Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Policijski se cesto voze dok se ne raspadnu. U gradovima murija ima novije aute, dok u ruralnima imaju starije. Vjerojatno gradovi natuku vise km onda se bace u manje mjesto dok ih ne sahrane il zavrse na drazbi.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije ovo povrat od policije. Policijski nemaju automatsku klimu, alu felge ni maglenke. 
Postoji mogućnost da je riječ o zamijenjenom vozilu, takvi imaju bolju opremu.

Poslano sa mog SM-G988B koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije to policijski auto ali propuco bih se da uopce moram ici gledat ovakvu bijelu dosadu sa navlakama iz pevexa.

prilicno je jasno da je auto sluzbeni bio, sto ne mora biti samo po sebi problem

 

jooj moram osnovati agenciju za pokretnine, ak mogu jebivjetri posredovat kod nekretnina kaj nebih ja mogo kod pokretnina

šifra agencije "kuku meni kuku tebi"

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Bijeli, nabolja moguca boja za ekipu koja bi ga koristila. Auto bi se prao pred tehnički ili ako se ide nekom u svatove

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ivan.martinko said:

Policijski se cesto voze dok se ne raspadnu. U gradovima murija ima novije aute, dok u ruralnima imaju starije. Vjerojatno gradovi natuku vise km onda se bace u manje mjesto dok ih ne sahrane il zavrse na drazbi.

Netočno. 

Ti auti su na leasing i po isteku idu dalje. Kod mene u policijskoj upravi ovi civilni Focusi su jako očuvani i ja bih se bez puno razmišljanja odlučio kupiti jednoga od ovih koje vozim na poslu. S tim autima nema nekih problema.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, moril said:

Netočno. 

Ti auti su na leasing i po isteku idu dalje. Kod mene u policijskoj upravi ovi civilni Focusi su jako očuvani i ja bih se bez puno razmišljanja odlučio kupiti jednoga od ovih koje vozim na poslu. S tim autima nema nekih problema.

A s Elizejskim poljanama?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, filipbabok said:

A s Elizejskim poljanama?

Smeće od auta u usporedbi s focusom.

@robyakarider auti u krim policiji ne rade u leru kao ovi koji su s policijskim oznakama. U mojem odjelu su dva focusa i oba su jako očuvani i zahvalni za korištenje. 

Link to comment
Share on other sites

Pa nek rade na leru sta to smeta?
Najgori su hladni startevi, a to sto radi ugrijan who cares

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, frenchkey said:

Pa nek rade na leru sta to smeta?
Najgori su hladni startevi, a to sto radi ugrijan who cares

Ako su radni sati uključeni u interval održavanja (recimo 1rs = cca 40 km) i kupac je svjestan da auto ima puno radnih sati onda brige neke nema, jedino gdje nastane problem je kad par godina star auto ima 100.000 kilometara na satu i 5000 radnih sati koji se nigdje ne bilježe. Pitanje je bi li isti kupac kupio taj auto da ima 300.000 km autoputa na satu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, frenchkey said:

Pa nek rade na leru sta to smeta?
Najgori su hladni startevi, a to sto radi ugrijan who cares

Ako je wv1.9tdi onda smeta odu bregaste zbog manjka podmazivanja... 

Edited by macak
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ga, samo nemojte odmah zvati u ovo doba, nepristojno je. Sačekajte tamo ujutro iza 8.

Nema na čemu.

Screenshot_20230327-222541.thumb.png.59c96e7cc079a686013aa4540a39ccf2.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tata dao lakirati za kćer. Ona se zasitila i šta sad?? ,😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ivan.martinko said:

Cijena nije fiksna, a kojaje cijena emoji3166.png

Nemoj, bolji je megane 🤣

Link to comment
Share on other sites

On 24. 03. 2023. at 15:13, frenchkey said:

Fordovim dizlima češće odlaze dvomaseni. Originalni 12.500kn, zamjenski upola cijene.

On 25. 03. 2023. at 20:41, frenchkey said:

Pa nek rade na leru sta to smeta?
Najgori su hladni startevi, a to sto radi ugrijan who cares

Na radnoj temperaturi u leru je najmanji tlak ulja i najslabije se podmazuje. Prostor motora se grije. Motor se grije, usis se grije, alternator se grije, kiler puše vrelo po motoru pa se sve to još više grije, a još ako je klima upaljena onda se i kompresor grije, a kiler stalno puše vrelo po motoru. Hladnjak ulja nema efekta dok auto stoji pa se ulje grije, pa pada viskozitet i podmazuje se još manje.

Kada je murija vozila Golfove 1.9 SDI bilo je puno ubijenih motora zbog toga. Kao što je @macak rekao bregaste su se oturpijale :)

Meni je temperatura usisa ljeti 35-40 stupnjeva na autoputu pri 140km/h. U kreni stani gužvama je 55-60 stupnjeva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Display said:

Nemoj, bolji je megane 🤣

Ma pitam za frendicu 😄

Link to comment
Share on other sites

Ima li neki noviji kangoo putnicki, diesel da bi upao u 10000 ojra?
Na sto obratiti paznju?
Mozda bi mogao i teretni, ali sa sicevima otraga

Link to comment
Share on other sites

https://www.njuskalo.hr/auti/r...5-dci-automatik-oglas-39776113

Išel danas to pogledati. Auto vozi gospođa u godinama, prvi vlasnik, automatik, super.

Na kraju ima tolki glupih ogrebotina po prednjem i stražnjem braniku.

Pravo iznenađenje su farbana vozačeva vrata, ali tak pofarbana da bi ih bilo ko doma tak pofarbal. Izbačena iz linije blatobrana u odnosu na suvozačeva itd.

Farbana su i iznutra, a gospođa veli da ju je neko sa ključem ogulil.

Uglavnom šteta [emoji6]

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Golman said:

Bar je kupila boju automobila u skladu s fasadom 😁

Da zaista voli tu boju :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.