Ova Škoda mi se čini najrazumniji izbor. 

Preveliki zahtjevi za skroman budget

Link to comment
Share on other sites

Scenic je ok ali kilometri su mi jako nerealni, manje od 10000 km godisnje i tako svake godine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

Ovaj recimo bi mogao proći, oprema loša, ali nema veze. Jedino me motor malo muči da li bi bio prikladan

https://www.index.hr/oglasi/renault-megane-grandtour-tce-115-model-2015-1-vlasnik-41-000-km-ispis-km/oid/3963324

Zaboravi 1.2 tce da ne bi bilo ti si nam predložio 

fObija mala i neudobna 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, frenchkey said:

Ako je vozač 201 cm, bit će mu nezgodan položaj za volanom. Ja sam 199 cm i davno sam išao probati jednog. Sjedalo se ne da dovoljno odmaknuti, tako da je položaj za volanom loš za ljude tih gabarita.

Link to comment
Share on other sites

Primarno je auto za kćer, njena ušteđevina. Ali muz uglavnom vozi kad su zajedno. Mozda bi se istrpio.
Samo daleko mi ici u Trnovec Bartolovecki samo za pogledat.

https://www.index.hr/oglasi/renault-megane-1-5-dci-gt-line/oid/3966164
Evo neki 1.5dci
Sad vidim EDC [emoji43]‍[emoji94]
Vidi moj post 2243, i filtere [emoji57]
Link to comment
Share on other sites

Zaboravi 1.2 tce da ne bi bilo ti si nam predložio 
fObija mala i neudobna 
Al eto prodala se 1.2 tce beštija dok kazes eks.
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, frenchkey said:

Primarno je auto za kćer, njena ušteđevina. Ali muz uglavnom vozi kad su zajedno. Mozda bi se istrpio.
Samo daleko mi ici u Trnovec Bartolovecki samo za pogledat.

Vidi moj post 2243, i filtere emoji57.png

Hm..možda zeta stisnuti nek "namakne" koju kn i onaj pug od kolege uzeti te priču završiti? Mislim da su očekivanja prevelika za trenutni novac. To što se kupi velika je šansa da će progutati iljad- dvi eura u brzom roku. Gle,sve su to trulje s 200+ tkm. Nema s tim prevelike sreće da ćeš okrenut ključ i gas. Pogotovo su skoro svi bijeli. Aludiram na polizei i taxi. 

Link to comment
Share on other sites

Gle, Pug 508 od kolege s foruma je odlican, ali velik. Pug 308 s foruma je isto odlican ali malen.
Ovaj crveni Hyundai bi upao i po cijeni, veličini i kilometrima, ako je sve iz oglasa istinito.
Probat cu trazit nekog u blizini da pogleda auto, ne putuje mi se satima da bi utvrdio da je imao neki sudar, kvacilo pri kraju, 3 boje, smrdi ko pepeljara od sinoć, itd.
Malo karikiram, sitnice i ogrebotine me nebi smetale

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

508 tih godišta je, prije svega, tester kvalitete električara i vučnih službi, potom dobar auto za voziti, a potom veliki ili mali auto, kako kome.

Link to comment
Share on other sites

Strasno tijesan auto, i stari i novi model, nikako za čovjeka iznad 185cm! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedan naoko dobar kandidat.
Mislio sam sutra provjeriti povijest održavanja i dali je bio taxi.
Ali prije toga upadne mi u oko da je stavio da je auto 2016.g. dok podaci iz HUO kazu da je 2014.
Sve lopina do lopine.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-scenic-1.5-dci-nije-uvoz-napravljen-veliki-servis-oglas-3929738409c54db7c64e9aa4695674f5f61d240b.jpg0e3a301ec76c457f7f3ab287b1e1ba80.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj c-max ponudu. 

Auto se super vozi,dobro stoji na cesti. Dobro su opremljeni većinom. 

Link to comment
Share on other sites

Znam, ima mi ga frend, u grand verziji s kliznim vratima pozadi. I to 2.0 tdci.
On bi ga mozda i prodao, ako uspije naci veci stan u ZG jer ce mu trebat lova.

Link to comment
Share on other sites

On 08. 04. 2023. at 14:50, MB110 said:

Ako je vozač 201 cm, bit će mu nezgodan položaj za volanom. Ja sam 199 cm i davno sam išao probati jednog. Sjedalo se ne da dovoljno odmaknuti, tako da je položaj za volanom loš za ljude tih gabarita.

Bit će mu dovoljno mjesta, garantiram. Imam 204 cm i baš sa istim tipom i30 karavan sam napravio cca 2 000 km i imao sam dovoljno mjesta

Link to comment
Share on other sites

Meni je položaj za volanom bio loš. Noge previše savijene, volan se ne da dovoljno izvući. Korejci tih generacija kao da su imali prekratke vodilice sjedala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

najnoviji kandidat, bio danas i vidio ga uživo. Sitnih bubotaka po vratima, malo svjetla odozgo za ispolirati, neke čudne bočne navlake na volanu, zimske gume na njemu. Ostalo sve 5, radi ko sat. Cijena malo debela, vidjet ćemo...

https://www.facebook.com/marketplace/item/1274409363153151/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_top_picks&referral_story_type=top_picks

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što je ovo na volanu, sunce ti kalajsano 🤭

Dobiješ i one rukavice da se ne ozlijediš?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim iz oglasa koje godište je ovaj C-max. Ako nije jako star cijena mi se čini korektna

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.