Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Vidi se, ali nisam mogel znati jel je kakva sjena ili kaj takvoga.
Ovak mi je bilo usput, pa sam pogledal.

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ceki said:

https://www.njuskalo.hr/auti/r...5-dci-automatik-oglas-39776113

Išel danas to pogledati. Auto vozi gospođa u godinama, prvi vlasnik, automatik, super.

Na kraju ima tolki glupih ogrebotina po prednjem i stražnjem braniku.

Pravo iznenađenje su farbana vozačeva vrata, ali tak pofarbana da bi ih bilo ko doma tak pofarbal. Izbačena iz linije blatobrana u odnosu na suvozačeva itd.

Farbana su i iznutra, a gospođa veli da ju je neko sa ključem ogulil.

Uglavnom šteta emoji6.png

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
 

Al kako im se da uopce tako prekrivati mane, bezveze ljudi dolaze troše vrijeme i sebi i drugima. 

Znam kad prodajem neke gluposti po marketplaceu i njuskalu dam što više informacija da me ne smaraju biseri 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem što je kresnut ni prvi ni zadnji, al bokte cijena ..... to je problem...

Link to comment
Share on other sites

ako nije lupan i km su ispravni, tu bi trebalo zupčasti, gume, kočnice i spreman za vožnju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vjerojatno dugotrajni osim brtve glave. Tako je na svim benzicima zadnjih 50 god i nemoguće da nije tako i na ovom motoru. Auto ima malo km. Me vidim šta bi mu moglo biti?

Link to comment
Share on other sites

On 30. 03. 2023. at 7:39, Ceki said:

https://www.njuskalo.hr/auti/r...5-dci-automatik-oglas-39776113

Išel danas to pogledati. Auto vozi gospođa u godinama, prvi vlasnik, automatik, super.

Na kraju ima tolki glupih ogrebotina po prednjem i stražnjem braniku.

Pravo iznenađenje su farbana vozačeva vrata, ali tak pofarbana da bi ih bilo ko doma tak pofarbal. Izbačena iz linije blatobrana u odnosu na suvozačeva itd.

Farbana su i iznutra, a gospođa veli da ju je neko sa ključem ogulil.

Uglavnom šteta emoji6.png

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
 

Ajme drame, spustis joj 500eur i to si polakiras kod nekog dobrog majstora pa gas dalje

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


To je bilo na starim motorima iz 90-ih.
Tipo novi povremeno sam vozio u bivšoj firmi na rute van ZG.
Kako sam davno imao stari Tipo razlika je ogromna.
Novi je kompletan auto dorađen do sitnih detalja. Buka je vrlo mala, ovjes odličan, unutrašnjost udobna i tiha. Želja mi je bila zamjeniti C4 i kasnije C3 sa Tipom ali prije nego se to desilo pobjegoh iz firme.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne priznajem Fiat benzinac kojem ne odlazi brtva glave. To bi me razočaralo skroz:-)

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Ja bi ovaj Tipo uzeo i bok, nemre to bit los auto s tim km. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To je 1.4 16v motor koji nema problem sa brtvom glave. Isti je koncepcijski kao i T - jet, samo nema turbinu i 140-170 ks nego 103 ks N/A.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ga imao pa nemam pojma. Pise na internetu gradska 8,5 a kombinirana 6,5 L.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, frenchkey said:

Kakva mu je potrosnja?

Jesi išao pogledati?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, frenchkey said:

Kakva mu je potrosnja?

Ja sam htio kupiti taj auto novi i vjerojatno bih da je bio normalan prodavač. To je atmosferac pogodan za plin.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, frenchkey said:

Bijela boja. Vuce na taxi

A u pi**u onda sa svim.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve su Lagune dci iz 2003 godine, mane ili kakvi nedostaci ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, cliomir said:

Kakve su Lagune dci iz 2003 godine, mane ili kakvi nedostaci ?

nemoj

Edited by filipbabok
  • Haha 12
Link to comment
Share on other sites

Isao bih ovih dana vidjeti onog Scenica bijelog sto sam gore stavio.
Po mojim saznanjima, auto je uvoz iz Fr, ima redovne servise i normalan sljed km svake godine do 2019. U drugoj godini mijenjano mu je nesto na tabli. Nakon 2019. nije vise isao u ovlasteni te se ne vidi koliko je presao u zadnjih par godina.
Zupcasti nije mijenjan, a trebao je nakon 6 godina bez obzira na km.
Na sto jos obratiti pažnju kod ovog auta?
Thanks

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, frenchkey said:

Isao bih ovih dana vidjeti onog Scenica bijelog sto sam gore stavio.
Po mojim saznanjima, auto je uvoz iz Fr, ima redovne servise i normalan sljed km svake godine do 2019. U drugoj godini mijenjano mu je nesto na tabli. Nakon 2019. nije vise isao u ovlasteni te se ne vidi koliko je presao u zadnjih par godina.
Zupcasti nije mijenjan, a trebao je nakon 6 godina bez obzira na km.
Na sto jos obratiti pažnju kod ovog auta?
Thanks

Vidi diskove kočione u kojem su stanju, dosta odražavaju stanje km ... bolje da su istrošeni, nego da su vec novi na 110 tauzenki, cak bi rekao po oglasu da je sve sa autom u redu, ali jako sumnja pada na prijeđenu kilomrtražu...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

Isao bih ovih dana vidjeti onog Scenica bijelog sto sam gore stavio.
Po mojim saznanjima, auto je uvoz iz Fr, ima redovne servise i normalan sljed km svake godine do 2019. U drugoj godini mijenjano mu je nesto na tabli. Nakon 2019. nije vise isao u ovlasteni te se ne vidi koliko je presao u zadnjih par godina.
Zupcasti nije mijenjan, a trebao je nakon 6 godina bez obzira na km.
Na sto jos obratiti pažnju kod ovog auta?
Thanks

Čudna oprema. Možda je bio kakvo flotno vozilo po narudžbi rađen. Nisam nikad vidio scenika 3 da ima podizače stakala otraga na kurblu, ručna parkirna kočnica i ručnu klimu :)

Pogotovo ako je izvana. Tu u Hrvatistanu je takva oprema još možda mogla proći :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.