Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Ja mislim da bi taj 1.5 bio sasvim adekvatan za auto u kojem ce zena vozit djecu. A o tom motoru se sve zna i opcenito je dobar i provjeren izbor.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A valjda ima kratku getribu ko duster pa ipak nekak ide..

Al u katalogu od 2019. 1.5 dci ne postoji. Mozda ima 2018, nisam gledao.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Do 10tkm godišnje i po gradu nije dizel. Moj glas ide za benzinca. Ako je loš izbor ranbljenih kod nas, potražiti vani.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A kakve mane...daj Max plaše te kao da gledaš Vrisak 10?

Ja pun nisam osjetio nikakve mane, štoviše...Na godišnjem ove godine skoro 2000km svega, pun kao kokica, bajk gore...auto ima momenta na pretek...kolega koji je meho, strojar, mlad, do sada zamjenio masu vozilica...inače novopečeni lovac, uzeo Dustera za lov, 110ks, 1.5 (upravo prodao chipanog A4,2.0 Tdi, 2014g notifikacije radi)

Oduševljen kako vuče...

A ako treba pila, kompakt, dizel...GTTov Golf je pila za te stvari, ali i dođe jelte...1.5 i 1.6 izbacite iz igre, pa udri po gasu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pricamo o skoro novom autu s garancijom od bar 3-4 godine. Radit cd do 10tkm godisnje po malom mjestu u Dalmaciji. I meni je najlogičnije uzeti 1.5 jer znam da je odlican, dapace, i frend je imao Meg 2 Ph2 1.5 dci pa zna da je to super motor. Samo me zanimalo je li za te uvjete mozda pametniji neki benz, ali obzirom da je samo 1.2 u igri onda bi ipak uzeo dci. Uostalom, prodat ce ga kad istekne garancija i uzet drugi.. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, direstraits said:

Jedan dva tecee hoće lanac problem praviti. 

Od koje godine je 1.2 s lancem? Koliko mi je poznato ima i verzija s remenom, zar ne? Npr. U Twingu II GT.

Link to comment
Share on other sites

kod renola je ko i kod WV, ko uzima benzinca kad ima provjereno dobre dizele :)  i kolko čujem najbolje rješenu regeneraciju dpf pa ti ni grad ne bi bio problem....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas sam to htio napisati pa zaboravio, meni DPF na Megu u 100tkm nikad nije ni pokazao da postoji a kamoli da bi imao problema! A vozio sam ga 70% centar Zga i ostalo otvorena i autoput, dakle ne bas idealni uvjeti.. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky_ZG said:

Od koje godine je 1.2 s lancem? Koliko mi je poznato ima i verzija s remenom, zar ne? Npr. U Twingu II GT.

Od 115 ks.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ništa pozitivno. Klipovi i klipnjače su od putra, a vozi se na nivou Pola GTI iz tog vremena, dakle, katastrofa za jedan hot hatch. Jedino što mi se svidjelo su sicevi. Ja sam jurio s njom, no ona je jurila kako ona želi. Povratne informacije kroz volan - nula. Svima pukne klipnjača ili dobije klip na 3. cilindru. Kupi si bolje 197 i uživaj u okretajima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, GTT said:

Ništa pozitivno. Klipovi i klipnjače su od putra, a vozi se na nivou Pola GTI iz tog vremena, dakle, katastrofa za jedan hot hatch. Jedino što mi se svidjelo su sicevi. Ja sam jurio s njom, no ona je jurila kako ona želi. Povratne informacije kroz volan - nula. Svima pukne klipnjača ili dobije klip na 3. cilindru. Kupi si bolje 197 i uživaj u okretajima. 

hvale vrijedan komentar! samo kaj je problem pronać dobru 197-icu :D

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam čekao da @Krule odustaje od honde :respect:

bit ćeš free st last :cice:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, laci said:

Ovo sam čekao da @Krule odustaje od honde :respect:

bit ćeš free st last :cice:

nisam odustao, još :bigl:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lucky_ZG said:

Ufff bas dobro izgleda, izvana i unutra, pogotovo sicevi.

Samo steta ako ovjes i motor nisu na razini kako Zlatan.

Motor je odličan, dok radi i ide. Ali je tempirana bomba. Cijela šasija je podešena po meni retardirano. Možda sam ja razmažen, ali Focus 3 generacije dizel mi je u odnosu na nju odavao dojam sportskog auta. Jesam li rekao da sam vozio čak nekakvu Nürburgring ediciju? Da nije smiješno, bilo bi žalosno.

Da me ne bi netko krivo shvatio, treba probati i vidjeti jel ti odgovara, jer Zlatan je ipak odrastao i stasao na francuskoj torziji, teško da svi imaju osjet i dojam ko’ Zlatan :D 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

ma još lako za ovjes i doživljaj vožnje, više me brine mašina i ostala mehanika

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.